Ne 15.9.13 17:30 DEKAN Marná snaha Laxní přístup   (HL8P)
Ne 15.9.13 18:45 DEKAN Deportivo Praga Úžas 1.FFS   (HL5H)
Ne 15.9.13 20:00 DEKAN Youngsters FC Puk PFC   (HL5I)
Ne 13.10.13 14:15 zzHABR Velká Bučina FK Los Niňos M.B.   (HL8Q)
Ne 13.10.13 15:30 zzHABR Alvarez D.C. Kanálpucers PL   (HL7J)
Ne 13.10.13 16:45 zzHABR City Lhotka FC F.R.F. mit vocet   (HL8O)

30. 11. 13 12:30 P3 Stars beer A.F.K. 11. 0:0 (0:0)
Domácí, kteří již měli jistotu postupu byli po celý zápas aktivnějším i fotbalovějším týmem. Kohout
Stars beer A.F.K.
Eduard Skramuský – Mihai Cucos, Vanja Dabič, Peter Dubina, Adam Friedl, Milan Javorský, David Kabát, Maroš Lakatoš, Miroslav Novotný vs Kamil Papež – Daniel Biderman, Petr Hrbek, Jan Koháry, Martin Prejda, Ján Szabó, Ondřej Zika
12. Kamil Papež
16. 11. 13 11:15 ZAK Šílené veverky Stars beer 10. 1:4 (1:0)
Na osmou ligu ohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších hostů. Dominik Letko, Lukáš Mihula
Šílené veverky Stars beer
Tomáš Harvánek – Jakub Burian, Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, David Janda, Marek Janda, Filip Janíček, Karel Kolena, Radek Šneeweis vs Eduard Skramuský – Mihai Cucos, Vanja Dabič, Peter Dubina, Adam Friedl, David Kabát, Miroslav Novotný
20. Filip Janíček 35., 55. Vanja Dabič
40. Miroslav Novotný
46. David Kabát
9. 11. 13 10:00 KBELY Sexy prdelky Stars beer 9. 0:5 (0:0)
První poločas vyrovnaný, po první brance přestali domácí hrát a dostali tak "bůra".
Sexy prdelky Stars beer
Lukáš Burdych – Václav Beroušek, Lukáš Blažek, Václav Chadima, Michal Frgelec, Martin Kolek, Jan Lantora, Martin Pergl vs Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Adam Friedl, Milan Javorský, David Kabát, Maroš Lakatoš, Miroslav Novotný
40., 55. Milan Javorský
42., 60. David Kabát
57. Miroslav Novotný
2. 11. 13 10:00 TEMPO Stars beer Sebulba Utd. 8. 9:2 (5:1)
Utkání rozhodla větší fotbalovost domácích. František Kroužil, Jan Beneš
Stars beer Sebulba Utd.
Eduard Skramuský – Mihai Cucos, Vanja Dabič, Adam Friedl, David Kabát, Maroš Lakatoš, Miroslav Novotný vs Tomáš Jindra – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Tomáš Krakovský, Michal Lupínek, David Moravec, Jiří Polanský
12. Maroš Lakatoš
13., 21., 52., 60. Mihai Cucos
25., 26., 60. Adam Friedl
57. Vanja Dabič
27., 31. Michal Lupínek
19. 10. 13 11:15 KBELY JZD Slivenec Stars beer 7. 3:3 (3:1)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Petr Provazník, Martin Provazník
JZD Slivenec Stars beer
Jan Švarc – Petr Bližňák, Patrik Čureja, František Koiš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Petr Novák, Khalil Omari vs Eduard Skramuský – Mihai Cucos, Vanja Dabič, Peter Dubina, Adam Friedl, Milan Javorský, David Kabát, Miroslav Novotný
46. Peter Dubina
12. 10. 13 11:15 HANSP Stars beer Homogen 1.FC A 6. 3:3 (3:2)
Pěkné utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. V první půli lepší domácí, ve druhé hosté. Bouzid,Závorka
Stars beer Homogen 1.FC A
Eduard Skramuský – Mihai Cucos, Vanja Dabič, Peter Dubina, Adam Friedl, Milan Javorský, Maroš Lakatoš, Miroslav Novotný vs Vít Mašek – Jan Bárta, Michael Bárta, Tomáš Flekač, Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Martin Prochaska, Petr Schimon, Tomáš Vrábel, Vladimír Zeman
12., 16. Vanja Dabič
21. OG
2., 50. Tomáš Flekač
23. Michael Bárta
5. 10. 13 11:15 P3 Gremio Stars beer 5. 1:6 (0:2)
První půle bez problémů i skoro bez gólů, druhá půle probíhala pod taktovkou týmu hostů. Marek Musil, Josef Omcirk
Gremio Stars beer
Peter Janda – Zbyněk Chládek, Petr Coufal, Michal Gráf, Pavel Hromadník, Martin Kopena, Josef Kujal, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný vs Eduard Skramuský – Mihai Cucos, Vanja Dabič, Peter Dubina, Milan Javorský, David Kabát, Maroš Lakatoš
49. Zbyněk Chládek 10. David Kabát
14., 54. Milan Javorský
31., 55. Maroš Lakatoš
56. Mihai Cucos
28. 9. 13 10:00 ZAK Stars beer GP Rangers 4. 0:1 (0:1)
Zápas rozhodla jediná branka, neboť oba gólmani předváděli skvělé zákroky. Klail
Stars beer GP Rangers
Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Peter Dubina, Adam Friedl, Milan Javorský, David Kabát, Maroš Lakatoš, Miroslav Novotný vs Jakub GotthardPatrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Jan Skřivánek, Raimund Unger
15. Jan Skřivánek 18. Albert Kincl
26. Raimund Unger
21. 9. 13 11:15 DEKAN Emergency Stars beer 3. 1:4 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Alan Mašláni, Ondřej Prejzek
Emergency Stars beer
Lukáš Bricín – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Martin Kalina, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka vs Eduard Skramuský – Mihai Cucos, Peter Dubina, Adam Friedl, Milan Javorský, David Kabát, Maroš Lakatoš, Miroslav Novotný
49. Marek Borovička 23., 46. Miroslav Novotný
58., 59. Maroš Lakatoš
14. 9. 13 11:15 HANSP Stars beer Divocí andělé 2. 7:3 (3:1)
Rozhodčí se k utkání nedostavil. Zápas se odehrál po dohodě obou týmů zcela v pořádku. rozhodčí nedorazil, písknáno napůl
Stars beer Divocí andělé
Eduard Skramuský – Mihai Cucos, Vanja Dabič, Peter Dubina, Adam Friedl, David Kabát, Maroš Lakatoš, Miroslav Novotný vs Filip Loužecký – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Lukáš Horňák, Marek Rytina, Jakub Sedláček
39. Marek Rytina
7. 9. 13 10:00 TEMPO Blesk VK B Stars beer 1. 2:8 (1:2)
Hosté byli po celý zápas lepší, nicméně domácí dlouho odolávali, ale poté, co hosté na přelomu poločasu vstřelili tři góly, nebylo o co hrát. Domácí utkání dohráli v nižším počtu. Procházka M.
Blesk VK B Stars beer
Milan Cina – Václav Cina, Michal Garfík, Miroslav Jaroš, Libor Štohanzl, David Vobořil vs Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Peter Dubina, Adam Friedl, David Kabát, Maroš Lakatoš, Marcin Lukaszewski, Miroslav Novotný