Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 3.12.13 | 18:15 | MIKU1 | Pražačka seniors A Klokan Perón club SUP | 11. | 0:3 |
Út 3.12.13 | 18:15 | ARIT | Supráci Šumavan-Balkán Kapr tým SUP | 11. | 6:0 k. |
Út 3.12.13 | 18:15 | HOSTI | Super Naděje A Dřevorubci Modřany S | 11. | 3:3 |
Út 3.12.13 | 18:15 | MIKU2 | Ortopedie Tučňáci SUP A | 11. | 3:1 |
Út 3.12.13 | 18:00 | ZAK | Sen ČM PG supervet Javorák plus | 11. | 0:4 |
Út 3.12.13 | 17:45 | BECH | Radouč FC A Kbelák FC SUP | 11. | 1:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 71:7 | 22 |
2. | Ortopedie | 11 | 9 | 0 | 2 | 44:17 | 18 |
3. | Super Naděje A | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:30 | 15 |
4. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:29 | 13 |
5. | Tučňáci SUP A | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:20 | 13 |
6. | Kbelák FC SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:20 | 13 |
7. | Supráci Šumavan-Balkán | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:35 | 13 |
8. | Javorák plus | 11 | 5 | 0 | 6 | 22:41 | 10 |
9. | Pražačka seniors A | 11 | 2 | 2 | 7 | 20:33 | 6 |
10. | Sen ČM PG supervet | 11 | 2 | 1 | 8 | 13:27 | 5 |
11. | Radouč FC A | 11 | 1 | 1 | 9 | 17:46 | 3 |
12. | Kapr tým SUP | 11 | 0 | 1 | 10 | 16:64 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 2.9.13 | 17:00, 18:15 | KBELY | Kbelák FC SUP |
Po 2.9.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Supráci Šumavan-Balkán |
Po 2.9.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Kapr tým SUP |
Po 2.9.13 | 19:00, 20:15 | METE1 | Sen ČM PG supervet |
Út 3.9.13 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Dřevorubci Modřany S |
St 4.9.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Super Naděje A |
Po 9.9.13 | 19:00, 20:15 | P2 | Radouč FC A |
Čt 12.9.13 | 19:00, 20:15 | P3 | Javorák plus |
Čt 19.9.13 | 19:00, 20:15 | P3 | Javorák plus |
Po 23.9.13 | 17:45, 19:00 | HRAB3 | Sen ČM PG supervet |
Po 23.9.13 | 19:00, 20:15 | MOTO3 | Radouč FC A |
Po 30.9.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Pražačka seniors A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Kvapil | Super Naděje A | 17 |
2. | Petr Mácha | Kolotouš FC SUP | 15 |
3. | Milan Musil | Felix club super | 14 |
4. | Vladimír Klupsa | Santa Dominica SUP | 14 |
5. | Milan Cibík | FC Střešovice SUP | 13 |
6. | Petr Pohnán | Klokan club SUP B | 12 |
7. | Roman Bäumel | Tučňáci SUP A | 10 |
8. | Petr Šafránek | Super Naděje B | 9 |
9. | Milan Kvajsar | Novis Praha | 9 |
10. | Otomar Sláma | Ortopedie | 8 |
11. | Karel Žárský | Klokan club SUP A | 8 |
12. | Miloš Vaněk | Ortopedie | 8 |
13. | Pavel Karhan | Supráci Šumavan-Balkán | 8 |
14. | Martin Vyštejn | Ortopedie | 7 |
15. | Tibor Mester | Radouč FC A | 7 |
16. | Viktor Starec | Dřevorubci Modřany S | 6 |
17. | Ivo Štric | Super Naděje A | 6 |
18. | Lubomír Nešpor | Kbelák FC SUP | 6 |
19. | Petr Havlíček | Kbelák FC SUP | 6 |
20. | Jiří Maršoun | Klokan club SUP A | 6 |