Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Ortopedie

Čt 21.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 21.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 4.12. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 4.12. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Tučňáci SUP A

Pa 22.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 22.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 4.12. 19:00 Pražačka P2
St 4.12. 20:15 Pražačka P2

Kbelák FC SUP

Po 2.9. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Po 2.9. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 3.11. 10:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 3.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 24.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 24.11. 12:30 Kbely Spartak KBELY

Dřevorubci Modřany S

Út 3.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 3.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 3.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 2.12. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 2.12. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 2.12. 20:45 Mikulova MIKU3

Kapr tým SUP

Po 2.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 2.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 2.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 21.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 21.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 21.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Supráci Šumavan-Balkán

Po 2.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 2.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 2.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 2.12. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 2.12. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 2.12. 20:45 Mikulova MIKU1

Pražačka seniors

Po 30.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 30.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 30.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 4.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 4.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 4.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Sen ČM PG supervet

Po 2.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 2.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 23.9. 17:45 Hrabákova HRAB3
Po 23.9. 19:00 Hrabákova HRAB3

Radouč FC A

Po 9.9. 19:00 Pražačka P2
Po 9.9. 20:15 Pražačka P2
Po 23.9. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 23.9. 20:15 Motorlet MOTO3

Klokan Perón club SUP

Út 15.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 15.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 15.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 21.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 21.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 21.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Super Naděje A

St 4.9. 18:15 Mikulova MIKU4
St 4.9. 19:30 Mikulova MIKU4
St 4.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 30.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 30.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 30.9. 20:45 Mikulova MIKU1

Javorák plus

Čt 12.9. 19:00 Pražačka P3
Čt 12.9. 20:15 Pražačka P3
Čt 19.9. 19:00 Pražačka P3
Čt 19.9. 20:15 Pražačka P3
Čt 3.10. 19:00 Pražačka P3
Čt 3.10. 20:15 Pražačka P3