Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Ortopedie

St 5.6. 19:00 Pražačka P2
St 5.6. 20:15 Pražačka P2
Út 25.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 25.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 25.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Tučňáci SUP A

St 17.4. 17:00 Děkanka DEKAN
St 17.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 6.6. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 6.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 17.6. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 17.6. 20:00 Tempo FC TEMPO

Kbelák FC SUP

Čt 11.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Čt 11.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 1.5. 17:00 Kbely Spartak KBELY
St 1.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 22.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 22.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Dřevorubci Modřany S

Pa 19.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 19.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 14.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 14.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 17.6. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 17.6. 20:15 Mikulova MIKU4

Kapr tým SUP

So 6.4. 08:45 Pražačka P2
So 6.4. 10:00 Pražačka P2
St 12.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 12.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 17.6. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 17.6. 19:45 Hrabákova HRAB1

Supráci Šumavan-Balkán

Út 11.6. 19:00 Pražačka P3
Út 11.6. 20:15 Pražačka P3
Út 25.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 25.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 25.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Pražačka seniors

Ne 21.4. 16:15 Pražačka P3
Ne 21.4. 17:30 Pražačka P3
Út 23.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 23.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 27.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 27.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

Sen ČM PG supervet

Út 2.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 2.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 20.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 20.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 27.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 27.6. 19:30 Běchovice 2 BECH

Radouč FC A

Čt 25.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 25.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 25.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 27.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 27.6. 19:30 Děkanka DEKAN

Klokan Perón club SUP

Út 9.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 9.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 2.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 2.5. 20:15 Pražačka P3
Čt 6.6. 19:00 Pražačka P1
Čt 6.6. 20:15 Pražačka P1

Super Naděje A

Čt 11.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 11.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 26.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 26.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 26.4. 20:45 Hanspaulka HANSP

Javorák plus

Po 22.4. 19:00 Pražačka P3
Po 22.4. 20:15 Pražačka P3
Po 13.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 16.5. 19:00 Pražačka P1
Čt 16.5. 20:15 Pražačka P1