Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Tučňáci SUP A žlutá, zelená
Sen ČM PG supervet černá, červená
Super Naděje A bílá
Supráci Šumavan-Balkán modrá, červená
Radouč FC A modrá, červená
Pražačka seniors modrá, oranžová
Ortopedie modrá
Klokan Perón club SUP zelená, bílá
Kbelák FC SUP černo-bílá, černo-oranžová
Javorák plus červená, zelená
Kapr tým SUP zelená
Dřevorubci Modřany S červená, modrá

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Dřevorubci Modřany STučňáci SUP A Po 2.9. 18:15 MIKU3
OrtopediePražačka seniors Út 3.9. 18:15 MIKU2
Klokan Perón club SUPRadouč FC A St 4.9. 18:15 MIKU1
Kbelák FC SUPSupráci Šumavan-Balkán Čt 5.9. 17:00 KBELY
Kapr tým SUPSen ČM PG supervet Čt 5.9. 19:30 BECH
Javorák plusSuper Naděje A Čt 5.9. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Supráci Šumavan-BalkánKlokan Perón club SUP Po 9.9. 17:00 ARIT
Radouč FC AOrtopedie Út 10.9. 18:15 MIKU3
Tučňáci SUP APražačka seniors Út 10.9. 18:15 MIKU4
Dřevorubci Modřany SJavorák plus St 11.9. 20:30 ZAK
Super Naděje AKapr tým SUP Čt 12.9. 19:30 ARIT
Sen ČM PG supervetKbelák FC SUP Čt 12.9. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Javorák plusTučňáci SUP A Po 16.9. 18:15 MIKU4
OrtopedieSupráci Šumavan-Balkán Út 17.9. 18:15 MIKU4
Kapr tým SUPDřevorubci Modřany S Út 17.9. 18:15 HOSTI
Pražačka seniorsRadouč FC A Út 17.9. 19:00 ZABEH
Klokan Perón club SUPSen ČM PG supervet St 18.9. 18:15 MIKU1
Kbelák FC SUPSuper Naděje A Čt 19.9. 18:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP ARadouč FC A Po 30.9. 18:15 MIKU4
Dřevorubci Modřany SKbelák FC SUP Út 1.10. 20:45 MIKU4
Javorák plusKapr tým SUP St 2.10. 20:45 DEKAN
Super Naděje AKlokan Perón club SUP Čt 3.10. 19:30 MIKU1
Supráci Šumavan-BalkánPražačka seniors Čt 3.10. 19:30 ARIT
Sen ČM PG supervetOrtopedie Čt 3.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Radouč FC ASupráci Šumavan-Balkán Po 7.10. 17:00 ARIT
Kapr tým SUPTučňáci SUP A Po 7.10. 18:15 MIKU4
OrtopedieSuper Naděje A Út 8.10. 18:15 MIKU1
Klokan Perón club SUPDřevorubci Modřany S St 9.10. 18:15 MIKU1
Kbelák FC SUPJavorák plus St 9.10. 19:30 MIKU4
Pražačka seniorsSen ČM PG supervet Čt 10.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP ASupráci Šumavan-Balkán Po 14.10. 18:15 MIKU2
Dřevorubci Modřany SOrtopedie Út 15.10. 18:15 MIKU4
Javorák plusKlokan Perón club SUP St 16.10. 18:15 MIKU1
Sen ČM PG supervetRadouč FC A Čt 17.10. 19:30 BECH
Kapr tým SUPKbelák FC SUP Čt 17.10. 20:45 BECH
Super Naděje APražačka seniors Čt 17.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Supráci Šumavan-BalkánSen ČM PG supervet Po 21.10. 17:00 ARIT
Kbelák FC SUPTučňáci SUP A Po 21.10. 18:15 MIKU3
OrtopedieJavorák plus Út 22.10. 18:15 MIKU4
Radouč FC ASuper Naděje A Út 22.10. 18:45 HRAB1
Pražačka seniorsDřevorubci Modřany S Út 22.10. 19:30 MIKU4
Klokan Perón club SUPKapr tým SUP St 23.10. 18:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Super Naděje ASupráci Šumavan-Balkán Po 4.11. 17:00 ARIT
Tučňáci SUP ASen ČM PG supervet Po 4.11. 18:15 MIKU3
Kapr tým SUPOrtopedie Út 5.11. 18:15 MIKU3
Dřevorubci Modřany SRadouč FC A Út 5.11. 19:30 HOSTI
Javorák plusPražačka seniors Út 5.11. 20:45 DEKAN
Kbelák FC SUPKlokan Perón club SUP St 6.11. 18:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Supráci Šumavan-BalkánDřevorubci Modřany S Po 11.11. 17:00 ARIT
Klokan Perón club SUPTučňáci SUP A Po 11.11. 18:15 MIKU1
OrtopedieKbelák FC SUP Út 12.11. 18:15 MIKU2
Radouč FC AJavorák plus St 13.11. 19:30 DEKAN
Pražačka seniorsKapr tým SUP Čt 14.11. 17:45 ZABEH
Sen ČM PG supervetSuper Naděje A Čt 14.11. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP ASuper Naděje A Po 18.11. 18:15 MIKU3
Javorák plusSupráci Šumavan-Balkán Po 18.11. 19:30 ARIT
Klokan Perón club SUPOrtopedie St 20.11. 18:15 MIKU1
Kapr tým SUPRadouč FC A St 20.11. 19:30 HOSTI
Dřevorubci Modřany SSen ČM PG supervet Čt 21.11. 19:30 BECH
Kbelák FC SUPPražačka seniors Čt 21.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Radouč FC AKbelák FC SUP Út 3.12. 17:45 BECH
Sen ČM PG supervetJavorák plus Út 3.12. 18:00 ZAK
Super Naděje ADřevorubci Modřany S Út 3.12. 18:15 HOSTI
Supráci Šumavan-BalkánKapr tým SUP Út 3.12. 18:15 ARIT
OrtopedieTučňáci SUP A Út 3.12. 18:15 MIKU2
Pražačka seniorsKlokan Perón club SUP Út 3.12. 18:15 MIKU1