Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 3.12.13 | 18:15 | HOSTI | Super Naděje A Dřevorubci Modřany S | 11. | 3:3 |
Po 18.11.13 | 18:15 | MIKU3 | Tučňáci SUP A Super Naděje A | 10. | 4:2 |
Čt 14.11.13 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Super Naděje A | 9. | 2:3 |
Po 4.11.13 | 17:00 | ARIT | Super Naděje A Supráci Šumavan-Balkán | 8. | 5:1 |
Út 22.10.13 | 18:45 | HRAB1 | Radouč FC A Super Naděje A | 7. | 0:6 |
Čt 17.10.13 | 20:45 | MIKU3 | Super Naděje A Pražačka seniors A | 6. | 6:2 |
Út 8.10.13 | 18:15 | MIKU1 | Ortopedie Super Naděje A | 5. | 2:1 |
Čt 3.10.13 | 19:30 | MIKU1 | Super Naděje A Klokan Perón club SUP | 4. | 1:9 |
Čt 19.9.13 | 18:00 | ZAK | Kbelák FC SUP Super Naděje A | 3. | 2:7 |
Čt 12.9.13 | 19:30 | ARIT | Super Naděje A Kapr tým SUP | 2. | 6:4 |
Čt 5.9.13 | 19:30 | DEKAN | Javorák plus Super Naděje A | 1. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 71:7 | 22 |
2. | Ortopedie | 11 | 9 | 0 | 2 | 44:17 | 18 |
3. | Super Naděje A | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:30 | 15 |
4. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:29 | 13 |
5. | Tučňáci SUP A | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:20 | 13 |
6. | Kbelák FC SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:20 | 13 |
7. | Supráci Šumavan-Balkán | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:35 | 13 |
8. | Javorák plus | 11 | 5 | 0 | 6 | 22:41 | 10 |
9. | Pražačka seniors A | 11 | 2 | 2 | 7 | 20:33 | 6 |
10. | Sen ČM PG supervet | 11 | 2 | 1 | 8 | 13:27 | 5 |
11. | Radouč FC A | 11 | 1 | 1 | 9 | 17:46 | 3 |
12. | Kapr tým SUP | 11 | 0 | 1 | 10 | 16:64 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 4.9.13 | 18:15 | MIKU4 | Canary FC Terasy KFC A (HL7B) |
St 4.9.13 | 19:30 | MIKU4 | Celtic Prague FC Scarface AC (HL3C) |
St 4.9.13 | 20:45 | MIKU4 | PFC Kodymka Šajtle s.r.o. VET (VL4C) |
Po 30.9.13 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde 4 TD Ala Bundy A (HL2A) |
Po 30.9.13 | 19:30 | MIKU1 | Dvorce SK MPI Berlínští lvi (HL3A) |
Po 30.9.13 | 20:45 | MIKU1 | Deko Vojenské lesy (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Duchek Miroslav | 6 | 1 |
Engelmann Vojtěch | 3 | 0 |
Kloubek Jaroslav | 1 | 2 |
Kodálík Milan | 8 | 0 |
Kohout Václav | 5 | 0 |
Kvapil Tomáš | 9 | 17 |
Listík Pavel | 2 | 0 |
Mágrová Eva | 1 | 1 |
Masař František | 1 | 0 |
Pavlíček Jaromír | 1 | 0 |
Pomykáček Ivan | 8 | 1 |
Routa Martin | 10 | 0 |
Šafránek Petr | 7 | 9 |
Štric Ivo | 7 | 6 |
Syrovátka Jan | 11 | 2 |
Vaněček Petr | 5 | 3 |
Zezula Vlastimil | 5 | 1 |