Rozpis pískání, 2. liga, skupina A

Nic Moc Boys SUP

St 20.11. 19:00 Meteor 8 METE1
St 20.11. 20:15 Meteor 8 METE1
St 4.12. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 4.12. 19:30 Běchovice 2 BECH

Zelená liška TJ SUP A

St 20.11. 17:00 Děkanka DEKAN
St 20.11. 18:15 Děkanka DEKAN
St 4.12. 18:15 Aritma ARIT
St 4.12. 19:30 Aritma ARIT

AGČV/Ajax

St 23.10. 18:15 Mikulova MIKU3
St 23.10. 19:30 Mikulova MIKU3
St 23.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 2.12. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 2.12. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 2.12. 20:45 Mikulova MIKU4

Valník

Út 29.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 29.10. 19:30 Aritma ARIT
Út 29.10. 20:45 Aritma ARIT
Po 2.12. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 2.12. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 2.12. 20:45 Mikulova MIKU2

Cormoran FC SUP

Čt 24.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 24.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 24.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 2.12. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 2.12. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 2.12. 20:15 Záběhlice ZABEH

Čechie 12° SUP

Po 23.9. 17:45 Hrabákova HRAB1
Po 23.9. 19:00 Hrabákova HRAB1
Pa 18.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 18.10. 20:45 Hanspaulka HANSP

Žvahov

St 30.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 30.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 30.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 3.12. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 3.12. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 3.12. 20:45 Mikulova MIKU1

Nejistá sezóna SUP

Čt 26.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 26.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 26.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 31.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 31.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 31.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Endoprotéza

Po 23.9. 19:00 Pražačka P2
Po 23.9. 20:15 Pražačka P2
Pa 18.10. 18:00 Pražačka P2
Pa 18.10. 19:15 Pražačka P2

Veget FC SUP

St 2.10. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 2.10. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 22.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 22.10. 19:30 Aritma ARIT

Berger club SUP

Út 24.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 24.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 21.10. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 21.10. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Blesk VK SUP

Pa 1.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 1.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 1.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 3.12. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 3.12. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 3.12. 20:45 Mikulova MIKU2