7. Zelená liška TJ SUP A 11 5 1 5 30:28 11

Út 24.9.13 19:00 STOD Neumann S.K. Tvar VD   (HL8H)
Út 24.9.13 20:15 STOD Koliba F.C.V. Radouč FC B   (SVL3B)
Po 21.10.13 18:00 zzDOLME Deportivo bez Coruna A Žabí hlen   (HL8A)
Po 21.10.13 19:15 zzDOLME Lisako B Speciál Braník VET   (VL4A)

26. 11. 13 20:45 MIKU3 Zelená liška TJ SUP A Berger club SUP 11. 6:0 (6:0)
Jednoznačné vítězství Zelené lišky. Branky padaly první pol., druhý se vše dohrávalo. Tomáš Caizl, Jan Klekar
Zelená liška TJ SUP A Berger club SUP
Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Tomáš Janda, Eduard Křemel, Marcel Kučera, Stanislav Obešlo, Jan Slavíček, Libor Sněhota vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Roman Vild, František Zalužanský
3., 16. Libor Sněhota
5. Jaroslav Budín
12. Marcel Kučera
15., 26. Stanislav Obešlo
19. 11. 13 20:15 METE2 Berger club SUP Valník 10. 3:4 (0:3)
Valník hrál ze zajištěné obrany a v 1.pol. se Berger moc nedostal do hry. Pak se hra vyrovnala a v závěru bylo drama. Hráno slušně bez faulů. Kopřiva, Hladík
Berger club SUP Valník
Pavel Gaper – Pavel Kunst, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Miroslav Chloupek – Karel Chaloupka, Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Filip Fremund, Josef Kouba, Zdeněk Sokol, Luděk Tobola
32., 56. Pavel Kunst
52. Roman Vild
10. Filip Fremund
22., 30. Zdeněk Fiala
53. Zdeněk Sokol
12. 11. 13 19:15 zzSTRE Nic Moc Boys SUP Berger club SUP 9. 0:4 (0:1)
Krutá porážka NMB, kteří nevyužili své šance. Tomáš Sloup, Michal Cimbál
Nic Moc Boys SUP Berger club SUP
Pavel Naď – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Aleš Leger, Miloslav Moc, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Michal Strohs vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Jiří Novák, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
21. Petr Vaněk
44., 55., 58. František Zalužanský
5. 11. 13 19:15 zzSTRE Berger club SUP Nejistá sezóna SUP 8. 1:1 (1:0)
Průměrné utkání starších pánů se zaslouženou remízou. Moc šancí k vidění nebylo. Matěj Görner
Berger club SUP Nejistá sezóna SUP
Stanislav Sába – Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs František Šťasta – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, Martin Ullmann
11. Petr Vaněk 41. Martin Ullmann
22. 10. 13 20:30 SCBEC Endoprotéza Berger club SUP 7. 1:2 (0:1)
Vyrovnané, hezké utkání se spoustou šancí.
Endoprotéza Berger club SUP
Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Luděk Petráš, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Jiří Novák, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
53. Petr Valenta 1. Roman Vild
50. Martin Melč
16. 10. 13 18:15 MIKU2 Berger club SUP Cormoran FC SUP 6. 3:3 (1:2)
Slušný zápas, přátelská atmosféra.
Berger club SUP Cormoran FC SUP
Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Jiří Novák, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Roman Heinz – Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los, Jan Trnka
11. Roman Vild
40. František Zalužanský
43. Stanislav Sába
8. Vladislav Kašpar
10. Jiří Jirsa
53. Jan Trnka
8. 10. 13 19:00 ZABEH Čechie 12° SUP Berger club SUP 5. 2:4 (1:3)
Zasloužené vítězství Bergeru. Filip Umanec, Jan Rychetský
Čechie 12° SUP Berger club SUP
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Aleš Vrana vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Martin Melč, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
15. Miroslav Trnka
35. Jiří Štróbl
1. Stanislav Sába
22. František Zalužanský
28. Martin Melč
56. Petr Vaněk
23. 9. 13 19:30 ARIT Berger club SUP Blesk VK SUP 4. 1:2 (1:1)
Utkání bylo ve 26. minutě přerušeno pro kolaps jednoho z hráčů. Dohrávka proběhla bez emocí, hosté měli víc šancí a jednu dokázali využít. Procházka
Berger club SUP Blesk VK SUP
Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Jaroslav Výborný
14. Pavel Kunst 12. Jaroslav Výborný
51. Jindřich Ludmila
16. 9. 13 19:00 MOTO3 Berger club SUP Veget FC SUP 3. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém šťastnější tým hostů dokázal rozhodnout o svém vítězství několik málo vteřin před závěrečným hvizdem.
Berger club SUP Veget FC SUP
Miroslav Valenta – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Karel Kulhánek – Petr Fišer, Jiří Holub, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Milan Muzika
28. Pavel Kunst
48. Roman Vild
5., 60. Petr Fišer
46. Jiří Holub
10. 9. 13 20:45 ARIT AGČV/Ajax Berger club SUP 2. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, které 1.minutu před koncem zápasu rozhodl hráč Berger týmu Kunst. Petr Šindelář
AGČV/Ajax Berger club SUP
Zdeněk Havlík – Milan Jirásek, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Jiří Vajnar vs Miroslav Valenta – Pavel Gaper, Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
59. Pavel Kunst
3. 9. 13 19:15 zzSTRE Berger club SUP Žvahov 1. 3:1 (1:1)
Střelecky disponovaný Kunst otevřel skóre obou poločasů. Na první trefu mu ještě soupeř Ošlejšek odpověděl, ale na druhou již ne. A když kapitán Valenta 2 minuty před koncem rozvlnil síť potřetí, bylo hotovo.
Berger club SUP Žvahov
Stanislav Sába – Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Petr Junek – Rudolf Bien, Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Petr Ošlejšek, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner