Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.11.13 | 20:45 | MIKU1 | Nejistá sezóna SUP Cormoran FC SUP | 11. | 4:2 |
Út 19.11.13 | 18:15 | MIKU4 | Čechie 12° SUP Nejistá sezóna SUP | 10. | 0:2 |
Po 11.11.13 | 20:45 | DEKAN | Nejistá sezóna SUP Blesk VK SUP | 9. | 1:2 |
Út 5.11.13 | 19:15 | zzSTRE | Berger club SUP Nejistá sezóna SUP | 8. | 1:1 |
Út 22.10.13 | 20:45 | zzNOVOB | Nejistá sezóna SUP AGČV/Ajax | 7. | 0:6 |
Út 15.10.13 | 18:45 | HRAB2 | Žvahov Nejistá sezóna SUP | 6. | 2:1 |
Út 8.10.13 | 20:45 | MIKU4 | Nejistá sezóna SUP Zelená liška TJ SUP A | 5. | 2:2 |
Út 24.9.13 | 20:15 | P2 | Valník Nejistá sezóna SUP | 4. | 4:0 |
Út 17.9.13 | 19:30 | MIKU3 | Nejistá sezóna SUP Nic Moc Boys SUP | 3. | 1:0 |
Po 9.9.13 | 20:30 | STER3 | Veget FC SUP Nejistá sezóna SUP | 2. | 0:4 |
Út 3.9.13 | 19:30 | MIKU4 | Endoprotéza Nejistá sezóna SUP | 1. | 0:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AGČV/Ajax | 11 | 8 | 0 | 3 | 43:16 | 16 |
2. | Blesk VK SUP | 11 | 8 | 0 | 3 | 31:21 | 16 |
3. | Valník | 11 | 8 | 0 | 3 | 30:23 | 16 |
4. | Veget FC SUP | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:20 | 13 |
5. | Berger club SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 24:23 | 12 |
6. | Nejistá sezóna SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 12 |
7. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:28 | 11 |
8. | Endoprotéza | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:23 | 10 |
9. | Žvahov | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:30 | 10 |
10. | Nic Moc Boys SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 16:21 | 7 |
11. | Cormoran FC SUP | 11 | 1 | 3 | 7 | 26:42 | 5 |
12. | Čechie 12° SUP | 11 | 1 | 2 | 8 | 18:38 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 26.9.13 | 18:15 | BECH | DP Xaverov Flamengo CR VET (VL2A) |
Čt 26.9.13 | 19:30 | BECH | CFC Letňany Gambrinus VH VET (VL2A) |
Čt 26.9.13 | 20:45 | BECH | K.F.C. FC VET Speciál Braník VET (VL4A) |
Čt 31.10.13 | 18:15 | MIKU2 | Target FC Orosený Paragraf (HL6F) |
Čt 31.10.13 | 19:30 | MIKU2 | Sokol Picasso A Torpedo Cannabis (HL5E) |
Čt 31.10.13 | 20:45 | MIKU2 | VŠSK MFF UK B Reage boys (HL5E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brejcha František | 11 | 0 |
Dedera Milan | 11 | 2 |
Hamrník Jaroslav | 1 | 0 |
Hybner Miroslav | 10 | 3 |
Kabelka Roman | 11 | 1 |
Mašek Milan | 10 | 1 |
Platil Jiří | 11 | 7 |
Šmat Jiří | 4 | 1 |
Šťasta František | 9 | 1 |
Ullmann Martin | 10 | 1 |