Seznam týmů, 3. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Vibromax 2012 fialovo-bílá
Úderka Žižkov SUP rudá, modrá
Traktor Humus SUP modro-bílá, černá
Suprtechno zeleno-černá
SuperNova L.F.C. červeno-modrá, žlutá
Stará škola modrá, žlutá
Oblouci 81 AFC SUP zelená, žluto-modrá
Houbaři vínová
Flamengo FC SUP červeno-černá
Estudiantes oranžová, zelená

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPÚderka Žižkov SUP Po 2.9. 17:00 HANSP
Oblouci 81 AFC SUPSuprtechno Po 2.9. 19:00 HRAB2
EstudiantesVibromax 2012 Po 2.9. 19:00 P3
Stará školaSuperNova L.F.C. St 4.9. 19:15 DOLME
HoubařiTraktor Humus SUP Ne 8.9. 17:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
SuprtechnoStará škola Po 9.9. 17:45 HRAB3
EstudiantesFlamengo FC SUP Po 9.9. 19:00 P2
Vibromax 2012SuperNova L.F.C. Po 9.9. 19:00 STOD
Traktor Humus SUPOblouci 81 AFC SUP Čt 12.9. 20:45 DEKAN
Úderka Žižkov SUPHoubaři Ne 10.11. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Stará školaTraktor Humus SUP St 18.9. 18:15 DEKAN
Flamengo FC SUPVibromax 2012 Po 23.9. 17:00 HANSP
SuperNova L.F.C.Suprtechno Po 23.9. 17:45 HRAB3
HoubařiEstudiantes Po 23.9. 19:00 P2
Oblouci 81 AFC SUPÚderka Žižkov SUP Pa 27.9. 18:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPHoubaři Po 30.9. 17:00 HANSP
Vibromax 2012Suprtechno Po 30.9. 17:45 HRAB3
EstudiantesOblouci 81 AFC SUP Po 30.9. 19:00 P2
Traktor Humus SUPSuperNova L.F.C. St 2.10. 18:15 DEKAN
Úderka Žižkov SUPStará škola St 2.10. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Oblouci 81 AFC SUPFlamengo FC SUP Po 7.10. 17:00 HANSP
SuprtechnoTraktor Humus SUP Po 7.10. 17:45 HRAB2
Stará školaEstudiantes Po 7.10. 19:00 P3
HoubařiVibromax 2012 Po 7.10. 19:00 STOD
SuperNova L.F.C.Úderka Žižkov SUP St 9.10. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPStará škola Po 14.10. 17:00 HANSP
HoubařiOblouci 81 AFC SUP Po 14.10. 17:45 HRAB3
Úderka Žižkov SUPSuprtechno Po 14.10. 17:45 HRAB2
EstudiantesSuperNova L.F.C. Po 14.10. 19:00 P2
Vibromax 2012Traktor Humus SUP St 16.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
SuperNova L.F.C.Flamengo FC SUP Po 21.10. 17:00 HANSP
SuprtechnoEstudiantes Po 21.10. 19:00 HRAB3
Oblouci 81 AFC SUPVibromax 2012 Po 21.10. 20:15 STOD
Stará školaHoubaři St 23.10. 19:15 STER3
Traktor Humus SUPÚderka Žižkov SUP Po 28.10. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPSuprtechno Po 4.11. 17:00 HANSP
Oblouci 81 AFC SUPStará škola Po 4.11. 19:00 HRAB2
EstudiantesTraktor Humus SUP Po 4.11. 19:00 P1
Vibromax 2012Úderka Žižkov SUP Po 4.11. 19:00 STOD
HoubařiSuperNova L.F.C. St 6.11. 17:45 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov SUPEstudiantes Po 18.11. 17:45 HRAB3
SuprtechnoHoubaři Po 18.11. 17:45 HRAB1
SuperNova L.F.C.Oblouci 81 AFC SUP Po 18.11. 17:45 HRAB2
Traktor Humus SUPFlamengo FC SUP Po 18.11. 18:15 ARIT
Stará školaVibromax 2012 Po 18.11. 19:15 ZAK