Seznam týmů, 2. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Sklenářka S.G. žlutá, černo-bílá
Folprecht 1.FC VET modro-černá, oranžová
PH Servis bílo-modro-červená
Santa Tranta VET modrá, žlutá
Premiéra TV oranžovo-bílá, tmavě modrá
Pankráckej válec žlutá, tmavě modrá
Javorák červená, zelená
Křídla Ďáblic VET A fialovo-černá, fialová
Flamengo CR VET červeno-černá, modro-bílá
Dřevosprint SC oranžovo-černá, zeleno-černá
Domácí potřeby VET žlutá, zelená
Cormoran FC zeleno-bílá, modro-černá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETSanta Tranta VET Po 25.3. 18:15 HANSP
Cormoran FCSklenářka S.G. Po 25.3. 18:15 MIKU3
Křídla Ďáblic VET APremiéra TV Po 25.3. 19:30 BECH
Domácí potřeby VETFolprecht 1.FC VET Út 26.3. 18:00 ZAK
Dřevosprint SCPH Servis Út 26.3. 19:00 STOD
JavorákPankráckej válec Út 26.3. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FCDomácí potřeby VET Út 2.4. 17:00 NOVOB
Sklenářka S.G.Pankráckej válec Út 2.4. 19:15 STRE
Folprecht 1.FC VETDřevosprint SC Út 2.4. 19:30 MIKU3
Premiéra TVJavorák Út 2.4. 20:15 ZABEH
Santa Tranta VETKřídla Ďáblic VET A St 3.4. 17:00 KBELY
PH ServisFlamengo CR VET St 3.4. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETFolprecht 1.FC VET Po 8.4. 18:15 HANSP
JavorákSanta Tranta VET Po 8.4. 19:15 ZAK
Pankráckej válecPremiéra TV Po 8.4. 19:30 BECH
Křídla Ďáblic VET APH Servis Po 8.4. 20:45 DEKAN
Domácí potřeby VETSklenářka S.G. Út 9.4. 17:00 NOVOB
Dřevosprint SCCormoran FC Út 9.4. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FCFlamengo CR VET Po 15.4. 18:15 MIKU3
PH ServisJavorák Po 15.4. 19:30 MIKU3
Santa Tranta VETPankráckej válec Po 15.4. 19:30 DEKAN
Sklenářka S.G.Premiéra TV Po 15.4. 19:30 BECH
Domácí potřeby VETDřevosprint SC Út 16.4. 17:00 NOVOB
Folprecht 1.FC VETKřídla Ďáblic VET A Út 16.4. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Premiéra TVSanta Tranta VET Po 22.4. 18:15 KBELY
Křídla Ďáblic VET ACormoran FC Po 22.4. 18:15 MIKU2
Pankráckej válecPH Servis Po 22.4. 20:45 MIKU3
Flamengo CR VETDomácí potřeby VET Út 23.4. 17:00 NOVOB
Dřevosprint SCSklenářka S.G. Út 23.4. 19:00 STOD
JavorákFolprecht 1.FC VET Út 23.4. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sklenářka S.G.Santa Tranta VET Po 29.4. 18:15 BECH
PH ServisPremiéra TV Po 29.4. 19:30 BECH
Domácí potřeby VETKřídla Ďáblic VET A Út 30.4. 17:00 NOVOB
Dřevosprint SCFlamengo CR VET Út 30.4. 19:00 STOD
Folprecht 1.FC VETPankráckej válec Út 30.4. 19:30 MIKU3
Cormoran FCJavorák Po 13.5. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pankráckej válecCormoran FC Po 6.5. 18:15 MIKU2
Flamengo CR VETSklenářka S.G. Po 6.5. 18:15 HANSP
Premiéra TVFolprecht 1.FC VET Po 6.5. 19:30 BECH
Santa Tranta VETPH Servis Po 6.5. 20:30 ZAK
JavorákDomácí potřeby VET Út 7.5. 18:15 NOVOB
Křídla Ďáblic VET ADřevosprint SC Út 14.5. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FCPremiéra TV Po 20.5. 18:15 MIKU3
Dřevosprint SCJavorák Po 20.5. 19:45 HRAB3
Domácí potřeby VETPankráckej válec Út 21.5. 18:15 NOVOB
Folprecht 1.FC VETSanta Tranta VET Út 21.5. 18:15 KBELY
Flamengo CR VETKřídla Ďáblic VET A Út 21.5. 19:30 HANSP
Sklenářka S.G.PH Servis St 22.5. 18:00 DOLME
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta VETCormoran FC Po 27.5. 19:30 KBELY
Premiéra TVDomácí potřeby VET Po 27.5. 19:30 BECH
JavorákFlamengo CR VET Po 27.5. 20:45 HANSP
Pankráckej válecDřevosprint SC Út 28.5. 19:00 STOD
PH ServisFolprecht 1.FC VET Út 28.5. 19:30 MIKU2
Křídla Ďáblic VET ASklenářka S.G. Čt 30.5. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETPankráckej válec Po 3.6. 18:15 HANSP
Cormoran FCPH Servis Po 3.6. 18:15 MIKU3
Křídla Ďáblic VET AJavorák Po 3.6. 19:30 MIKU4
Domácí potřeby VETSanta Tranta VET Út 4.6. 17:00 NOVOB
Dřevosprint SCPremiéra TV Út 4.6. 19:00 STOD
Sklenářka S.G.Folprecht 1.FC VET Út 4.6. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Folprecht 1.FC VETCormoran FC Po 17.6. 19:00 MIKU2
Pankráckej válecKřídla Ďáblic VET A Po 17.6. 19:00 MIKU3
JavorákSklenářka S.G. Po 17.6. 19:15 ZAK
PH ServisDomácí potřeby VET Po 17.6. 19:30 NOVOB
Santa Tranta VETDřevosprint SC Po 17.6. 19:30 STOD
Premiéra TVFlamengo CR VET Po 17.6. 19:30 HANSP