Jaroslav Svoboda – Vojtěch Engelmann, Jiří Lupoměch, Jan Mach, Tomáš Mach, Jan Slaninka, Karel Vesecký, Jan Yousif vs Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Matouš Hilar, Roman Jungwirth, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Marek Urx, Petr Vlasák
27. 5. 13 20:45 HANSP Javorák Flamengo CR VET 9. 1:0 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Josef Čuda, Michal Bartůněk
Javorák Flamengo CR VET
Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Jan Galetka, Matouš Hilar, Roman Jungwirth, Radim Kostka, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Marek Urx, Petr Vlasák vs Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Tomáš Kučera, Josef Rot, Stanislav Skalický, Pavel Vrba
18. Martin Lančarič
20. 5. 13 19:45 HRAB3 Dřevosprint SC Javorák 8. 1:1 (1:1)
Utkání, které se od 1.minuty neslo v duchu fair play od obou družstev. Zápas nabídl dramatickou podívanou a skončil zaslouženou dělbou bodů.
Dřevosprint SC Javorák
Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šlemenda, Jaromír Tomaides vs Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Jan Galetka, Matouš Hilar, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Marek Urx
25. Pavel Bokůvka 7. Matouš Hilar
13. 5. 13 20:45 MIKU3 Cormoran FC Javorák 6. 1:5 (0:4)
Slušně hrané utkání vyhrál lepší tým, ve kterém vynikal hráč Urx.
Cormoran FC Javorák
Jiří Brotánek – Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Tomáš Košatka, Daniel Levý, Daniel Los, Jiří Vaniš, František Zapletal vs Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Jan Galetka, Matouš Hilar, Radim Kostka, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Marek Urx
42. František Zapletal 13. Martin Lančarič
16. Matouš Hilar
20. Michael Rozbora
30. Marek Urx
55. Jan Galetka
7. 5. 13 18:15 zzNOVOB Javorák Domácí potřeby VET 7. 3:1 (1:0)
Domácí byli o něco lepší, rozhodlo proměňování šancí. Jaromír Havel, Jiří Feitl
Javorák Domácí potřeby VET
Martin Lančarič – Jan Eibl, Jan Galetka, Matouš Hilar, Roman Jungwirth, Radim Kostka, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Michael Rozbora vs Miroslav Kvasnička – Vladimír Houda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
14., 58. Matouš Hilar
46. Alexandr Kurz
41. Michal Louda
23. 4. 13 19:30 MIKU2 Javorák Folprecht 1.FC VET 5. 0:0 (0:0)
Zápasu nechybělo nasazení, vůle, snaha, ale bohužel ani jeden tým nebyl schopen dát gól. Paleček
Javorák Folprecht 1.FC VET
Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Jan Galetka, Matouš Hilar, Roman Jungwirth, Radim Kostka, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Petr Vlasák vs Aleš Holba – Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jiří Maňák, Tomáš Petrach, David Ronn
15. 4. 13 19:30 MIKU3 PH Servis Javorák 4. 4:4 (0:1)
Jednogólové poločasové vedení mohlo Javoráku přinést uspokojení, jenže PH Servis nastřelil snad 3x tyč nebo břevno. Vše vypadalo jednoznačně, když Javorák 2.pol. přidal 3 góly a vedl 4:0 a vypadalo to, že se zápas dohrál. Jenže PH Servis hrál dál, soupeře zaskočil a vydřel zaslouženou remízu. Husák, Nechavý
PH Servis Javorák
Jiří Chlebna – Tomáš Bartecký, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Roman Soukup vs Zdeněk Krejčí – Jan Galetka, Matouš Hilar, Roman Jungwirth, Radim Kostka, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Marek Urx, Petr Vlasák
40. Martin Lančarič
8. 4. 13 19:15 ZAK Javorák Santa Tranta VET 3. 8:4 (2:1)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, Santa Tranta nevyužili šance, ve druhé půli Javorák z rychlých protiútoků rozhodl utkání. Jiří Jelínek, Hynek Černý
Javorák Santa Tranta VET
Petr Vlasák – Jan Eibl, Jan Galetka, Matouš Hilar, Radim Kostka, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Marek Urx vs Kamil Kyral – Martin Boháč, Milan Čáp, David Čejka, Tomáš Král, Petr Kubík, Radek Petráň, Petr Stupka
55. Petr Stupka
2. 4. 13 20:15 ZABEH Premiéra TV Javorák 2. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla šťastná branka a výkon brankáře domácího týmu. Kučera, Plucar
Premiéra TV Javorák
Zdeněk Turyna – Tašo Andjelkovski, Lubor Klouda, David Kratochvíl, Miloslav Sejrek, Petr Šimek, Josef Staněk vs Zdeněk Krejčí – Jan Galetka, Matouš Hilar, Radim Kostka, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Michael Rozbora, Petr Vlasák
48. Tašo Andjelkovski
50. Petr Šimek
26. 3. 13 19:15 ZAK Javorák Pankráckej válec 1. 5:0 (3:0)
Jasně lepší mužstvo přehrálo soupeře- dá se říci, že jej převálcovali. Pavel Abrahám, Radek Holeček
Javorák Pankráckej válec
Matouš Hilar – Jan Eibl, Jan Galetka, Radim Kostka, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Miroslav PetržilkaTomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Jan Pospíšil, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Martin Vacek