10. Křídla Ďáblic VET A 11 4 0 7 39:39 8

St 22.5.13 19:00 P3 Důchodci Mystique Dynamo CF   (HL4B)
St 22.5.13 20:15 P3 Berger club SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL2A)
Čt 6.6.13 18:15 HOSTI Rokoska SUP Žvahov   (SVL3C)
Čt 6.6.13 19:30 HOSTI Lucián FC A Hertha ZMZ   (HL3C)

17. 6. 13 19:30 HANSP Premiéra TV Flamengo CR VET 11. 4:1 (0:0)
Hosté se do 40. minuty drželi, ale poté domácí zjednodušili kombinace, začali více střílet a rozhodli o svém vítězství. Klail
Premiéra TV Flamengo CR VET
Lubor Klouda – Tašo Andjelkovski, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, Jan Říha vs Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Tomáš Kučera, David Pětík, Josef Rot, Stanislav Skalický, Pavel Vrba
33., 41. Martin Richter
49. Jiří Kratochvíl
59. Jan Říha
35. Petr Čížek
4. 6. 13 19:00 STOD Dřevosprint SC Premiéra TV 10. 5:2 (1:2)
V 1.půli dokázala Premiéra vytěžit z minima maximum a se štěstím držela vedení 2:1 až do jediné hrubky svého brankáře. Domácí se po vyrovnání zklidnili a ve 2.půli už svou převahu potvrdili střelecky. Jan Slavíček, Jaroslav Budín
Dřevosprint SC Premiéra TV
Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Stanislav Lavers, Pavol Matejčík, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šlemenda, Jaromír Tomaides, František Vondruška vs Martin Richter – Tašo Andjelkovski, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, Jan Říha, Miloslav Sejrek, Milan Vondra
10., 31., 40. František Vondruška
38., 41. Pavel Bokůvka
12. Jan Říha
14. Martin Richter
27. 5. 13 19:30 BECH Premiéra TV Domácí potřeby VET 9. 4:1 (2:1)
Tomáš Hamza, Jakub Mechl
Premiéra TV Domácí potřeby VET
Lubor Klouda – Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha, Miloslav Sejrek vs Jiří Krupka – Vladimír Houda, Jan Louda, Michal Louda, Radek Šanda, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
23. Miloslav Sejrek
28. Jiří Kratochvíl
32., 40. Martin Richter
17. Václav Zahradník
20. 5. 13 18:15 MIKU3 Cormoran FC Premiéra TV 8. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
6. 5. 13 19:30 BECH Premiéra TV Folprecht 1.FC VET 7. 4:4 (1:2)
Aktivní a útočný fotbal, zasloužená remíza. Tvrdé a vyhecované utkání zvláště ze strany domácích. David Vaško, Filip Škeřík
Premiéra TV Folprecht 1.FC VET
Lubor Klouda – Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha, Miloslav Sejrek vs Aleš Holba – Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jiří Maňák, Tomáš Petrach
13., 39., 54. David Kratochvíl
56. Martin Richter
6., 51. Josef Körner ml.
23. Jiří Benda ml.
45. Roman Kubálek
29. 4. 13 19:30 BECH PH Servis Premiéra TV 6. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí nechytili začátek a ujel jim vlak. Ve druhé půli domácí nesložili zbraně a mocně dotahovali, ale na zisk bodu to nestačilo.
PH Servis Premiéra TV
Roman Soukup – Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jan Němec, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Aleš Vavřík vs Lubor Klouda – Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Josef Staněk
38. Petr Škvařil
58. Jakub Maláček
9., 21. Martin Richter
35. Jiří Kratochvíl
22. 4. 13 18:15 KBELY Premiéra TV Santa Tranta VET 5. 1:13 (1:4)
Pohledné utkání, oba týmy přišli hrát fotbal. Jednoznačné vítězství hostů s minimem faulů. Rosenberger
Premiéra TV Santa Tranta VET
Zdeněk Turyna – Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Martin Richter, Petr Šimek vs Kamil Kyral – Martin Boháč, Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Petr Stupka, Zdeněk Vondráček, Petr Žemla
29. OG 13., 30. Petr Kubík
23., 33., 40., 42., 52., 55. David Čejka
28., 38., 48., 57. Petr Stupka
58. Martin Boháč
15. 4. 13 19:30 BECH Sklenářka S.G. Premiéra TV 4. 3:6 (0:4)
Premiéra byla fotbalově lepším týmem, v první půli si vypracovala množství šancí a také dostatečný náskok 4 branek. Hráči Sklenářky, po zranění dvou hráčů Premiéry, již pouze kosmeticky v závěru korigovali stav. Ludvík Stoulil, Lubomír Brychta
Sklenářka S.G. Premiéra TV
Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Václav Honc, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda vs Miloslav Sejrek – Tašo Andjelkovski, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Josef Staněk
33. Václav Honc
55., 56. Ivan Georgiev
11., 14., 26. Tašo Andjelkovski
29., 60. Jaromír Koubík
43. David Kratochvíl
8. 4. 13 19:30 BECH Pankráckej válec Premiéra TV 3. 6:5 (4:2)
Skvělý zápas. Měl tempo, spád, fotbalovost, a přitom odehraný v duchu fair play. Prostě radost pískat takové utkání. Procházka T., Rajniš J.
Pankráckej válec Premiéra TV
Jan Pospíšil – Tomáš Bárta, Peter Budoš, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Jan Přibyl, Miloslav Smetana, Martin Vacek vs Zdeněk Turyna – Tašo Andjelkovski, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Petr Šimek