Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.11.13 | 19:30 | BECH | Kikina bar 1.FC VET Premiéra TV | 11. | 2:4 |
Po 25.11.13 | 19:15 | ZAK | Javorák Dřevosprint SC | 11. | 5:1 |
Po 25.11.13 | 19:15 | SCBEC | Prapražačka A DP Xaverov | 11. | 3:2 |
Po 25.11.13 | 19:00 | P3 | Traktor humus VET A CFC Letňany | 11. | 6:3 |
Po 25.11.13 | 19:00 | P1 | Pankráckej válec Gambrinus VH VET | 11. | 4:5 |
Po 25.11.13 | 19:00 | P2 | PH Servis Flamengo CR VET | 11. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DP Xaverov | 11 | 8 | 1 | 2 | 57:18 | 17 |
2. | Gambrinus VH VET | 11 | 8 | 1 | 2 | 36:20 | 17 |
3. | PH Servis | 11 | 6 | 3 | 2 | 36:23 | 15 |
4. | Dřevosprint SC | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:29 | 14 |
5. | Javorák | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:18 | 13 |
6. | Premiéra TV | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:29 | 11 |
7. | CFC Letňany | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:29 | 10 |
8. | Kikina bar 1.FC VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 35:39 | 9 |
9. | Traktor humus VET A | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:32 | 8 |
10. | Prapražačka A | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:32 | 8 |
11. | Pankráckej válec | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:41 | 8 |
12. | Flamengo CR VET | 11 | 1 | 0 | 10 | 22:64 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 3.9.13 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Traktor humus VET A |
Čt 5.9.13 | 17:00, 18:15 | KBELY | Gambrinus VH VET |
Út 10.9.13 | 19:00, 20:15 | P3 | Javorák |
Pá 20.9.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | zzNOVOB | PH Servis |
Út 24.9.13 | 19:00, 20:15 | P3 | Javorák |
Út 1.10.13 | 19:00, 20:15 | P3 | Javorák |
Pá 4.10.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | CFC Letňany |
St 9.10.13 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Kikina bar 1.FC VET |
St 9.10.13 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Premiéra TV |
Ne 13.10.13 | 10:00, 11:15 | KBELY | Gambrinus VH VET |
Po 14.10.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Traktor humus VET A |
Út 15.10.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Flamengo CR VET |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jan Paroulek | DP Xaverov | 18 |
2. | Jan Šubík | DP Xaverov | 13 |
3. | Radovan Dostál | Prapražačka A | 13 |
4. | Jaromír Tomaides | Dřevosprint SC | 12 |
5. | Martin Přáda | Gambrinus VH VET | 12 |
6. | Marek Urx | Javorák | 10 |
7. | Radek Smolík | Gambrinus VH VET | 9 |
8. | Matěj Urban | Kikina bar 1.FC VET | 8 |
9. | Pavel Bokůvka | Dřevosprint SC | 8 |
10. | Petr Homola | Rokoska VET B | 8 |
11. | Petr Adamec | VSK MFF UK Praha VET A | 8 |
12. | Petr Sedlák | Pendula Bona AC VET | 7 |
13. | Jan Chadima | Traktor humus VET A | 7 |
14. | Jan Přibyl | Sklenářka S.G. | 7 |
15. | Milan Kvajsar | Hosthunters VET B | 7 |
16. | Martin Vacek | Defect | 6 |
17. | Jiří Chlebna | PH Servis | 6 |
18. | Josef Pokorný | Hosthunters VET B | 6 |
19. | František Svoboda | DP Xaverov | 6 |
20. | Martin Richter | Premiéra TV - Nowatron | 6 |