Seznam týmů, II.třída, skupina B

Tým Barvy dresů
Vokovicer's žlutá
Jooky FK černá, červená
Rio Bravo černo-žlutá
Temosa AFC modrá, červená
Kobylisy FK B zelená, černo-červená
Real team Praha FC A modrá
Hosthunters oranžová, modro-černá
Férovka červená
ČP Pankrác modrá
Sídlišťan Praha A bílo-modrá
Anbesorry černo-bílá

Rozpis zápasů, II.třída, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
HosthuntersTemosa AFC Út 2.9. 20:00 ASTR1
FérovkaRio Bravo Út 2.9. 20:00 HAJE1
Sídlišťan Praha AJooky FK Út 2.9. 21:00 ASTR2
ČP PankrácVokovicer's Út 2.9. 21:00 ASTR1
Real team Praha FC AKobylisy FK B Út 9.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Temosa AFCReal team Praha FC A Út 16.9. 20:00 ASTR1
AnbesorryČP Pankrác Út 16.9. 21:00 ASTR1
Jooky FKFérovka Út 16.9. 21:00 HAJE2
Vokovicer'sSídlišťan Praha A St 17.9. 21:00 ASTR2
Rio BravoHosthunters Čt 18.9. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
HosthuntersJooky FK Út 23.9. 20:00 HAJE2
Kobylisy FK BTemosa AFC Út 23.9. 21:00 ASTR1
FérovkaVokovicer's Út 23.9. 21:00 ASTR2
Real team Praha FC ARio Bravo St 24.9. 18:00 ASTR2
Sídlišťan Praha AAnbesorry St 24.9. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
ČP PankrácSídlišťan Praha A Út 30.9. 20:00 HAJE2
AnbesorryFérovka Út 30.9. 20:00 HAJE1
Jooky FKReal team Praha FC A Út 30.9. 21:00 ASTR2
Rio BravoKobylisy FK B Út 30.9. 21:00 ASTR1
Vokovicer'sHosthunters St 1.10. 18:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Temosa AFCRio Bravo Út 7.10. 20:00 ASTR1
Kobylisy FK BJooky FK Út 7.10. 21:00 ASTR1
FérovkaČP Pankrác Út 7.10. 21:00 ASTR2
HosthuntersAnbesorry St 8.10. 21:00 HAJE2
Real team Praha FC AVokovicer's Čt 9.10. 19:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
ČP PankrácHosthunters Út 14.10. 20:00 HAJE1
Jooky FKTemosa AFC Út 14.10. 20:00 ASTR1
Sídlišťan Praha AFérovka Út 14.10. 21:00 ASTR2
Vokovicer'sKobylisy FK B Út 14.10. 21:00 ASTR1
AnbesorryReal team Praha FC A St 15.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Rio BravoJooky FK Út 21.10. 20:00 HAJE2
Temosa AFCVokovicer's Út 21.10. 20:00 ASTR1
Real team Praha FC AČP Pankrác Út 21.10. 20:00 ASTR2
Kobylisy FK BAnbesorry Út 21.10. 21:00 ASTR1
HosthuntersSídlišťan Praha A St 22.10. 18:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
FérovkaHosthunters Út 28.10. 20:00 ASTR2
AnbesorryTemosa AFC Út 28.10. 20:00 ASTR1
ČP PankrácKobylisy FK B Út 28.10. 21:00 ASTR1
Sídlišťan Praha AReal team Praha FC A St 29.10. 19:00 ASTR2
Vokovicer'sRio Bravo Čt 30.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Rio BravoAnbesorry Út 4.11. 20:00 HAJE2
Temosa AFCČP Pankrác Út 4.11. 20:00 ASTR1
Jooky FKVokovicer's Út 4.11. 21:00 HAJE2
Real team Praha FC AFérovka Út 4.11. 21:00 ASTR2
Kobylisy FK BSídlišťan Praha A Út 4.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
AnbesorryJooky FK Po 10.11. 19:00 HAJE2
Sídlišťan Praha ATemosa AFC Út 11.11. 20:00 ASTR1
ČP PankrácRio Bravo Út 11.11. 20:00 HAJE2
FérovkaKobylisy FK B Út 11.11. 21:00 ASTR1
HosthuntersReal team Praha FC A St 12.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Jooky FKČP Pankrác Út 18.11. 20:00 HAJE1
Temosa AFCFérovka Út 18.11. 20:00 ASTR1
Kobylisy FK BHosthunters Út 18.11. 21:00 ASTR1
Vokovicer'sAnbesorry St 19.11. 20:00 HAJE1
Rio BravoSídlišťan Praha A Čt 20.11. 19:00 HAJE2