Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Úterní hosté Ski FC A černá, červená
Trops 1.SK modrá
Traktor humus A modro-bílá, černá
Restaurace U Pecků A modrá, červená
Smutný potapěči světle modrá
Rowdies HFC oranžová, modrá
Holosmetky FC A modrá, bílá
Santa Dominica rudo-bílá, rudá
Boston HS oranžová, černo-bílá
Borcibalona FC A modro-červená, černo-růžová
Akta - rez modrá, bílá
Audi United FC černá, bílá

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Audi United FCÚterní hosté Ski FC A Po 24.3. 19:00 ZABEH
Boston HSRestaurace U Pecků A Po 24.3. 20:15 ZABEH
Santa DominicaSmutný potapěči Po 24.3. 20:15 P1
Akta - rezTrops 1.SK Po 24.3. 20:45 MIKU1
Holosmetky FC ARowdies HFC St 26.3. 18:15 MIKU1
Borcibalona FC ATraktor humus A Pa 28.3. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus ABoston HS Po 31.3. 19:00 ZABEH
Smutný potapěčiHolosmetky FC A Po 31.3. 20:00 TEMPO
Restaurace U Pecků ASanta Dominica Po 31.3. 20:15 P1
Akta - rezAudi United FC Po 31.3. 20:45 MIKU1
Trops 1.SKRowdies HFC St 2.4. 18:15 MIKU1
Úterní hosté Ski FC ABorcibalona FC A Pa 4.4. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Boston HSÚterní hosté Ski FC A Po 7.4. 19:00 ZABEH
Audi United FCTrops 1.SK Po 7.4. 19:00 P1
Santa DominicaTraktor humus A Po 7.4. 20:15 P1
Rowdies HFCSmutný potapěči St 9.4. 18:15 MIKU1
Holosmetky FC ARestaurace U Pecků A St 9.4. 19:30 MIKU1
Borcibalona FC AAkta - rez Pa 11.4. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC ASanta Dominica Po 14.4. 19:00 ZABEH
Trops 1.SKSmutný potapěči Po 14.4. 20:00 TEMPO
Traktor humus AHolosmetky FC A Po 14.4. 20:15 ZABEH
Akta - rezBoston HS Po 14.4. 20:45 MIKU1
Restaurace U Pecků ARowdies HFC St 16.4. 18:15 MIKU1
Audi United FCBorcibalona FC A St 16.4. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC AÚterní hosté Ski FC A Po 28.4. 19:00 ZABEH
Boston HSAudi United FC Po 28.4. 19:00 P1
Smutný potapěčiRestaurace U Pecků A Po 28.4. 20:00 TEMPO
Santa DominicaAkta - rez Po 28.4. 20:15 P1
Rowdies HFCTraktor humus A St 30.4. 18:15 MIKU1
Borcibalona FC ATrops 1.SK St 30.4. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus ASmutný potapěči Po 5.5. 20:00 TEMPO
Audi United FCSanta Dominica Po 5.5. 20:15 P1
Akta - rezHolosmetky FC A Po 5.5. 20:45 MIKU1
Trops 1.SKRestaurace U Pecků A Út 6.5. 19:00 P1
Úterní hosté Ski FC ARowdies HFC St 7.5. 18:15 MIKU4
Borcibalona FC ABoston HS St 7.5. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků ATraktor humus A Po 12.5. 19:00 ZABEH
Holosmetky FC AAudi United FC Po 12.5. 19:00 P1
Boston HSTrops 1.SK Po 12.5. 19:30 MIKU4
Smutný potapěčiÚterní hosté Ski FC A Po 12.5. 20:00 TEMPO
Rowdies HFCAkta - rez Po 12.5. 20:45 MIKU4
Santa DominicaBorcibalona FC A Pa 16.5. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC ARestaurace U Pecků A Po 19.5. 19:00 ZABEH
Trops 1.SKTraktor humus A Po 19.5. 19:30 MIKU1
Boston HSSanta Dominica Po 19.5. 20:15 P1
Akta - rezSmutný potapěči Po 19.5. 20:45 MIKU1
Audi United FCRowdies HFC St 21.5. 18:15 MIKU1
Borcibalona FC AHolosmetky FC A St 21.5. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus AÚterní hosté Ski FC A Po 26.5. 19:00 ZABEH
Smutný potapěčiAudi United FC Po 26.5. 20:00 TEMPO
Santa DominicaTrops 1.SK Po 26.5. 20:15 P1
Restaurace U Pecků AAkta - rez Po 26.5. 20:45 MIKU1
Rowdies HFCBorcibalona FC A St 28.5. 18:15 MIKU1
Holosmetky FC ABoston HS St 28.5. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Audi United FCRestaurace U Pecků A Po 2.6. 19:00 P1
Trops 1.SKÚterní hosté Ski FC A Po 2.6. 19:00 ZABEH
Santa DominicaHolosmetky FC A Po 2.6. 20:15 P1
Boston HSRowdies HFC St 4.6. 18:15 MIKU1
Borcibalona FC ASmutný potapěči Pa 6.6. 19:00 ZABEH
Akta - rezTraktor humus A Ne 8.6. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC AAkta - rez Po 16.6. 19:30 MIKU4
Traktor humus AAudi United FC Po 16.6. 19:30 ZABEH
Restaurace U Pecků ABorcibalona FC A Po 16.6. 19:30 MIKU3
Smutný potapěčiBoston HS Po 16.6. 19:30 TEMPO
Rowdies HFCSanta Dominica Po 16.6. 19:30 MIKU2
Holosmetky FC ATrops 1.SK Po 16.6. 19:30 MIKU1