Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 16.6.14 | 20:15 | MOTO2 | Orange Predators A Dvorce SK MPI | 11. | 3:5 |
Po 16.6.14 | 20:15 | P3 | Tramway FC Bakera | 11. | 2:4 |
Po 16.6.14 | 20:15 | P1 | G.I.C La Plate de Cünde Ujde to 1980 SK | 11. | 4:3 |
Po 16.6.14 | 20:15 | MOTO1 | Libčice FC Ekonom WT | 11. | 3:4 |
Po 16.6.14 | 20:15 | MOTO3 | Pajzovna FC Don Giovanni | 11. | 9:1 |
Po 16.6.14 | 20:15 | P2 | Stará dáma Celtic THK | 11. | 6:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tramway FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 43:26 | 18 |
2. | Stará dáma | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:22 | 17 |
3. | Bakera | 11 | 8 | 0 | 3 | 50:28 | 16 |
4. | Ekonom WT | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:27 | 15 |
5. | Libčice FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:42 | 13 |
6. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 6 | 1 | 4 | 41:39 | 13 |
7. | Dvorce SK MPI | 11 | 3 | 4 | 4 | 35:42 | 10 |
8. | Ujde to 1980 SK | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:39 | 9 |
9. | Celtic THK | 11 | 3 | 3 | 5 | 32:36 | 9 |
10. | Pajzovna FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 32:32 | 8 |
11. | Orange Predators A | 11 | 1 | 0 | 10 | 41:52 | 2 |
12. | Don Giovanni | 11 | 1 | 0 | 10 | 24:86 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 25.3.14 | 19:00, 20:15 | METE1 | Celtic THK |
St 26.3.14 | 17:30, 18:45, 20:00 | ARIT | Ekonom WT |
Pá 28.3.14 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Tramway FC |
Út 1.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | LITVI | Pajzovna FC |
Út 1.4.14 | 19:00, 20:15 | METE2 | Celtic THK |
Út 1.4.14 | 19:00, 20:15 | METE1 | Orange Predators A |
St 2.4.14 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Stará dáma |
St 2.4.14 | 17:30, 18:45, 20:00 | ARIT | Ekonom WT |
Út 8.4.14 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Don Giovanni |
Út 8.4.14 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | G.I.C La Plate de Cünde |
St 9.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Libčice FC |
Út 15.4.14 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Dvorce SK MPI |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Michal Balík | Manchlastr FC | 23 |
2. | Ondřej Brusch | Stará dáma | 19 |
3. | Jiří Kuděj | Rum Zahořany HT | 18 |
4. | Petr Moučka | Ujde to 1980 SK | 12 |
5. | Vladimír Křelina | Stará dáma | 11 |
6. | Jan Ludvík | Libčice FC | 11 |
7. | Radim Matysík | Queens Park Club | 11 |
8. | Jaroslav Vacek | Celtic THK | 11 |
9. | Daniel Smejtek | Orange Predators A | 11 |
10. | Lukáš Paluka | Libčice FC | 11 |
11. | Jaroslav Hlinka | Celtic THK | 10 |
12. | Marek Štefan | Velký špatný | 9 |
13. | Jaroslav Peták | Dvorce SK MPI | 8 |
14. | David Světlík | Pajzovna FC | 8 |
15. | Martin Tenkl | Libčice FC | 8 |
16. | Vojtěch Kmoch | Celý Chodov tančí | 8 |
17. | Jan Maxa | Scarface AC | 8 |
18. | Ondřej Příbaň | Ekonom WT | 8 |
19. | Lukáš Künzel | Orange Predators A | 7 |
20. | Tomáš Tenkl | Libčice FC | 7 |