11. Torpedo Ohrobec SKA 11 3 2 6 31:52 8

Út 25.3.14 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Super Naděje A   (SVL1A)
Út 25.3.14 19:30 MIKU1 Inter 2011 Klokan club Perón V   (VL1A)
Út 25.3.14 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Samson Bonella A   (HL2A)
Pá 25.4.14 18:15 HANSP Lipodur FC A Černý koně TMK   (HL8J)
Pá 25.4.14 19:30 HANSP PAPE Dejvice Scarface AC   (HL4D)
Pá 25.4.14 20:45 HANSP Beach attack 90210 TBC Lachtan B   (HL6G)

18. 6. 14 19:30 HANSP Skif Kumpáni 11. 0:6 (2:3)
Ve vyrovnaném utkání prokázali více zkušeností hosté. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Kumpánů pro start hráče v trestu v týmu Skif. Husák
Skif Kumpáni
Mykola Shokodko – Roman Kuryk, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Mykola Popovych, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal, Ivan Skryp vs František Hubr – Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Lukáš Matějka, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Lukáš Zbořil, Robert Zedník
6. Mykhaylo Pukhal
21. Mykola Popovych
14. Lukáš Matějka
22. Robert Zedník
23. Ondřej Koucký
47. Lukáš Zbořil
11. 6. 14 19:00 P3 Kumpáni Petrohradská BFK A 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
4. 6. 14 19:30 MIKU2 Medvídkova tlapička Kumpáni 9. 3:4 (0:0)
Vyrovnaný zápas, po celou dobu přelévaly akce. Nakonec slavili Kumpáni. Janča, Horák
Medvídkova tlapička Kumpáni
Jaroslav Kutych – Antonín Hrdina, Michal Kajaba, Ladislav Kloud, Vojtěch Kühn, Petr Lacina, Pavel Lajda, Tomáš Malina, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Tomáš Štangel, Petr Studnička vs Jan Hodík – Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Lukáš Matějka, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Lukáš Zbořil, Robert Zedník
39. Michal Kajaba
42. Petr Studnička
54. Pavel Lajda
38., 44. Jan Jablonský
47. Lukáš Matějka
52. Tomáš Vlasák
26. 5. 14 19:30 DEKAN Kumpáni Martini BC 8. 3:3 (0:0)
Utkání proběhlo v rychlém tempu, technicky dobré úrovně. Zápas skončil spravedlivou remízou. Miroslav Krpata, Tomáš Koucký
Kumpáni Martini BC
František Hubr – Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Lukáš Zbořil, Robert Zedník vs Jaroslav Třešňák – Petr Homola, Ondřej Mráz, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák, Roman Veselý
34., 55. Robert Zedník
58. Ondřej Koucký
41., 52., 54. Ondřej Mráz
19. 5. 14 19:00 P2 Torpedo Ohrobec SKA Kumpáni 7. 2:8 (1:4)
Milan Bartoš, Luděk Tobola
Torpedo Ohrobec SKA Kumpáni
Tomáš Hosnedl – Robert Chačaturov, Ondřej Kozák, Záviš Löffelmann, Lukáš Mašek, Marek Opočenský, Filip Šmied, Jan Vlček vs František Hubr – Jan Hodík, Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Robert Zedník
8. Marek Opočenský
55. Robert Chačaturov
6., 26., 59. Michal Vašek
20., 29. Jan Jablonský
37., 40. Robert Zedník
53. Tomáš Vlasák
6. 5. 14 18:15 LITVI Kumpáni Kožich II.FC 6. 0:5 (0:2)
Do osmé minuty vyrovnaný zápas, poté domácí jako by přestali hrát a obraz hry jasně ovládli hosté. Janča
Kumpáni Kožich II.FC
František Hubr – Jan Hodík, Ondřej Koucký, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Robert Zedník vs Jakub Zdanovec – Patrik Bílý, Milan Koblic, Juraj Kuka, Jan Nekvapil, Jiří Novák, Ondřej Paul, Petr Šťástka, Jakub Švec, Lukáš Tumpach, Jan Zita
8., 12., 58. Jakub Švec
46. Juraj Kuka
52. Jiří Novák
23. 4. 14 20:15 P3 Kumpáni Tatra 04 5. 4:2 (2:1)
Bojovné utkání se šancemi na obou stranách. Nakonec rozhodla větší chladnokrevnost domácích v zakončení.
Kumpáni Tatra 04
František Hubr – Jan Hodík, Jan Jablonský, Lukáš Matějka, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Robert Zedník vs Tomáš Mlejnek – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka
2., 57. Jan Jablonský
14. Michal Vašek
49. Tomáš Vlasák
8. Jan Štěpnička
36. OG
16. 4. 14 19:15 ZAK GFC Regent A Kumpáni 4. 8:2 (1:1)
První půle byla velmi vyrovnané. Ve druhé půli už to byla jednoznačná záležitost domácího týmu, který si v poklidu zastřílel a zaslouženě vyhrál.
GFC Regent A Kumpáni
Martin Lančarič – Roman Doubek, Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Lukáš Krupička, Miloslav Maxa, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk vs František Hubr – Jan Hodík, Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Lukáš Matějka, Michal Vašek, Tomáš Vlasák
58. Lukáš Matějka
7. 4. 14 19:45 HRAB2 Kumpáni Ferri FC 3. 2:4 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil! Pěkné férové utkání.
Kumpáni Ferri FC
František Hubr – Jan Hodík, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Lukáš Zbořil, Robert Zedník vs Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Tomáš Novák, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
26. Robert Zedník
56. Tomáš Vlasák
44. Radek Hanzák
49. Miroslav Vavroušek
51. Jan Svoboda
54. Martin Bednář
2. 4. 14 20:45 MIKU2 Santa Tranta PC C Kumpáni 2. 3:2 (1:0)
Pohledné utkání plné kombinací a rychlých brejků. V závěru hrála Santa bez brankáře a vyplatilo se jí to. Dvěma góly v samotném závěru otočila. Vladimír Nedvídek, Radek Palkoska
Santa Tranta PC C Kumpáni
Michal Petráš – David Čejka, Luděk Hnátek, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Petr Kubík, Ladislav Musel, Miroslav Nepšinský, Ondřej Svačina, David Tomšej vs František Hubr – Jan Hodík, Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Lukáš Matějka, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Lukáš Zbořil, Robert Zedník
21. Petr Kubík
58. Ondřej Svačina
59. David Čejka
48. Tomáš Vlasák
50. Lukáš Matějka
24. 3. 14 20:15 P3 Kumpáni Kings FC 1. 1:5 (1:0)
První půle lépe vycházela domácím a také se dokázali prosadit a do druhé půle šli z náskoku 1:0. Ale od 37´se jakoby Kings dostali do nepolapitelného tempa a otočili zápas ve svůj prospěch.
Kumpáni Kings FC
František Hubr – Jan Hodík, Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Lukáš Zbořil, Robert Zedník vs Tomáš Zach – Martin Bělina, Martin Bendák, Jan Falc, Vojtěch Neuberg, Jiří Pivoňka, Petr Potoček