11. Torpedo Ohrobec SKA 11 3 2 6 31:52 8

Po 31.3.14 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Libčice FC   (HL3A)
Po 31.3.14 20:15 P1 Restaurace U Pecků A Santa Dominica   (HL1A)
Po 12.5.14 19:00 P1 Holosmetky FC A Audi United FC   (HL1A)
Po 12.5.14 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Lucián FC A   (HL2A)
Po 26.5.14 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Stará dáma   (HL3A)
Po 26.5.14 20:15 P1 Santa Dominica Trops 1.SK   (HL1A)

18. 6. 14 19:30 MIKU3 Petrohradská BFK A Kožich II.FC 11. 6:7 (3:6)
První poločas dobře bránící Kožich jasně vyhrál, ale pak se musel bránit útokům soupeře, který ještě dokázal zápas zdramatizovat. David Davídek
Petrohradská BFK A Kožich II.FC
Michal Finta – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Radoslav Melničuk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Jakub Zdanovec – Patrik Bílý, Milan Koblic, Juraj Kuka, Jan Nekvapil, Ondřej Paul, Jakub Švec, Lukáš Tumpach
33. Juraj Kuka
11. 6. 14 19:00 P3 Kumpáni Petrohradská BFK A 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
4. 6. 14 19:15 ZAK Petrohradská BFK A GFC Regent A 9. 3:2 (0:1)
2x v utkání vedli hosté, ale domácí vždy vyrovnali a nakonec rozhodli ve svůj prospěch, vedení udrželi a berou 2 body.
Petrohradská BFK A GFC Regent A
Michal Finta – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Martin Lančarič – Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Jan Maršíček, Miloslav Maxa, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk
38., 52. Tomáš Procházka
53. Tomáš Birma
17. Rostislav Frolka
48. Miloslav Kafka
28. 5. 14 19:00 P3 Ferri FC Petrohradská BFK A 8. 3:4 (1:3)
V zápase velmi dobré úrovně zvítězil kompaktnější a takticky vyzrálejší tým. Voldán
Ferri FC Petrohradská BFK A
Alexandr Vejsada – Martin Bednář, Petr Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jan Mádr, Lukáš Novotný, Jan Slezák, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Michal Finta – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
3. Lukáš Novotný
33. Jan Svoboda
60. Petr Čunát
6. Tomáš Procházka
18., 30. Tomáš Birma
42. Jakub Rajniš
21. 5. 14 19:00 P3 Petrohradská BFK A Santa Tranta PC C 7. 6:2 (2:0)
Domácí byli lepším týmem a již v prvním poločase se vybudovali náskok. Tranta ve druhém poločase snižovali ale poslední slovo patřilo domácím.
Petrohradská BFK A Santa Tranta PC C
Michal Finta – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Michal Petráš – David Čejka, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Petr Kubík, Tomáš Platil, David Tomšej
12., 15., 32. Tomáš Birma
33., 43. Jakub Rajniš
49. Tomáš Procházka
34. Tomáš Král
40. Tomáš Platil
7. 5. 14 19:00 P3 Kings FC Petrohradská BFK A 6. 2:5 (2:3)
Do vyloučení domácího hráče vyrovnané utkání, poté si Petrohradská výsledek pohlídala. Klail
Kings FC Petrohradská BFK A
Tomáš Zach – Martin Bělina, Martin Bendák, Jan Falc, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Zdeněk Zmeškal vs Milan Maskaluk – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
20. Jan Falc
21. Zdeněk Zmeškal
49 Zdeněk Zmeškal
53 Jiří Pivoňka
4. Martin Kapucián
8., 22., 60., 60. Tomáš Birma
23. 4. 14 19:00 P3 Petrohradská BFK A Skif 5. 3:1 (2:0)
Pohledné utkání nadprůměrné úrovně nakonec rozhodli individuální schopnosti domácích hráče č.7. David Kácl, Jiří Sýkora
Petrohradská BFK A Skif
Michal Finta – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Lukáš Králík, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Mykola Shokodko – Iurii Ignat, Roman Kuryk, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Mykola Popovych, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal, Anatolie Rusu, Ivan Skryp
18., 21., 44. Tomáš Birma 31. Mykola Popovych
16. 4. 14 19:00 P3 Tatra 04 Petrohradská BFK A 4. 4:7 (2:0)
Velmi dobré utkání. Domácí po nevyužitých šancí soupeře před půlí dvakrát skórovali. Hosté měli šance ale čaroval brankář Tatry. Ovšem od 40. minuty hosté branku odčarovali a zápas zaslouženě otočili.
Tatra 04 Petrohradská BFK A
Martin Mika – Michal Cimbál, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka, Daniel Zeithaml vs Milan Maskaluk – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Martin Procházka, Jakub Rajniš
26., 28., 58. Tomáš Sloup
40. Vladimír Pešata
39., 42., 47., 57., 58. Tomáš Birma
45., 55. Martin Kapucián
9. 4. 14 19:30 MIKU2 Medvídkova tlapička Petrohradská BFK A 3. 7:5 (5:1)
Domácí měli celé utkání pod kontrolou. V posledních deseti minutách si z toho ale udělali zbytečně drama. Jiří Moravec, Ondřej Joch
Medvídkova tlapička Petrohradská BFK A
Jaroslav Kutych – Michal Kajaba, Vojtěch Kühn, Petr Lacina, Pavel Lajda, Tomáš Malina, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Tomáš Štangel, Petr Studnička vs Michal Finta – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Radoslav Melničuk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
14., 27. Michal Kajaba
15. Vojtěch Kühn
19., 34., 47. Ondřej Šourek
23. Adam Rözler
23., 53., 56. Tomáš Birma
38., 58. Radoslav Melničuk
2. 4. 14 19:00 P3 Petrohradská BFK A Martini BC 2. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodl až v závěru pro hosty nešťastný vlastní gól. Zápasu by slušela remíza. Klail
Petrohradská BFK A Martini BC
Michal Finta – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Radoslav Melničuk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák, Roman Veselý
49. Lukáš Králík
58. OG
17. Vladimír Semanco 55. Roman Veselý
60. Jaroslav Třešňák
26. 3. 14 19:00 P3 Torpedo Ohrobec SKA Petrohradská BFK A 1. 3:0 (2:0)
Zápas plný šancí skončil vítězstvím domácích. Zápas akorát pokazil nešťastný zákrok hostů, po kterém došlo ke zranění hráče domácích. Martin Kubů, Vojtěch Mikel
Torpedo Ohrobec SKA Petrohradská BFK A
Tomáš Hosnedl – Viktor Chačaturov, Lukáš Mašek, Marek Opočenský, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Jan Štefánek, Jan Vlček vs Milan Maskaluk – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš