St 26.3.14 17:00, 18:15 DEKAN Ramutant CF
Út 1.4.14 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Tlakové galoše
Čt 3.4.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 Domácí potřeby A
St 9.4.14 17:00, 18:15 DEKAN Vládci Prahy
Út 15.4.14 18:30, 19:45 HRAB2 Stará garda
Út 15.4.14 19:00, 20:15 METE2 Banditi z Palmovky
Út 15.4.14 19:00, 20:15 P1 Pražští lvi
St 16.4.14 18:15, 19:30, 20:45 LITVI Limita
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Jediné zaváhání v posledním kole připravilo Domácí potřeby o vítězství ve skupině. V duelu dvou postupujících celků nestačily na Sebranku a právě jejich přemožitel je na poslední chvíli přeskočil. Naopak k žádné změně nedošlo na hranici sestupu, Pražští lvi v druhém poločase otočili zápas s Limitou, nakonec ale padají oba soupeři, Litrpůl totiž uhrál zásluhou zlepšeného výkonu v druhém poločase remízu s Vládci Prahy a zachránil se. Banana si pak v pohodě pojistila udržení jasným vítězstvím nad posledními Tlakovými galošemi. Králem střelců se s 20 brankami stal David Folwarczny ze Sebranky, gólmanskou soutěž neprůstřelnosti vyhrál David Sváček z Vládců Prahy.

23. 6. 14 18:30 HRAB1 Ramutant CF PAVAPA Motl 11. 0:4 (0:3)
Bojovné utkání, o jehož vítězi bylo rozhodnuto již po prvním poločase.
Ramutant CF PAVAPA Motl
Michal Vávra – Václav Brom, František Klečka, Jiří Klečka, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina vs David Motl – Martin Jedlička, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Pavel Motl, Michal Vejvoda
5. Michal Vejvoda
17. Martin Jedlička
28. Milan Korman
55. Miroslav Lojda
23. 6. 14 18:30 HRAB2 Stará garda Banditi z Palmovky 11. 5:9 (1:4)
Již v prvním poločase bezstarostného zápasu měli navrch hosté, stejně tak i ve druhém. Zasloužená výhra.
Stará garda Banditi z Palmovky
Martin Görög – Pavel Baborovský, Robert Baščan, Tomáš Burger, Pavel Horáček, Tomáš Manhart, Miroslav Plessl, Daniel Smrčka vs Jaroslav Hrabálek – Daniel Andrlík, Petr Banot, Aleš Barkman, Zdeněk Fusek, Ivo Kokinda, Tomáš Lencsés, Tuan Nguyen Hoang, Petr Šindelář
35. Petr Banot
23. 6. 14 18:30 HRAB3 Tlakové galoše Banana Chiquíta 11. 2:7 (1:3)
Domácí hned od začátku pocítili sílu Banánů, kteří po dvaceti minutách vypadali, že jim nadělí 10. Vlajku domácích však držel vynikající brankář Salvet, který mimo čarodějné zákroky stihl i skórovat. V posledních deseti minutách však hosté zpečetili svou výhru. David Pecka, Pavel Kopřivík
Tlakové galoše Banana Chiquíta
Ladislav Salvet – Karel Barták, Mario Casado, Šimon Chalupa, Adam Doležal, Jan Kopřiva, Jiří Mergl, Dinh Nam Nguyen, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Jaroslav Rosol, Roman Zbudil vs František Kouba – Karel Kejval, Viktor Povýšil, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Jan Vojtěch, Jan Zelenka
25. Ladislav Salvet
45. Jiří Mergl
59 Jiří Mergl 5. Jan Vojtěch
12., 15., 32., 55., 57. Jan Zelenka
50. Petr Šindelář
23. 6. 14 18:15 KBELY Sebranka FC A Domácí potřeby A 11. 4:1 (2:0)
Utkání proběhlo v pořádku. Josef Šimůnek, Michal Šiškun
Sebranka FC A Domácí potřeby A
Jakub Janáček – David Folwarczny, Jan Folwarczny, Jan Jaroš, Jakub Novák, Jan Prokop, Jan Staněk, Ivo Urban vs Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Matěj Pikous, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Lukáš Urban, Patrik Urban
19., 59. David Folwarczny
27., 37. Jan Jaroš
55. Matěj Pikous
23. 6. 14 18:15 BECH Pražští lvi Limita 11. 3:1 (0:1)
Zasloužená výhra lepšího týmu. Hosté byli hodně nervózní, zakopávali balóny a zdržovali hru. Ale domácí potrestali chyby jejich gólmana.
Pražští lvi Limita
Vít Průša – Michal Dunkler, Tomáš Hodinář, Tomáš Kőrbler, Tomáš Maxa, Lukáš Měsíček, Ondřej Sedláček, Tomáš Tomáš, Zbyněk Zika vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Petr Žižka
32. Zbyněk Zika
35. Michal Dunkler
43. Tomáš Hodinář
28. Jaroslav Mrázek 43. Roman Šilhánek
23. 6. 14 18:15 DEKAN Litrpůl FC Vládci Prahy 11. 2:2 (0:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Litrpůl FC Vládci Prahy
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Lukeš, Peter Munduch, Jan Omasta, Jan Vávra, Jiří Zach vs David Sváček – Josef Brandejs, Karel Erben, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Lukáš Lyer