11. Hlavonožci na niti FC 11 3 1 7 20:35 7

Čt 27.3.14 19:00 P3 Batalion 91 A Gepard AFC   (HL4D)
Čt 27.3.14 20:15 P3 Nemesis VET CFC Letňany   (VL2B)
Po 12.5.14 19:00 MOTO2 Bratři v triku Pirelli   (HL6A)
Po 12.5.14 20:15 MOTO2 Estudiantes VET B Veteráni Ďáblice   (VL3A)
Pá 6.6.14 18:15 KBELY Beach attack 90210 Kvantanámo   (HL6G)
Pá 6.6.14 19:30 KBELY Šachťor Praha CF Bez názvu   (HL6J)

18. 6. 14 18:15 MIKU1 Jemné a Solené 1.FC Suchdol sabres B 11. 6:0 k.
11. 6. 14 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Jemné a Solené 1.FC 10. 1:2 (1:1)
Hlavonožci se ujali vedení gólem Horáčka, soupeř v poslední minutě prvního poločasu vyrovnal a po změně stran vstřelil vítězný gól. Ve 43. minutě došlo k faulu na hráče Horáčka. Byla za to udělena žlutá karta, faul byl zepředu, následkem srážky tekla zraněnému hráči krev, byl otřesený a měl vyražený zub. Čapla
Hlavonožci na niti FC Jemné a Solené 1.FC
Petr Komárek – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Pavel Feglar, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Josef Jelínek, Viktor Komárek vs Josef Kobza – Ivo Bartoň, Michal Freiberg, Marek Helebrant, Martin Král, Hynek Moravec, Jakub Reich
27. Filip Horáček 30., 38. Michal Freiberg 43. Michal Freiberg
4. 6. 14 20:00 ARIT Jemné a Solené 1.FC Filipi SK 9. 1:4 (0:0)
Kvalitní utkání, které dlouho bylo vyrovnané. Rozhodly góly hostujícího týmu v posledních pěti minutách utkání. Smetana,Mlynařík
Jemné a Solené 1.FC Filipi SK
Josef Kobza – Ivo Bartoň, Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Marek Helebrant, Martin Král, František Novák ml. vs Jiří Klicpouch – Antonín Kilich, Jan Kindl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Miroslav Rožníček, Jiří Šrytr, Eliseu Tavares Mane, Tomáš Tóth, Petr Vaněček
43. Marek Helebrant 36., 59. Jan Kindl
49. Pavel Kořánek
54. Jiří Šrytr
28. 5. 14 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC A Jemné a Solené 1.FC 8. 4:3 (1:0)
Aktivní utkání s lehkou převahou vítěze, kterému jasné vedení málem uteklo. Daniel Novák, Jiří Vajnar
Tamu Pua 1.FC A Jemné a Solené 1.FC
Michal Beneš – Michal Andrlík, Josef Brixi, Radim Hlubuček, Luboš Mlejnek, Karel Raděj, Petr Učík vs Hynek Moravec – Ivo Bartoň, Vladimír Čermák, Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Marek Helebrant, František Novák ml., Jan Šusta
25., 36., 43., 53. Karel Raděj 50. Marek Helebrant
52., 54. Michal Freiberg
14. 5. 14 19:30 MIKU3 Jemné a Solené 1.FC Cerveza 18.FC 7. 1:1 (0:1)
Jemné a solené měli po celý zápas převahu, ale nedokázali se gólově prosadit, proto utkání skončilo vyrovnaným výsledkem. Václav Trousil, Škroch
Jemné a Solené 1.FC Cerveza 18.FC
Jiří Chvatík – Ivo Bartoň, Vladimír Čermák, Michal Freiberg, Marek Helebrant, Martin Král, Hynek Moravec vs Jiří Pondělíček – Jan Kareta, Jan Kovář, Tomáš Kriebel, Ondřej Levý, Marek Martinka, Jaroslav Paseka, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda
52. Hynek Moravec 7. OG
30. 4. 14 20:45 MIKU1 Jemné a Solené 1.FC Alibi 5. 1:11 (0:5)
Domácí hráli o jednoho hráče méně, proto bylo od začátku zápasu otázka skóre ve prospěch Alibi. Paleček, Jansa
Jemné a Solené 1.FC Alibi
Jiří Chvatík – Ivo Bartoň, Michal Freiberg, Marek Helebrant, Hynek Moravec vs Miroslav Chmelík – Pavel Fáry, Jan Purek, Michal Šalanda, Tomáš Sova, Jiří Tourek, Karel Zacharda
39. Jiří Chvatík 15., 58. Miroslav Chmelík
19., 40. Jiří Tourek
28., 30., 44., 56. Michal Šalanda
29., 60. Pavel Fáry
55. Tomáš Sova
23. 4. 14 18:15 MIKU4 Eden 1999 Jemné a Solené 1.FC 4. 6:2 (2:0)
Domácí začali ve výborném tempu, skvěle kombinovali a rychle si vytvořili náskok, který po půli ještě navýšili. Proto si mohli závěr vypustit a nechat si vstřelit dva góly. Hošek
Eden 1999 Jemné a Solené 1.FC
Karel Mařík – Robert Domašínský, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica, Petr Sedlák, Vojtěch Záruba vs Jiří Chvatík – Vladimír Čermák, Marek Helebrant, Josef Kobza, Hynek Moravec, Jan Šusta
10., 40. David Pšenica
16. Robert Domašínský
45., 51. Martin Mužák
56. Vojtěch Záruba
55. Marek Helebrant
58. Hynek Moravec
16. 4. 14 19:00 P2 Spirit bar FC B Jemné a Solené 1.FC 6. 6:0 (3:0)
Od samého začátku Spirit ovládl hru a zcela zaslouženě zvítězil po dobrém výkonu celého mužstva. Svoboda
Spirit bar FC B Jemné a Solené 1.FC
Tomáš Zahradníček – Václav Bělunek, Daniel Bitter, Dominik Janda, Pavel Kadlec, Vidan Kolarevič, Rostislav Šefraný, David Soucha, Miroslav Zahradníček vs Josef Kobza – Ivo Bartoň, Vladimír Čermák, Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Hynek Moravec, Lukáš Novák, František Novák ml., Jan Šusta
5. Miroslav Zahradníček
17., 28., 42., 44. Daniel Bitter
47. Václav Bělunek
9. 4. 14 20:45 MIKU3 Jemné a Solené 1.FC M - Bubo A 3. 4:7 (0:5)
Tým M-Bubo od začátku dominoval utkání a ani přes snahu soupeře ve druhé půli zápas nepustil a vyhrál. Tomáš Voldán
Jemné a Solené 1.FC M - Bubo A
Miroslav Bartoš – Vladimír Čermák, Jiří Chvatík, Marek Helebrant, Hynek Moravec, Lukáš Novák, František Novák ml., Jan Šusta vs František Roub – Jan Dušek, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Petr Fliegel, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman