Po 23.6.14 19:30 HOSTI Legends are back Pivojs s.r.o.1.FC   (HL6A)
Po 23.6.14 20:45 HOSTI Rošambo OrangeBoom   (HL8A)

18. 6. 14 18:15 HANSP M - Bubo A Tamu Pua 1.FC A 11. 3:7 (2:3)
Hosté byli lepší po celou dobu utkání a zaslouženě vyhráli. Husák,Mleziva
František Roub – Jan Bartoň, Kamil Čech, Manuel Fernandez, Jan Matucha, Lukáš Procházka vs Michal Beneš – Michal Andrlík, Josef Brixi, Radim Hlubuček, Luboš Mlejnek, Pavel Synek, Petr Učík
10., 16. Josef Brixi
23., 39., 54., 55. Petr Učík
44. Luboš Mlejnek
11. 6. 14 19:30 MIKU3 Cerveza 18.FC M - Bubo A 10. 1:3 (0:1)
Zasloužené vítězství lépe kombinujícího celku. Cerveze dlouho držel naději na zisk bodů brankář Pondělíček, přes velký podíl na prvním inkasovaném gólu její nejlepší hráč. Jiří Navrátil, Tomáš Tesař
Cerveza 18.FC M - Bubo A
Jiří Pondělíček – Jan Kareta, Jan Kovář, Marek Martinka, Jakub Novotný, Jaroslav Paseka, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda vs Lukáš Maděra – Jan Bartoň, Kamil Čech, Jan Dušek, Miloslav Fliegel, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman
43. Marek Schneeweis 14 Jaroslav Paseka 25. OG
49. Miloslav Fliegel
51. Tomáš Reiterman
2. Tomáš Reiterman
4. 6. 14 19:00 P1 M - Bubo A Spirit bar FC B 9. 1:3 (1:0)
První pol. patřil domácí, druhý hostům, kteří zaslouženě zvítězili.
M - Bubo A Spirit bar FC B
František Roub – Jan Bartoň, Kamil Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Petr Fliegel, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman vs Petr Pěch – Václav Bělunek, Dominik Janda, Pavel Kadlec, Václav Mojžíš, Artur Pana, Jaroslav Randáček, Rostislav Šefraný, David Soucha, Roman Vyšín, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček
19. Miloslav Fliegel 41. David Soucha
48. Artur Pana
52. Jaroslav Randáček
28. 5. 14 20:45 MIKU2 Alibi M - Bubo A 8. 2:1 (1:0)
Alibi dávali branku v 28.minutě a do 57. vedli. Když M-Bubo vyovnali. V 59 minutě dali Alibi rozhodující vítězný gol. Jambor, Vařečka
Alibi M - Bubo A
Karel Zacharda – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Michal Seifert, Tomáš Sova, Štěpán Ťahan, Jiří Tourek vs František Roub – Jan Bartoň, Kamil Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka
28. Štěpán Ťahan
59. Karel Zacharda
57. Kamil Čech
14. 5. 14 19:30 MIKU4 M - Bubo A Eden 1999 7. 3:4 (0:3)
Korektně vedený zápas byl zcela otevřený až do samotného konce, oboustranná vůle po vítězství, nakonec rozhodla nevychytatelná střela pod břevno. Kvalitní zápas dvou soupeřů na vysoké technické úrovni. Maroš Anderko, Jiří Kopřiva
M - Bubo A Eden 1999
Manuel Fernandez – Kamil Čech, Jan Dušek, Petr Koller, Petr Koller ml., Lukáš Maděra, Lukáš Procházka vs Karel Mařík – Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica, Petr Sedlák, Vojtěch Záruba
33. Jan Dušek
35. Petr Koller ml.
45. Lukáš Maděra
15., 17., 29. Martin Mužák
58. Vojtěch Záruba
7. 5. 14 17:30 ARIT Suchdol sabres B M - Bubo A 6. 0:6 k.
Kvalitní utkání zaslouženě vyhrál lepší tým M-Bubo, který po celý zápas hrál v menším počtu. Michal Malý
Suchdol sabres B M - Bubo A
Václav Valenta – Jiří Futera, Jaroslav Gotwald, Tomáš Hamza, Tomáš Hradecký, Jan Lešner, Adam Žižka vs František Roub – Jan Bartoň, Manuel Fernandez, Jan Matucha, Tomáš Reiterman
28. Tomáš Hradecký 23. Manuel Fernandez
32. Jan Matucha
52. Tomáš Reiterman
30. 4. 14 20:15 P1 Rival club FC A M - Bubo A 5. 5:1 (2:1)
Hosté začali zápas lépe, ale postupem času otěže zápasu převzal soupeř a druhá půle byl už jasně v jeho režii. Kohout
Rival club FC A M - Bubo A
Petr Kučera – František Chrenák, Jan Klekar, Tomáš Kozák, Lukáš Ledvina, Brian Sweeney, Eduard Topor, Jaroslav Troníček vs František Roub – Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Petr Koller ml., Lukáš Maděra, Jan Matucha, Lukáš Procházka
20. Jaroslav Troníček
25., 45., 57., 59. Eduard Topor
5. Miloslav Fliegel
23. 4. 14 19:45 HRAB2 M - Bubo A Víťazný február FK 4. 3:1 (3:1)
Domácí rozhodli o svém vítězství ze začátku utkání. Soupeř dokázal z penalty pouze snížit. Dobrá obrana a zasloužená výhra pro vítěze. Jiří Jíša, Petr Herman
M - Bubo A Víťazný február FK
František Roub – Jan Bartoň, Jan Dušek, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman vs Jiří Jansa – Šimon Bercha, David Bohuslav, Michal Caithaml, Filip Ficner, Jan Ihnát, Ondřej Opletal, Jakub Plachetka, Michal Vrátný
7. Lukáš Maděra
10., 13. Jan Bartoň
28. Michal Vrátný
9. 4. 14 20:45 MIKU3 Jemné a Solené 1.FC M - Bubo A 3. 4:7 (0:5)
Tým M-Bubo od začátku dominoval utkání a ani přes snahu soupeře ve druhé půli zápas nepustil a vyhrál. Tomáš Voldán
Jemné a Solené 1.FC M - Bubo A
Miroslav Bartoš – Vladimír Čermák, Jiří Chvatík, Marek Helebrant, Hynek Moravec, Lukáš Novák, František Novák ml., Jan Šusta vs František Roub – Jan Dušek, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Petr Fliegel, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman