Rozpis pískání, 5. liga, skupina E

Fugas CF A

St 2.4. 19:00 Pražačka P3
St 2.4. 19:00 Pražačka P2
St 2.4. 19:00 Pražačka P1
St 2.4. 20:15 Pražačka P3
St 2.4. 20:15 Pražačka P2
St 2.4. 20:15 Pražačka P1

J.R.Club A

St 9.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 9.4. 19:15 Zákostelní ZAK
St 9.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 23.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 23.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 23.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Kehar Club FC

Út 8.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 8.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 12.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 12.5. 19:45 Hrabákova HRAB3
Pa 6.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 6.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Kojots United

Po 7.4. 19:00 Pražačka P2
Po 7.4. 20:15 Pražačka P2
Čt 8.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 8.5. 20:15 Pražačka P3
Pa 30.5. 18:00 Pražačka P2
Pa 30.5. 19:15 Pražačka P2

Šachta UK

Po 14.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 14.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 14.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 15.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 15.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 15.4. 20:30 Střešovice Tatran STRE

Pašáci

Po 24.3. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 24.3. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 24.3. 20:45 Mikulova MIKU2
St 30.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 30.4. 19:15 Zákostelní ZAK
St 30.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Torpedo Cannabis

Út 25.3. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 25.3. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 25.3. 20:45 Mikulova MIKU2
St 14.5. 18:15 Mikulova MIKU4
St 14.5. 19:30 Mikulova MIKU4
St 14.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Deportivo Estudiantil FC A

Po 31.3. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 31.3. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 31.3. 20:45 Mikulova MIKU2
St 4.6. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 4.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 4.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

River lejt B

Po 31.3. 19:00 Pražačka P2
Po 31.3. 20:15 Pražačka P2
Po 5.5. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 5.5. 20:15 Meteor 8 METE1
St 25.6. 19:00 Pražačka P2
St 25.6. 20:15 Pražačka P2

Inter Bubeneč

Út 1.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Út 1.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 5.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 5.5. 20:45 Mikulova MIKU4
St 25.6. 19:00 Běchovice SC SCBEC
St 25.6. 20:15 Běchovice SC SCBEC

Taurin 1.FC

Út 1.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 1.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 5.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 5.5. 20:45 Mikulova MIKU2
St 25.6. 19:00 Pražačka P3
St 25.6. 20:15 Pražačka P3

Ďáblice FK

Po 7.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 7.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Čt 8.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 8.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 27.5. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 27.5. 20:15 Meteor 8 METE2