Seznam týmů, 5. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Kojots United modrá, bílá
Taurin 1.FC modrá
Pašáci modrá
Šachta UK černo-modrá, rudá
Kehar Club FC žlutá, černá
Torpedo Cannabis tmavě modrá
River lejt B černo-modrá, černá
J.R.Club A modro-černá, zeleno-bílá
Fugas CF A zeleno-černá, oranžová
Inter Bubeneč fialová, bílá
Ďáblice FK oranžová, zelená
Deportivo Estudiantil FC A bílá, světle modrá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Inter BubenečŠachta UK Čt 27.3. 19:30 ARIT
Fugas CF ATaurin 1.FC Čt 27.3. 19:30 CESMI
Ďáblice FKPašáci Čt 27.3. 19:30 MIKU1
J.R.Club ARiver lejt B Čt 27.3. 20:15 P1
Kehar Club FCTorpedo Cannabis Čt 27.3. 20:15 P2
Deportivo Estudiantil FC AKojots United Pa 28.3. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
River lejt BKehar Club FC Po 7.4. 18:00 DOLME
Šachta UKJ.R.Club A Po 7.4. 19:00 MOTO3
Kojots UnitedTorpedo Cannabis Čt 10.4. 19:00 P2
Taurin 1.FCInter Bubeneč Čt 10.4. 19:30 ARIT
PašáciFugas CF A Čt 10.4. 19:30 MIKU1
Deportivo Estudiantil FC AĎáblice FK Čt 10.4. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo CannabisRiver lejt B Út 15.4. 19:30 MIKU3
Ďáblice FKKojots United St 16.4. 20:15 P3
J.R.Club ATaurin 1.FC Čt 17.4. 18:15 MIKU3
Kehar Club FCŠachta UK Čt 17.4. 19:00 ZABEH
Inter BubenečPašáci Čt 17.4. 19:30 MIKU2
Fugas CF ADeportivo Estudiantil FC A Čt 17.4. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Kojots UnitedRiver lejt B St 23.4. 19:30 NOVOB
Deportivo Estudiantil FC AInter Bubeneč Čt 24.4. 17:00 HANSP
Ďáblice FKFugas CF A Čt 24.4. 19:30 CESMI
PašáciJ.R.Club A Čt 24.4. 19:30 MIKU1
Šachta UKTorpedo Cannabis Čt 24.4. 19:30 DEKAN
Taurin 1.FCKehar Club FC Čt 24.4. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Kehar Club FCPašáci Čt 3.4. 20:45 MIKU4
Inter BubenečĎáblice FK St 30.4. 20:15 ZABEH
Torpedo CannabisTaurin 1.FC Čt 1.5. 18:15 DEKAN
River lejt BŠachta UK Čt 1.5. 19:00 ZABEH
J.R.Club ADeportivo Estudiantil FC A Čt 1.5. 19:00 P3
Fugas CF AKojots United Čt 1.5. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Kojots UnitedŠachta UK St 7.5. 18:15 MIKU3
Ďáblice FKJ.R.Club A St 7.5. 19:00 P2
Taurin 1.FCRiver lejt B Čt 8.5. 19:00 P2
PašáciTorpedo Cannabis Čt 8.5. 19:30 MIKU1
Fugas CF AInter Bubeneč Čt 8.5. 19:30 CESMI
Deportivo Estudiantil FC AKehar Club FC Čt 12.6. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter BubenečKojots United St 14.5. 20:45 MIKU1
Torpedo CannabisDeportivo Estudiantil FC A Čt 15.5. 19:00 P2
Kehar Club FCĎáblice FK Čt 15.5. 19:00 P1
Šachta UKTaurin 1.FC Čt 15.5. 19:30 ARIT
River lejt BPašáci Čt 15.5. 19:30 MIKU1
J.R.Club AFugas CF A Čt 15.5. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Kojots UnitedTaurin 1.FC St 21.5. 20:45 MIKU1
Deportivo Estudiantil FC ARiver lejt B Čt 22.5. 18:15 ARIT
Fugas CF AKehar Club FC Čt 22.5. 19:30 CESMI
Inter BubenečJ.R.Club A Čt 22.5. 19:30 ARIT
PašáciŠachta UK Čt 22.5. 19:30 MIKU1
Ďáblice FKTorpedo Cannabis Čt 22.5. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
River lejt BĎáblice FK St 28.5. 20:15 ZABEH
J.R.Club AKojots United St 28.5. 20:15 P3
Šachta UKDeportivo Estudiantil FC A Čt 29.5. 18:15 ARIT
Taurin 1.FCPašáci Čt 29.5. 19:30 MIKU2
Torpedo CannabisFugas CF A Čt 29.5. 19:30 CESMI
Kehar Club FCInter Bubeneč Čt 29.5. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Ďáblice FKŠachta UK St 4.6. 19:00 METE2
Inter BubenečTorpedo Cannabis Čt 5.6. 19:30 MIKU2
Fugas CF ARiver lejt B Čt 5.6. 19:30 CESMI
Deportivo Estudiantil FC ATaurin 1.FC Čt 5.6. 19:30 ARIT
Kojots UnitedPašáci Čt 5.6. 19:30 MIKU1
J.R.Club AKehar Club FC Čt 5.6. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
PašáciDeportivo Estudiantil FC A Čt 19.6. 20:15 DEKAN
Taurin 1.FCĎáblice FK Čt 19.6. 20:15 P3
Šachta UKFugas CF A Čt 19.6. 20:15 ZAK
River lejt BInter Bubeneč Čt 19.6. 20:15 ZABEH
Torpedo CannabisJ.R.Club A Čt 19.6. 20:15 P2
Kehar Club FCKojots United Čt 19.6. 20:15 P1