Út 25.3.14 18:15 MIKU2 AC SK Viktoria 1905 The Hamptons   (HL8F)
Út 25.3.14 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET VV Vokra VV   (VL2A)
Út 25.3.14 20:45 MIKU2 TJ Spoje Praha A Sokol Picasso A   (HL4B)
St 14.5.14 18:15 MIKU4 Nottoric Forest Sváteční mančaft   (HL7D)
St 14.5.14 19:30 MIKU4 M - Bubo A Eden 1999   (HL5D)
St 14.5.14 20:45 MIKU4 Kontis 1.FC Prokaryota FZ   (HL6D)

19. 6. 14 20:15 P2 Torpedo Cannabis J.R.Club A 11. 5:1 (1:0)
Domácí po celé utkání aktivnější a pohyblivější, ovšem dlouho byla jejich převaha jalová. Druhá půle již v režii domácích. Čestný úspěch si hosté nakonec také připsali. Kohout, Hauptmann
Torpedo Cannabis J.R.Club A
Marián Višňa – Maroš Anderko, Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Viktor Holubec, Róbert Kicko, Jiří Kopřiva, Ján Pich, Radan Šafařík, Ivan Seleštiansky vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček
22. Ján Pich
37., 50. Vojtěch Chlan
46. Viktor Holubec
56. Michal Bošela
58. Zdeněk Liška 23. Aleš Mička
5. 6. 14 19:30 MIKU2 Inter Bubeneč Torpedo Cannabis 10. 1:3 (0:0)
Utkání ve svižném tempu, plné gólových příležitostí. Větší úspěšnost v koncovkách měli hráči Torpeda a zaslouženě vyhráli. Ries
Inter Bubeneč Torpedo Cannabis
Aleš Hnízda – Josef Beneš, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna vs Marián Višňa – Vojtěch Chlan, Peter Čižmár, Róbert Kicko, Jiří Kopřiva, Ján Labant, Jozef Mišutka, Radan Šafařík
48. Jaroslav Kuneš 38. Peter Čižmár
44. Jozef Mišutka
47. Jiří Kopřiva
29. 5. 14 19:30 CESMI Torpedo Cannabis Fugas CF A 9. 5:1 (2:0)
Zápas proběhl v duchu fair-play. Domácí hru ovládali a zaslouženě vyhráli. Otakar Moučka, Martin Gryc
Torpedo Cannabis Fugas CF A
Marián Višňa – Maroš Anderko, Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Peter Čižmár, Róbert Kicko, Jiří Kopřiva, Ján Labant, Jozef Mišutka, Ján Pich, Ivan Seleštiansky vs Jan Klozar – Milan Bialek, Tomáš Bialek, Radek Fál, Jan Kárník, Josef Křepinský, Petr Švestka
3., 51. Ján Pich
11. Róbert Kicko
42. Jiří Kopřiva
56. Ivan Seleštiansky
50. Milan Bialek
22. 5. 14 20:15 P3 Ďáblice FK Torpedo Cannabis 8. 3:2 (0:1)
Start do zápasu měli lepší hráči Torpéda a vyhráli první půli, poté vedení ještě navýšili. Ovšem Ďáblice během dvou závěrečných minut neuvěřitelně otočily výsledek na svou stranu. Jambor
Ďáblice FK Torpedo Cannabis
Lukáš Kukla – Jan Mokrý, Luboš Procházka, Roman Samek, Pavel Šinágl, Ladislav Sobotka, Michal Šušák vs Marián Višňa – Maroš Anderko, Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Peter Čižmár, Jiří Kopřiva, Ján Labant, Ján Pich, Radan Šafařík, Ivan Seleštiansky
59. Lukáš Kukla
59. Luboš Procházka
60. Jan Mokrý
8. Ján Pich
36. Peter Čižmár
15. 5. 14 19:00 P2 Torpedo Cannabis Deportivo Estudiantil FC A 7. 2:3 (1:1)
Utkání dobré úrovně rozhodla penalta v závěru. Matěj Šašek, Dominik Šašek
Torpedo Cannabis Deportivo Estudiantil FC A
Jiří Kopřiva – Maroš Anderko, Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Peter Čižmár, Róbert Kicko, Ján Pich, Ivan Seleštiansky vs Luis A. Padilla Mendoza – Hugo Barcia, Jorge Mario Barrera Custodio, Andres Felipe Caballero, Jesus Castillo, Felix Jimenez, Guillermo Sebastian Menendez, Christopher Neruda, Jakub Nový, Otoniel Salazar Moreno, Filip Štorkán
15. Ján Pich
26 Róbert Kicko
55 Róbert Kicko
7., 37., 56. Jesus Castillo
8. 5. 14 19:30 MIKU1 Pašáci Torpedo Cannabis 6. 0:6 (0:2)
Utkání dobré úrovně, byť poněkud jednoznačného průběhu. Trnka
Pašáci Torpedo Cannabis
Jan Musil – Petr Geisler, Petr Gregar, Zdeněk Gregar, Karel Janďourek, Tomáš Pikula, Josef Světlík vs Marián Višňa – Maroš Anderko, Peter Čižmár, Pavol Habuda, Viktor Holubec, Jiří Kopřiva, Ján Labant, Radan Šafařík, Ivan Seleštiansky
10., 56. Peter Čižmár
13., 34. Ján Labant
41. Ivan Seleštiansky
43. Pavol Habuda
1. 5. 14 18:15 DEKAN Torpedo Cannabis Taurin 1.FC 5. 6:0 (2:0)
Jednoznačné a zasloužení vítězství domácího celku Torpeda, kdy domácí celek v poklidném tempu nastřílel hostům šest branek a ani jednu nedostal. Tomáš Caizl, Jaroslav Tichý
Torpedo Cannabis Taurin 1.FC
Jiří Kopřiva – Maroš Anderko, Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Peter Čižmár, Róbert Kicko, Ján Labant, Ján Pich, Ivan Seleštiansky vs Martin Podolák – Zdeněk Čechura, Martin Dlabáček, Filip Mitrych, Robert Šimek, Marek Strnad, Jan Zapletal
13. Michal Bošela
26. Maroš Anderko
38. Peter Čižmár
40. Ján Pich
48. Ivan Seleštiansky
59. Vojtěch Chlan
24. 4. 14 19:30 DEKAN Šachta UK Torpedo Cannabis 4. 0:4 (0:2)
Cannabis šli od samého začátku jasně za vítězstvím, Šachta neměla šanci. Paleček
Šachta UK Torpedo Cannabis
David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Marián Višňa – Maroš Anderko, Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Peter Čižmár, Róbert Kicko, Jiří Kopřiva, Ján Labant, Ján Pich, Ivan Seleštiansky
21., 45. Ján Pich
23. Ján Labant
54. Jiří Kopřiva
15. 4. 14 19:30 MIKU3 Torpedo Cannabis River lejt B 3. 3:2 (2:0)
1.poločas v režii Torpéda, který si vytvořil náskok 3:0. Potom River lejt přidali, snížili na rozdíl jednoho golu a Torpédo se strachovalo až do konce zápasu o vítězství. Husák, Mleziva
Torpedo Cannabis River lejt B
Marián Višňa – Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Peter Čižmár, Róbert Kicko, Ján Labant, Radan Šafařík vs Jan Lőbl – Václav Bezděkovský, Jan Botlík, Tomáš Horčička, Adam Mayer, Tomáš Nulíček, Stanislav Řádek, Jiří Semotán
5. Michal Bošela
18. Peter Čižmár
34. Róbert Kicko
41. Adam Mayer
44. Václav Bezděkovský
10. 4. 14 19:00 P2 Kojots United Torpedo Cannabis 2. 3:9 (2:3)
Utkání dobré úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh, po přestávce jasně dominovali Torpeda. Trnka
Kojots United Torpedo Cannabis
Petr Svoboda – Filip Donát, Patrik Engst, Jiří Jabůrek, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Jaroslav Musil, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda vs Marián Višňa – Maroš Anderko, Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Peter Čižmár, Róbert Kicko, Jiří Kopřiva, Ján Labant, Jozef Mišutka, Ján Pich
24., 39. Filip Donát
24. Jiří Jabůrek
2., 59. Jiří Kopřiva
14., 36. Ján Pich
23., 54., 59. Michal Bošela
33., 38. Peter Čižmár
27. 3. 14 20:15 P2 Kehar Club FC Torpedo Cannabis 1. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání skončilo vítězstvím hostů. Trnka
Kehar Club FC Torpedo Cannabis
Petr Kaminski – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Pergler, Jan Rákosník, Josef Rákosník, Martin Sekerka, Daniel Šmíd, Pavel Třmínek vs Marián Višňa – Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Róbert Kicko, Ján Labant, Ján Pich