So 3.5.14 10:00, 11:15 ZABEH Pragochmel Blšany A
So 3.5.14 12:30, 13:45 TEMPO Slavoj Legends
Ne 4.5.14 16:15, 17:30 ZAK Debakl FC
So 10.5.14 10:00, 11:15 HOSTI Klikaři FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Do čtvrté ligy postupuje z první příčky suverénní nováček Debakl, doprovodí ho Puk. Nikdo z dalších celků nemá naději ani na dodatečný postup. Naopak sestupují podruhé za sebou Drsný šrouby, které během jara pětkrát nedokázaly skórovat, spolu s nimi padají bodovým odpočtem stižení Klikaři a s jednou výhrou na kontě Úžas. Slavoj Legens se před čtyřbodový odpočet nakonec udržel. Králem střelců se s 16 brankami stal David Pochobradský z Paraguaye, gólmanskou soutěž neprůstřelnosti vyhrál Matěj Havlík z Puku.

22. 6. 14 17:30 DEKAN Pragochmel Blšany A Úžas 1.FFS 11. 7:4 (5:2)
Pohledné utkání, ve kterém zaslouženě zvítězil lepší tým domácích. Vojtěch Roubíček, Dominik Behan
Pragochmel Blšany A Úžas 1.FFS
Jan Svoboda – Matouš Faltus, Jaroslav Grau, Antonín Neumann, Michal Piskáček, Jiří Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček, Zdeněk Vosmík vs František Tůma – Pavel Krištůfek, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček
40., 49. Pavel Krištůfek
22. 6. 14 17:30 P3 Světlušky Drsný šrouby 11. 6:4 (2:1)
Zápas se odehrál v duchu fair play. Domácí si zaslouženě došli pro vítězství, ačkoliv v posledních minutách hosté dokázali snížit, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. David Doležal, Jakub Švejkovský
Světlušky Drsný šrouby
Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Oldřich Bílek, Patrik Hadrbolec, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Matějka, Martin Phillip, Dan Raiser, Karel Smrž, Martin Štros, Luboš Velísek vs David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Petr Kalaš, Jan Křemen, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš
59. Petr Kalaš
22. 6. 14 17:30 TEMPO Sever 1.FC Puk PFC 11. 1:7 (0:1)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. V první půli to ještě bylo celkem vyrovnané, ale ve druhé hosté zabrali a jednoznačně domácí přehráli. Janča,Horák
Sever 1.FC Puk PFC
Roman Kuba – Karel Frankota, Petr Kvapil, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Vydra vs Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Martin Čížek, Tomáš Podvín, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Eduard Vítek, Radek Zukal
45. Petr Vydra 1., 41. Jan Špinka
44., 49., 55. Filip Sobota
50. Tomáš Podvín
53. Radek Zukal
22. 6. 14 17:30 P2 Slavoj Legends Paraguay 11. 2:8 (0:2)
Domácí hráli v počtu 4+1, ale v první půli to příliš znát nebylo. Ve druhé půli domácím začali docházet síly a hosté toho dokázali využít a v poklidu si zastříleli. Rajniš,Dreksler
Slavoj Legends Paraguay
Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil vs Jan Tyl – Adam Aussenberg, Michal Houška, Ondřej Kmoch, Jan Krouský, Jan Mackovič, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl