Ne 30.3.14 15:00 HANSP Habet Praha FŇ Vixens   (HL8Q)
Ne 13.4.14 11:00 BECH Desítníci CH.C. Texas N.Strašecí FC   (HL6L)
Ne 13.4.14 12:15 BECH Alkohol Vršovice FC Angmar A   (HL5H)
Ne 13.4.14 13:30 BECH Puk PFC Světlušky   (HL5I)

21. 6. 14 08:45 P3 Šnek FC A Alej FK B 11. 4:1 (1:0)
Utkání v klidu. Vyhrálo lepší mužstvo. Matěj Havlík, Pavel Černý
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Petr Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Martin Kačena – Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek, Ilen Šundrica, Jan Svátek
9., 45., 57. Pavel Nosek
41. Tomáš Vávra
47 Pavel Nosek 42. Marek Fejfar 44. Radek Kaňka
7. 6. 14 10:00 P2 Valícíse Kojoti Šnek FC A 10. 4:2 (2:1)
Dva zásadní momenty rozhodly o výhře Kojotů. Nejdříve těsně předtím, než domácí vyrovnali na 1:1, tak Šnek vstřelil branku na 0:2, která však nemohla být uznána. Druhý moment nastal ve 46. minutě, kdy zbytečně fauloval v brankovém územní Truhlář a nejlepší hráč zápasu Hrabě penaltu proměnil. Procházka
Valícíse Kojoti Šnek FC A
Ondřej Charvát – Daniel Dittrich, Jan Hrabě, Daniel Hrdlička, Miloš Kačírek, Martin Váša vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
15., 46., 55. Jan Hrabě
16. Miloš Kačírek
3., 36. Tomáš Vávra
31. 5. 14 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Šnek FC A 9. 5:1 (3:1)
Fotbalovější domácí zaslouženě zvítězili. Michal Kovář, Martin Hrycej
Sen Černý Most II PG Šnek FC A
Tomáš Kebísek – František Hamouz, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Peter Kukura, Daniel Lebeda, Michal Ulrych vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Petr Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
1., 47. Lukáš Hamouz
8., 13., 36. Michal Ulrych
4. Pavel Nosek
24. 5. 14 10:00 P3 Šnek FC A S.N.F. B 8. 0:1 (0:0)
Pohledné utkání bez faulů, kde v první půli hosté zahodili několik dobrých brankových příležitostí a v druhé je to mohlo mrzet. Jiří Tomášek, Martin Časar
Šnek FC A S.N.F. B
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Michal Malý – Michal Kaplan, Daniel Krůla, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal
54. Dominik Zukal
17. 5. 14 10:00 STER3 Purple Team AFK Šnek FC A 7. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Procházka
Purple Team AFK Šnek FC A
vs Petr Nosek – Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
3. 5. 14 08:45 TEMPO Šnek FC A Prague United 6. 5:2 (2:1)
Zápas plný nepřesností, který si hosté prohráli svou nedisciplinovastí. Václav Soukup, Martin Štoncner
Šnek FC A Prague United
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Petr Nosek, Michal Schreiber, Miroslav Truhlář vs Roman Jireš – Lukáš Hartmann, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Jaroslav Moc, Michal Šíp, Martin Steiner, Radim Tichý, Petr Uchytil, David Wall
4. OG
23., 51., 57., 58. Pavel Nosek
1. Jaroslav Hudec
55. Radim Tichý
26. 4. 14 11:15 P2 Plameňáci 1.FC A Šnek FC A 5. 0:3 (0:1)
Hráči Šneka měli mírně navrch a zaslouženě urvali zisk dvou bodů. Voldán
Plameňáci 1.FC A Šnek FC A
Jiří Maroušek – Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Ladislav Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Petr Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
10. Ondřej Lorenc
34. Michal Schreiber
39. Tomáš Vávra
19. 4. 14 10:00 P2 Šnek FC A Nulová šance 4. 3:2 (1:0)
Šnek byl první poločas lepším týmem, dal první gól, druhý poločas měla víc šancí Nulová šance, ale paradoxně dvakrát inkasovala a její dva góly nakonec na remízu nestačily. Husák
Šnek FC A Nulová šance
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Václav Jindřich, Ladislav Malý, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
23. Tomáš Vávra
54. Tomáš Král
58. Michal Ejem
48. Václav Jindřich
59. David Nekola
12. 4. 14 11:15 zzNOVOB New Jersey Devils B Šnek FC A 3. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl hostujícího hráč Nosek, který svou postavou připomínal Jana Kollera. Janča,Horák
New Jersey Devils B Šnek FC A
Jan Bleha – Martin Bušta, Ladislav Korn, Petr Kučera, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Petr Mecera, Jakub Menc, Jan Šebesta vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Král, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra, Martin Vymětalík
28. Jakub Menc
56. Ladislav Korn
4., 45., 46. Pavel Nosek
31. Michal Ejem
5. 4. 14 10:00 BECH Šnek FC A Hoptajch team 2. 6:0 (1:0)
Utkání úrovně horší 8. ligy, které rozhodl rychlý nástup Šneku do druhé půle a hosté se sesypali. Do konce byla otázka kolik. Stav 6:0 neodpovídá průběhu, ale umění všech tří střelců. Daniel Prosenc, Michal Pešek
Šnek FC A Hoptajch team
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Petr Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Václav Svoboda, Martin Vacka
20., 50. Tomáš Vávra
31., 59. Pavel Nosek
48., 54. Petr Trella
29. 3. 14 10:00 P2 Huňáč PK Šnek FC A 1. 0:4 (0:2)
Zasloužená výhra hostujícího týmu. David Roubal, Michal Roubal
Huňáč PK Šnek FC A
Pavel Jirka – Oldřich Benda, Patrik Jirka, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Taras Vatral, Miloš Velinský vs Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra