Ne 13.4.14 18:45 ZAK Hosthunters United clans   (HL3D)
Ne 13.4.14 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Zachovalí   (VL3C)
Ne 27.4.14 18:45 P2 Splašený kozy TR Pivson a Pofel   (HL5H)
Ne 27.4.14 20:00 P2 Lord Mayor Idiot Zimbru Olymp A   (HL4F)

22. 6. 14 11:15 P1 Ontosport Petrovice B 11. 13:3 (6:1)
Jednoznačná záležitost domácího týmu, výsledek hovoří za vše. Tomáš Tábor, Petr Vachl
Ontosport Petrovice B
Jiří Žák – Martin Bendl, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jan Zdich vs Ondřej Bělohlávek – Miloš Kabát, Filip Kejzlar, Filip Kříž, Petr Machovec, Radoslav Malysz, Martin Prel, Filip Rubeš, Tomáš Smolík, Martin Štamfest, Radek Stránský
3., 10., 24., 36. Karel Novák
12., 29., 58. Daniel Suchánek
21., 34., 38., 43. Martin Bendl
50., 54. Jiří Žák
22. Petr Machovec
47., 59. Filip Rubeš
8. 6. 14 11:15 P3 Deportivo Praga Ontosport 10. 3:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas. Hosté útočili a domácí z toho těžili. Zápasu by slušela remíza. Slušně hrané. Karel Dub, Martin Fiala
Deportivo Praga Ontosport
Luboš Vacek – Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, Jakub Kosina, Petr Martiník, Franci Mohorič, Vladimír Příbramský, Vladimír Šafařík vs Matěj Filip – Martin Bendl, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jiří Žák, Jan Zdich
3. Petr Martiník
42. Stanislav Bruder
50. Jakub Kosina
42. Karel Novák
1. 6. 14 10:00 P2 Ontosport Bohnice United 9. 2:6 (0:2)
Hosté byli od začátku lepší, ale domácím se podařilo ve 43.minutě dát kontaktní gól a na pár minut zápas zdramatizovat. Pak ale přišla gólová smršť hostů upravující skóre na konečných 6:2. Jiří Moos, Dušan Linhart
Ontosport Bohnice United
Martin Bendl – Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jiří Žák, Jan Zdich vs Václav Pěnkava – Patrik Botoš, Miroslav Čermák, Jiří Čihák, Daniel Douša, Adam Friedl, Patrik Grygera, Dominik Pomahač, Tomáš Vácha
43., 59. Karel Novák 1., 5., 58. Patrik Grygera
51., 55. Tomáš Vácha
53. Patrik Botoš
25. 5. 14 11:15 P3 Apači Ontosport 8. 7:1 (4:0)
Apači zablokovali železnici. Kamil Jurčák
Apači Ontosport
Jiří Koptík – Michal Ferkl, Michael Kubát, Martin Máčal, David Michálek, Šimon Peterka, Štěpán Peterka, Vojtěch Peterka, Jan Šindler vs Tomáš Hrdlička – Martin Bendl, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jan Zdich
15. Vojtěch Peterka
20. Šimon Peterka
22. OG
25., 52. Jan Šindler
45., 46. Martin Máčal
59. Miloš Jirák
18. 5. 14 10:00 P3 Ontosport Sací komando Modřany 7. 3:7 (1:2)
Domácí pouze v pěti podali statečný výkon. Hosté rozhodli o své výhře až v závěru utkání. Český
Ontosport Sací komando Modřany
Martin Bendl – Matěj Filip, Miloš Jirák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jan Zdich vs Michal Kalbáč – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Michal Kalbáč ml., Martin Kupka, Jan Lukáč-Baranec, Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek
14., 37., 40. Matěj Filip 9., 41. Miroslav Ženíšek
16. Michal Kalbáč ml.
46. Ondřej Dýba
48., 59. Ondřej Čížek
50. Tomáš Strnad
11. 5. 14 11:15 P1 Mal Wall FC Ontosport 6. 4:2 (3:1)
Dobré utkání, ale vše rozhodla 23. vteřina kdy domácí otevřeli skóre. Kovařík
Mal Wall FC Ontosport
Michal Koudelka – Filip Havel, Martin Hruška, Michal Koudelka, David Kovařík, Roman Studenovský, Jiří Tichý vs Tomáš Hrdlička – Martin Bendl, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jiří Žák, Jan Zdich
1., 29., 38. David Kovařík
4. Michal Koudelka
50 David Kovařík 25. Michal Svoboda
31. Karel Novák
4. 5. 14 11:15 P3 Ontosport Parádníci 5. 1:7 (0:2)
Utkání průměrné úrovně, kde hosté byli jasně lepší než soupeř. Trnka
Ontosport Parádníci
Tomáš Hrdlička – Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Michal Svoboda, Jiří Žák, Jan Zdich vs Robin Erde – Phuong Duy Chu, Tair Iminov, Martin Moravec, Thanh Nguyen, Marcel Patěk, Vojtěch Urban, Viet Anh Vu
58. Michal Svoboda 15. OG
25. Phuong Duy Chu
32., 55. Marcel Patěk
45. Viet Anh Vu
56. Tair Iminov
60. Martin Moravec
21. 4. 14 10:00 HANSP Torpédo Řepy Ontosport 4. 4:6 (3:2)
Utkání hrané v duchu fair play. Domácí první půli zaspali, ale ve druhé půli přidali a jasně vyhráli. Dvonč
Torpédo Řepy Ontosport
Richard Kulík – Jan Jeřábek, Jan Jiskra, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě, Martin Prokš vs Matěj Filip – Tomáš Hrdlička, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jiří Žák, Jan Zdich
32. Daniel Suchánek
12. 4. 14 10:00 TEMPO Na zdraví p.Macháčka Ontosport 3. 16:5 (7:2)
Domácí měli víc hráčů a zaslouženě vyhráli. Václav Mottl, Petr Halo
Na zdraví p.Macháčka Ontosport
Jan Záhlava – David Balun, Lukáš Horna, Jakub Jirousek, Robert Keil, Michal Nehasil, David Randuška, Josef Záhlava vs Jiří Žák – Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek
27. Daniel Suchánek
6. 4. 14 11:15 P3 Ontosport Kluci z Vršovic 2. 1:4 (0:1)
Víceméně vyrovnané utkání, které rozhodl větší počet hráčů na střídání na straně hostů. Karel Brousil, Tomáš Rejfek
Ontosport Kluci z Vršovic
Matěj Filip – Šimon Dukát, Tomáš Hrdlička, Miloš Jirák, Karel Novák, Michal Svoboda, Jan Zdich vs Ondřej Vičík – Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, David Jonáš, Jiří Krejčí, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Adam Vandrovec, Martin Vičík
33. Michal Svoboda 4. Jan Tomšů
36. Martin Vičík
47. David Jonáš
57. Jakub Havlín
30. 3. 14 11:00 BECH Gang of Jan Palach Ontosport 1. 5:5 (3:2)
Utkání mělo dobrou úroveň, už to vypadalo na vítězství Gangu, ale drtivý závěr Ontosportu zařídil zaslouženou remízu. Robert Kopřiva
Gang of Jan Palach Ontosport
Petr Ješeta – Demien Angelo Bambur, Radek Dán, Pavel Doleček, Dan Heuer, Jan Kubíček, Daniel Plecháč, Adam Suchomel vs Michal Svoboda – Šimon Dukát, Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Miloš Jirák, Karel Novák, Jan Zdich