Rozpis pískání, 7. liga, skupina I

Sporting Luka

Ne 13.4. 12:30 Pražačka P2
Ne 13.4. 13:45 Pražačka P2
Ne 13.4. 15:00 Pražačka P2
So 21.6. 08:45 Zákostelní ZAK
So 21.6. 10:00 Zákostelní ZAK
So 21.6. 11:15 Zákostelní ZAK

Šnek FC B

Ne 30.3. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 30.3. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 13.4. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 13.4. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 4.5. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 4.5. 20:00 Mikulova MIKU3

Bratři v lihu FC

Ne 6.4. 10:00 Pražačka P2
Ne 6.4. 11:15 Pražačka P2
Ne 6.4. 12:30 Pražačka P2
Ne 18.5. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 18.5. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 18.5. 20:00 Děkanka DEKAN

SG-II Butovice

Ne 13.4. 10:00 Pražačka P1
Ne 13.4. 11:15 Pražačka P1
Ne 13.4. 12:30 Pražačka P1
Ne 25.5. 10:00 Pražačka P2
Ne 25.5. 11:15 Pražačka P2
Ne 25.5. 12:30 Pražačka P2

Kbelské vosy B

Ne 30.3. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 30.3. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 30.3. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 6.4. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 6.4. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 6.4. 12:30 Zákostelní ZAK

A.F.K.

Ne 30.3. 16:15 Pražačka P3
Ne 30.3. 17:30 Pražačka P3
Ne 22.6. 10:00 Děkanka DEKAN
Ne 22.6. 11:15 Děkanka DEKAN
Ne 22.6. 12:30 Děkanka DEKAN

Hustá pěna FC

Ne 30.3. 18:45 Pražačka P2
Ne 30.3. 20:00 Pražačka P2
Ne 13.4. 17:30 Litvínovská LITVI
Ne 13.4. 18:45 Litvínovská LITVI
Ne 4.5. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 4.5. 17:30 Mikulova MIKU4

Skleňák AC

Ne 30.3. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 30.3. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 13.4. 16:15 Pražačka P2
Ne 13.4. 17:30 Pražačka P2
Ne 4.5. 16:15 Pražačka P3
Ne 4.5. 17:30 Pražačka P3

Avengers FC

Ne 30.3. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 30.3. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 27.4. 16:15 Pražačka P3
Ne 27.4. 17:30 Pražačka P3
Ne 11.5. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 11.5. 17:30 Mikulova MIKU1

Made in Košíře

Ne 6.4. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 6.4. 16:00 Běchovice 2 BECH
Ne 27.4. 15:00 Čechie Smíchov CESMI
Ne 27.4. 16:15 Čechie Smíchov CESMI
Ne 11.5. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 11.5. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Opatovští kanonýři FC

Ne 1.6. 10:00 Pražačka P3
Ne 1.6. 11:15 Pražačka P3
Ne 1.6. 12:30 Pražačka P3
So 21.6. 08:45 Děkanka DEKAN
So 21.6. 10:00 Děkanka DEKAN
So 21.6. 11:15 Děkanka DEKAN

Pfefrs FC

Ne 6.4. 18:45 Pražačka P3
Ne 6.4. 20:00 Pražačka P3
Ne 27.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 27.4. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 18.5. 12:30 Pražačka P2
Ne 18.5. 13:45 Pražačka P2