Seznam týmů, 7. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
A.F.K. modro-černá, oranžovo-černá
Avengers FC černá, žlutá
Bratři v lihu FC černá, žlutá
Hustá pěna FC červená, bílá
SG-II Butovice oranžová
Made in Košíře žlutá
Opatovští kanonýři FC červená
Pfefrs FC bílá, modrá
Kbelské vosy B žluto-černá, fialovo-černá
Skleňák AC !!!nehrají !!!
Sporting Luka béžová, bílá
Šnek FC B modro-žlutá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
A.F.K.Šnek FC B So 29.3. 11:15 P3
Made in KošířeOpatovští kanonýři FC So 29.3. 12:30 P3
Bratři v lihu FCSkleňák AC So 29.3. 12:30 P2
Hustá pěna FCKbelské vosy B So 29.3. 12:30 KBELY
SG-II ButovicePfefrs FC So 29.3. 12:30 DEKAN
Avengers FCSporting Luka So 29.3. 12:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Skleňák ACHustá pěna FC So 5.4. 12:30 P2
Sporting LukaBratři v lihu FC So 5.4. 12:30 P3
Kbelské vosy BSG-II Butovice So 5.4. 12:30 KBELY
Pfefrs FCMade in Košíře So 5.4. 12:30 HANSP
Šnek FC BOpatovští kanonýři FC So 5.4. 12:30 DEKAN
A.F.K.Avengers FC Ne 6.4. 17:30 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
SG-II ButoviceSkleňák AC So 12.4. 11:15 P3
Opatovští kanonýři FCPfefrs FC So 12.4. 12:30 P3
Made in KošířeKbelské vosy B So 12.4. 12:30 KBELY
Hustá pěna FCSporting Luka So 12.4. 12:30 TEMPO
Bratři v lihu FCA.F.K. So 12.4. 12:30 P2
Avengers FCŠnek FC B So 12.4. 12:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sporting LukaSG-II Butovice So 19.4. 10:00 DEKAN
A.F.K.Hustá pěna FC So 19.4. 11:15 BECH
Avengers FCBratři v lihu FC So 19.4. 12:30 P3
Šnek FC BPfefrs FC So 19.4. 12:30 DEKAN
Skleňák ACMade in Košíře Po 21.4. 13:45 P2
Kbelské vosy BOpatovští kanonýři FC So 7.6. 12:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Made in KošířeSporting Luka So 26.4. 08:45 P2
SG-II ButoviceA.F.K. So 26.4. 11:15 ZAK
Pfefrs FCKbelské vosy B So 26.4. 12:30 KBELY
Opatovští kanonýři FCSkleňák AC So 26.4. 12:30 P2
Hustá pěna FCAvengers FC So 26.4. 12:30 NOVOB
Bratři v lihu FCŠnek FC B So 26.4. 12:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
A.F.K.Made in Košíře So 3.5. 11:15 P3
Šnek FC BKbelské vosy B So 3.5. 11:15 KBELY
Bratři v lihu FCHustá pěna FC So 3.5. 12:30 P2
Avengers FCSG-II Butovice So 3.5. 12:30 P1
Sporting LukaOpatovští kanonýři FC So 3.5. 12:30 TEMPO
Skleňák ACPfefrs FC So 3.5. 12:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelské vosy BSkleňák AC So 10.5. 12:30 KBELY
Pfefrs FCSporting Luka So 10.5. 12:30 TEMPO
Opatovští kanonýři FCA.F.K. So 10.5. 12:30 P3
Made in KošířeAvengers FC So 10.5. 12:30 P2
SG-II ButoviceBratři v lihu FC So 10.5. 12:30 P1
Hustá pěna FCŠnek FC B So 10.5. 12:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Šnek FC BSkleňák AC So 17.5. 11:15 STER2
Hustá pěna FCSG-II Butovice So 17.5. 12:30 DEKAN
Avengers FCOpatovští kanonýři FC So 17.5. 12:30 STER2
Bratři v lihu FCMade in Košíře So 17.5. 12:30 STER3
A.F.K.Pfefrs FC So 17.5. 12:30 STER1
Sporting LukaKbelské vosy B So 17.5. 12:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
SG-II ButoviceŠnek FC B So 24.5. 10:00 ZAK
Skleňák ACSporting Luka So 24.5. 11:15 HANSP
Kbelské vosy BA.F.K. So 24.5. 11:15 KBELY
Opatovští kanonýři FCBratři v lihu FC So 24.5. 12:30 DEKAN
Pfefrs FCAvengers FC So 24.5. 12:30 HANSP
Made in KošířeHustá pěna FC So 24.5. 12:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
A.F.K.Skleňák AC So 31.5. 08:45 P2
Šnek FC BSporting Luka So 31.5. 10:00 ZAK
SG-II ButoviceMade in Košíře So 31.5. 11:15 ZAK
Hustá pěna FCOpatovští kanonýři FC So 31.5. 12:30 DEKAN
Bratři v lihu FCPfefrs FC So 31.5. 12:30 HANSP
Avengers FCKbelské vosy B So 31.5. 12:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Sporting LukaA.F.K. So 14.6. 12:30 P3
Skleňák ACAvengers FC So 14.6. 12:30 P2
Kbelské vosy BBratři v lihu FC So 14.6. 12:30 KBELY
Opatovští kanonýři FCSG-II Butovice So 14.6. 12:30 TEMPO
Pfefrs FCHustá pěna FC So 14.6. 12:30 ZAK
Made in KošířeŠnek FC B So 14.6. 12:30 P1