Ne 30.3.14 17:30 SCBEC Dynamo UK Havri Havri   (HL4F)
Ne 30.3.14 18:45 SCBEC Bröndby codein IF Rumové pralinky FC   (HL7L)
Ne 27.4.14 16:15 P3 Havri Havri Těžká demence   (HL4F)
Ne 27.4.14 17:30 P3 Texas N.Strašecí FC Dropa FC A   (HL6L)
Ne 11.5.14 16:15 MIKU1 Komety FC A Sokol Suchdol TJ   (HL6K)
Ne 11.5.14 17:30 MIKU1 Kanálpucers PL Athletico Spořilov   (HL6K)

14. 6. 14 12:30 P2 Skleňák AC Avengers FC 11. 3:3 (2:2)
Celý zápas byl vyrovnaný. První gól již v druhé minutě ze strany Avengers a pak hned v čtvrté minutě vyrovnal Skleňák. Jak v první i druhé poločas byl vyrovnaný Vařečka
Skleňák AC Avengers FC
Filip Poonam – Tomáš Brychta, David Česal, Jan Česal, Ferdinand Fořt, Zdeněk Kremlík, Martin Pelen vs Tomáš Malý – David Dohányos, Tomáš Engel, Jan Franz, Jiří Havlena, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl
4. Zdeněk Kremlík
6. David Česal
37. Martin Pelen
2., 54. David Dohányos
19. Jiří Havlena
31. 5. 14 12:30 KBELY Avengers FC Kbelské vosy B 10. 1:3 (0:1)
Hosté dokázali lépe proměnit své šance a zaslouženě vyhráli. Hošek
Avengers FC Kbelské vosy B
Tomáš Engel – Jan Franz, Tomáš Malý, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl vs Jan Soukup – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Filip Dvořák, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Jaroslav Souček, Jan Traub
47. Tomáš Malý 11. Kryštof Mejsnar
33., 54. Lukáš Beneš
24. 5. 14 12:30 HANSP Pfefrs FC Avengers FC 9. 4:2 (1:2)
Žlutí Avengers vedli v deváté minutě 0:2, ale vyklidili střed hřiště a nechali běhavější a bojovnější Pfefrs snížit a jen díky výbornému gólmanovi Engelovi nevyrovnali. Druhá půle už patřila Pfefrs, kteří soupeře přehráli a otočili skóre na 4:2. Husák
Pfefrs FC Avengers FC
Pavel Staněk – Jan Čada, Matyáš Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Jan Polák, Jakub Skuhrovec vs Tomáš Engel – David Dohányos, Jiří Havlena, Tomáš Malý, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Denis Viereckl
58. Daniel Svoboda
17. 5. 14 12:30 STER2 Avengers FC Opatovští kanonýři FC 8. 4:7 (0:4)
Pěkné utkání sedmé ligy, rozhodli hosté v první půli a přes snahu vyrovnat nakonec zvítězilo techničtější mužstvo. Jan Bělonožník, Adam Vála
Avengers FC Opatovští kanonýři FC
Tomáš Engel – David Dohányos, Tomáš Malý, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl vs Robert Smutný – Pavel Gillern, Tomáš Hyršl, Michael Koževnikov, Matěj Lačík, Ondřej Lupoměch, Jiří Štádler
41., 44. Jan Soukup
58. Lukáš Stróžik
59. David Dohányos
5., 22., 27., 60. Matěj Lačík
9. Jiří Štádler
43., 55. Michael Koževnikov
10. 5. 14 12:30 P2 Made in Košíře Avengers FC 7. 4:3 (3:1)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli, i když to bylo až v posledních minutách utkání. Ilya Chigarev, Alexey Afanasyev
Made in Košíře Avengers FC
Jakub Janota – David Bumbálek, Pavel Hošek, Šimon Kulakowski, Jan Kumhera, Ondřej Smutný, Petr Žaba, Jan Zmeškal vs Tomáš Engel – David Dohányos, Tomáš Malý, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl
7., 23. Petr Žaba
28. Ondřej Smutný
54. Šimon Kulakowski
22 Šimon Kulakowski 25. Tomáš Malý
31. David Dohányos
50. Lukáš Stróžik
3. 5. 14 12:30 P1 Avengers FC SG-II Butovice 6. 2:2 (0:2)
Poměrně vyrovnané utkání místy spíše připomínající debatní kroužek, které ani jeden tým nedokázal zvrátit ve svůj prospěch. Rožánek
Avengers FC SG-II Butovice
Tomáš Engel – David Dohányos, Jan Franz, Jie Huang, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl vs Lukáš Krist – Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Martin Stupka, Jan Surovec
45., 56. Daniel Svoboda 14. Přemysl Horký
23. Martin Stupka
26. 4. 14 12:30 zzNOVOB Hustá pěna FC Avengers FC 5. 6:3 (2:0)
Pěna vedla 5:0 pak polevila, hrozilo drama, ale nakonec nebylo. Kopřiva
Hustá pěna FC Avengers FC
Tomáš Dvořák – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, Michal Divíšek, David Gregora, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich vs Tomáš Engel – David Dohányos, Jan Franz, Jie Huang, Tomáš Malý, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl
50. Daniel Svoboda
19. 4. 14 12:30 P3 Avengers FC Bratři v lihu FC 4. 6:0 (4:0)
Hosté bránili od první minuty. Domácí měli více šancí a zaslouženě vyhráli. Martin Sazma
Avengers FC Bratři v lihu FC
Tomáš Engel – David Dohányos, Jie Huang, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Martin Tylingr, Tomáš Viereckl vs Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Václav Cigánek, Andrej Džurman, Radek Růžička, Ladislav Stehlík
2., 7. Jie Huang
4., 44., 59. Daniel Svoboda
22. David Dohányos
12. 4. 14 12:30 P1 Avengers FC Šnek FC B 3. 3:3 (2:0)
Utkání bylo herně vyrovnané. nicméně výsledkově byli po celý zápas v předstihu domácí, kteří i přes vyrovnávací gól Šneků dvě minuty před koncem mohli v samotném závěru strhnout výhru na svojí stranu, ale co neproměnili po  perfektní přihrávce Svobody úplně osamocený Malý, to se hned tak nevidí. Ze  tří kroků netrefil úplně prázdnou branku a tím připravil o výhru domácí. Procházka M.
Avengers FC Šnek FC B
Tomáš Engel – Jie Huang, Tomáš Malý, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Martin Tylingr, Tomáš Viereckl vs Ondřej Čemus – Josef Budínský, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Branislav Rendár, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička, David Švamberg, Pavel Váňa, Miroslav Vaněk
5. Tomáš Viereckl
16. Daniel Svoboda
42. Oleg Nikolaenko
38. Miroslav Neubauer
45. OG
58. Michal Němec
6. 4. 14 17:30 DABLI A.F.K. Avengers FC 2. 0:5 (0:2)
Domácí si za svůj výkon takový příděl nezasloužili a ani čestný úspěch jim nebyl přán.
A.F.K. Avengers FC
Kamil Papež – Daniel Biderman, Tomáš Fatura, Jan Hartl, Petr Hrbek, Jan Koháry, Václav Krampera, Martin Prejda, Ján Szabó vs Tomáš Engel – David Dohányos, Jan Franz, Jie Huang, Tomáš Malý, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl
15. David Dohányos
24., 36., 45. Daniel Svoboda
38. Tomáš Viereckl
29. 3. 14 12:30 P1 Avengers FC Sporting Luka 1. 10:1 (4:0)
V generačně rozdílném utkání nastoupilo mládí v podání domácích, kteří měli navíc větší počet hráčů na střídání a jednoznačně starší hosty porazili a nedali jim nejmenší šanci na úspěch.
Avengers FC Sporting Luka
Tomáš Engel – David Dohányos, Jan Franz, Tomáš Malý, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Martin Tylingr, Tomáš Viereckl vs Štěpán Doležal – Ladislav Bořecký, Michal Bořecký, Martin Dudek, Jakub Jiroudek, Jaroslav Kriebel, Milan Novák, Martin Zbránek