Ne 13.4.14 10:00 P1 Hustec SAS fans   (HL4E)
Ne 13.4.14 11:15 P1 Gang of Jan Palach Mal Wall FC   (HL6I)
Ne 13.4.14 12:30 P1 KTB B Poštmistři A   (HL4E)
Ne 25.5.14 10:00 P2 Hyens United Beton FC   (HL7J)
Ne 25.5.14 11:15 P2 Tus Pelotas JH   (HL5H)
Ne 25.5.14 12:30 P2 Borussia Predators FK Old Mosquitos   (HL8N)

14. 6. 14 12:30 TEMPO Opatovští kanonýři FC SG-II Butovice 11. 3:1 (0:0)
Vyrovnaný první poločas nepřinesl žádné velké šance, vše se změnilo v druhé půli po příchodu Hančla, který vystřelil Opatovským kanonýrům výhru. Martin Doubek
Opatovští kanonýři FC SG-II Butovice
Robert Smutný – Pavel Gillern, Josef Hančl, Petr Knedlík, Michael Koževnikov, Jiří Lupoměch, Ondřej Lupoměch, Valery Mezentsev, Jiří Štádler vs Lukáš Krist – Jakub Beran, Oldřich Časta, Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Mario Stašák, Martin Stupka, Jan Surovec
40., 52. Josef Hančl
55. Ondřej Lupoměch
53. Jan Hanton
31. 5. 14 11:15 ZAK SG-II Butovice Made in Košíře 10. 2:1 (1:0)
Pohledné utkání hrané ve vysokém tempu s řadou pěkných fotbalových akcí. Jan Burda, Jiří Beránek
SG-II Butovice Made in Košíře
Lukáš Krist – Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Martin Stupka, Jan Surovec vs Jakub Janota – Lukáš Bátěk, David Bumbálek, Aleš Homolka, Pavel Hošek, Šimon Kulakowski, Marian Varga, Petr Žaba, Jan Zmeškal
10. Jan Hanton
50. Přemysl Horký
41. Šimon Kulakowski
24. 5. 14 10:00 ZAK SG-II Butovice Šnek FC B 9. 4:0 (0:0)
Lepší tým se prosadil až po přestávce. Martin Daniš, Oldřich Přibyl
SG-II Butovice Šnek FC B
Lukáš Krist – Oldřich Časta, Jan Hanton, Přemysl Horký, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Mario Stašák, Martin Stupka, Jan Surovec vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Miroslav Neubauer, Tomáš Nikodým, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička, David Švamberg
37., 45. Mario Stašák
49. Přemysl Horký
55. Lukáš Krist
17. 5. 14 12:30 DEKAN Hustá pěna FC SG-II Butovice 8. 2:5 (1:2)
Bojovné utkání slušné úrovně skončilo zasloužených vítězstvím týmu SG -II Butovice. Trnka
Hustá pěna FC SG-II Butovice
Michal Stáňo – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich vs Jan Hanton – Oldřich Časta, Michal Chytka, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Martin Stupka, Jan Surovec
29. Tomáš Sobota
49. Jakub Voldřich
8. Michal Chytka
20. OG
32., 57. Přemysl Horký
33. Oldřich Časta
10. 5. 14 12:30 P1 SG-II Butovice Bratři v lihu FC 7. 5:0 (2:0)
Naprosto jasná záležitost. Hosté neměli nikoho na střídání a bylo to znát.
V padesáté druhé minutě neproměnil Krist  pokutový kop nařízený za podražení Koželky kapitánem týmu Bratři.
Procházka
SG-II Butovice Bratři v lihu FC
Lukáš Krist – Oldřich Časta, Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Tomáš Slavík, Mario Stašák, Jan Surovec vs Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Andrej Džurman, Radek Růžička, Jan Svoboda
14., 46. Vojtěch Koželka
29. Mario Stašák
39. Michal Chytka
47. Jan Surovec
37 Jan Surovec 52. Petr Bína
3. 5. 14 12:30 P1 Avengers FC SG-II Butovice 6. 2:2 (0:2)
Poměrně vyrovnané utkání místy spíše připomínající debatní kroužek, které ani jeden tým nedokázal zvrátit ve svůj prospěch. Rožánek
Avengers FC SG-II Butovice
Tomáš Engel – David Dohányos, Jan Franz, Jie Huang, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl vs Lukáš Krist – Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Martin Stupka, Jan Surovec
45., 56. Daniel Svoboda 14. Přemysl Horký
23. Martin Stupka
26. 4. 14 11:15 ZAK SG-II Butovice A.F.K. 5. 5:1 (0:1)
Zápas, který chvílemi připomínal fotbal. Kamil Zelenka, Pavel Řezáč
SG-II Butovice A.F.K.
Lukáš Krist – Jakub Beran, Oldřich Časta, Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Mario Stašák, Jan Surovec vs Kamil Papež – Daniel Biderman, Tomáš Fatura, Petr Hrbek, Václav Krampera, Martin Prejda, Ondřej Zika
31., 51., 59. Oldřich Časta
32. Přemysl Horký
44. Tomáš Slavík
10. Petr Hrbek
19. 4. 14 10:00 DEKAN Sporting Luka SG-II Butovice 4. 0:7 (0:1)
Z počátku vyrovnané utkání se změnilo po změně stran v jasnou záležitost. A to zejména díky skvělému výkonu hráče Horkého. Jakub Kroupa, Jiří Šanda
Sporting Luka SG-II Butovice
Štěpán Doležal – Ladislav Bořecký, Michal Bořecký, Lukáš Chovanec, Martin Dudek, Jakub Jiroudek, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Milan Novák, Martin Zbránek vs Lukáš Krist – Jakub Beran, Oldřich Časta, Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Martin Stupka, Jan Surovec
5., 33., 38., 43. Přemysl Horký
34. Oldřich Časta
44. Jakub Beran
51. Jan Hanton
9. Jakub Beran
12. 4. 14 11:15 P3 SG-II Butovice Skleňák AC 3. 3:0 (2:0)
Jednoznačné utkání. AC Skleňák nemůžou ztrácet neproměněné šance. Ondřej Čerbačeský, Tomáš Duda
SG-II Butovice Skleňák AC
Lukáš Krist – Jakub Beran, Oldřich Časta, Jan Hanton, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Mario Stašák, Jan Surovec vs Ferdinand Fořt – Vojtěch Brzák, David Česal, Jan Česal, Robert Hájek, Martin Pelen, Filip Poonam
7. Mario Stašák
26. Přemysl Horký
32. Vojtěch Koželka
5. 4. 14 12:30 KBELY Kbelské vosy B SG-II Butovice 2. 5:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Kbelské vosy B SG-II Butovice
Tomáš Máchal – Lukáš Beneš, Filip Dvořák, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Jan Podzemský, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Lukáš Krist – Oldřich Časta, Jan Hanton, Přemysl Horký, Milan Limprecht, Martin Stupka, Jan Surovec
14., 34. Miroslav Hulín
31. Jaroslav Souček
40., 49. Filip Dvořák
29. 3. 14 12:30 DEKAN SG-II Butovice Pfefrs FC 1. 1:5 (0:3)
Fotbalovější hosté o svém vítězství rozhodli již v první půli, zbytek utkání svou hrou v pohodě kontrolovali. Jakub Hrazdil, Tomáš Martinek
SG-II Butovice Pfefrs FC
Lukáš Krist – Jakub Beran, Oldřich Časta, Jan Hanton, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Mario Stašák, Martin Stupka, Jan Surovec vs Tomáš Rothe – Jan Čada, Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Jan Polák, Jakub Skuhrovec, Pavel Staněk