Ne 30.3.14 16:15 DEKAN Callida CS Texas N.Strašecí FC   (HL6L)
Ne 30.3.14 17:30 DEKAN Old Bayern Prag Old boys Bohemia Chips   (VL4E)
Ne 13.4.14 16:15 P2 Prapražačka B Real Prd VET   (VL4E)
Ne 13.4.14 17:30 P2 Alkmar Blueghost.cz FC   (HL8P)
Ne 4.5.14 16:15 P3 Arsenal Prague My   (HL6J)
Ne 4.5.14 17:30 P3 Blueghost.cz FC Koza znezaneřáděná   (HL8P)

14. 6. 14 12:30 P2 Skleňák AC Avengers FC 11. 3:3 (2:2)
Celý zápas byl vyrovnaný. První gól již v druhé minutě ze strany Avengers a pak hned v čtvrté minutě vyrovnal Skleňák. Jak v první i druhé poločas byl vyrovnaný Vařečka
Skleňák AC Avengers FC
Filip Poonam – Tomáš Brychta, David Česal, Jan Česal, Ferdinand Fořt, Zdeněk Kremlík, Martin Pelen vs Tomáš Malý – David Dohányos, Tomáš Engel, Jan Franz, Jiří Havlena, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl
4. Zdeněk Kremlík
6. David Česal
37. Martin Pelen
2., 54. David Dohányos
19. Jiří Havlena
31. 5. 14 08:45 P2 A.F.K. Skleňák AC 10. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s řadou šancí, kde zvítězil o trošku lepší tým. Boubín
A.F.K. Skleňák AC
Ondřej Zika – Daniel Biderman, Tomáš Fatura, Petr Hrbek, Jan Koháry, Václav Krampera, Ján Szabó vs Filip Poonam – Tomáš Brychta, Vojtěch Brzák, David Česal, Jan Česal, Ferdinand Fořt, Robert Hájek, Zdeněk Kremlík, Martin Pelen
35., 56. Ján Szabó
24. 5. 14 11:15 HANSP Skleňák AC Sporting Luka 9. 1:4 (0:2)
Sporting Luka po většinu zápasu fotbalovějším týmem a měl zápas ve své moci. Skleňák si gól za snahu zasloužil. Hájek
Skleňák AC Sporting Luka
Robert Hájek – Tomáš Brychta, David Česal, Jan Česal, Martin Pelen, Filip Poonam, Tomáš Srp vs Štěpán Doležal – Ladislav Bořecký, Michal Bořecký, Jakub Jiroudek, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Milan Novák, Martin Zbránek
57. David Česal 1., 34. Ladislav Bořecký
17. Jaroslav Kriebel
46. Jakub Jiroudek
17. 5. 14 11:15 STER2 Šnek FC B Skleňák AC 8. 1:4 (0:2)
Domácí dorazili k utkání v hojném počtu, ale to na efektivní hru Skleňáku nestačilo. V závěru docházeli hostům síly, ale přesto výhru nedokázali udržet. Jan Bělonožník, Adam Vála
Šnek FC B Skleňák AC
Ondřej Čemus – Josef Budínský, Michal Němec, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Branislav Rendár, Jan Slepička, David Švamberg, Pavel Váňa, Miroslav Vaněk vs Robert Hájek – David Česal, Jan Česal, Ferdinand Fořt, Zdeněk Kremlík, Martin Pelen, Filip Poonam
49. Pavel Potměšil 8. Zdeněk Kremlík
25., 34. David Česal
33. OG
10. 5. 14 12:30 KBELY Kbelské vosy B Skleňák AC 7. 2:1 (1:0)
Skleňák by si za poctivý výkon bod určitě zasloužil. Kbelské Vosy měly větší hlad po vítězství. Paleček
Kbelské vosy B Skleňák AC
Jan Soukup – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Filip Dvořák, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Jan Podzemský, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Martin Pelen – Tomáš Brychta, Vojtěch Brzák, Ferdinand Fořt, Robert Hájek, Filip Poonam
28. Jan Podzemský
56. Jan Traub
51. Tomáš Brychta
3. 5. 14 12:30 HANSP Skleňák AC Pfefrs FC 6. 2:6 (1:1)
Na sedmou ligu pohledné utkání s krásnými góly. Vyhrál lepší tým. Tomáš Flekač, Jiří Flekač
Skleňák AC Pfefrs FC
Robert Hájek – Tomáš Brychta, Vojtěch Brzák, David Česal, Ferdinand Fořt, Zdeněk Kremlík, Martin Pelen, Filip Poonam vs Pavel Staněk – Jan Čada, Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Jan Polák, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec
10. Zdeněk Kremlík
36. Martin Pelen
7. Jan Čada
33. Matyáš Hájek
40., 56. Pavel Staněk
46., 54. Štěpán Hájek
26. 4. 14 12:30 P2 Opatovští kanonýři FC Skleňák AC 5. 4:5 (2:3)
Na rozehrané čtyřicáté minutě zajímavého utkání otočili Op. kanonýři skóre poprvé ve svůj prospěch díky dvěma slepeným brankám, Skleňák nicméně deset minut na to dokázal odpovědět stejným způsobem a těsné vítězství již udržel. Voldán
Opatovští kanonýři FC Skleňák AC
Robert Smutný – Pavel Gillern, Josef Hančl, Petr Knedlík, Michael Koževnikov, Ondřej Lupoměch, Valery Mezentsev, Jiří Štádler vs Filip Poonam – Tomáš Brychta, Vojtěch Brzák, David Česal, Jan Česal, Robert Hájek, Zdeněk Kremlík, Martin Pelen
52. Filip Poonam
21. 4. 14 13:45 P2 Skleňák AC Made in Košíře 4. 2:5 (0:2)
Na sedmou ligu pohledné utkání dvou ofenzivních celků. Zasloužená výhra lepších hostů. Duben
Skleňák AC Made in Košíře
Robert Hájek – Tomáš Brychta, Vojtěch Brzák, David Česal, Jan Česal, Ferdinand Fořt, Zdeněk Kremlík, Martin Pelen, Filip Poonam vs Jakub Janota – Lukáš Bátěk, David Bumbálek, Pavel Hošek, Jan Kumhera, Ondřej Smutný, Marian Varga, Petr Žaba, Jan Zmeškal
39., 44. Martin Pelen 51 Zdeněk Kremlík 12., 21., 54. Petr Žaba
36., 48. Ondřej Smutný
52. Lukáš Bátěk
12. 4. 14 11:15 P3 SG-II Butovice Skleňák AC 3. 3:0 (2:0)
Jednoznačné utkání. AC Skleňák nemůžou ztrácet neproměněné šance. Ondřej Čerbačeský, Tomáš Duda
SG-II Butovice Skleňák AC
Lukáš Krist – Jakub Beran, Oldřich Časta, Jan Hanton, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Mario Stašák, Jan Surovec vs Ferdinand Fořt – Vojtěch Brzák, David Česal, Jan Česal, Robert Hájek, Martin Pelen, Filip Poonam
7. Mario Stašák
26. Přemysl Horký
32. Vojtěch Koželka
5. 4. 14 12:30 P2 Skleňák AC Hustá pěna FC 2. 1:6 (1:3)
Velcie pohledný zápas bez faulů. Průběh byl v přátelském duchu, avšak hosté byli celé utkání lepší. Díky brankáři domácích nebylo skóre vyšší. Vojtěch Poskočil, Jan Karlach
Skleňák AC Hustá pěna FC
Tomáš Srp – Tomáš Brychta, David Česal, Jan Česal, Ferdinand Fořt, Robert Hájek, Martin Pelen, Filip Poonam vs Tomáš Sobota – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Pavel Morda, Jakub Voldřich
30. David Česal 3. Daniel Beneš
6., 31. Pavel Morda
12. David Gregora
55., 59. Michal Divíšek
29. 3. 14 12:30 P2 Bratři v lihu FC Skleňák AC 1. 0:3 (0:2)
Utkání odehráno v poklidném tempu. Hosté byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli.
Bratři v lihu FC Skleňák AC
Petr Hloušek – Tomáš Brzák, Andrej Džurman, Michal Kocourek, Radek Růžička, Ladislav Stehlík vs Robert Hájek – Vojtěch Brzák, David Česal, Jan Česal, Zdeněk Kremlík, Martin Pelen, Filip Poonam