Utkání vysoké úrovně se spoustou pěkných branek. Kučera
Jan Vejlupek – Martin Průša, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna vs Martin Fiala – Karel Dub, Petr Kristoforski, Ján Pavlík, Jan Polák, Petr Polák, David Smorádek
11. David Smorádek
37., 38., 54. Ján Pavlík
52. Jan Polák
1. 6. 14 10:00 P3 F.R.F. mit vocet Hyens United 10. 6:0 k.
Jednoznačná záležitost. Hosté přijeli jen v šesti hráčích a došly jim síly. Zápas byl poklidný a sportovní. Josef Hančl, Tomáš Hyršl
F.R.F. mit vocet Hyens United
Karel Dub – Martin Fiala, Petr Kristoforski, Ján Pavlík, Radek Petřina, Jan Polák, Petr Polák, Martin Škapa, David Smorádek, Lukáš Vondra vs David Kohák – Lukáš Filipi, Tadeáš Peřina, Ondřej Štefl, Petr Venzara, Marko Vukadinovič
15., 26., 38., 57. Ján Pavlík
40., 47. Lukáš Vondra
25. 5. 14 16:15 MIKU2 Morna to zařídí FC F.R.F. mit vocet 9. 3:4 (3:1)
První půle patřila Morně, ale hosté bojovným výkonem zápas otočili. Ondřej Vaněček
Morna to zařídí FC F.R.F. mit vocet
Michal Hulala – Jan Dus, Martin Hofrajtr, Jan Karlach, Josef Klamo, Lukáš Malina, Vojtěch Poskočil, Andrii Sazonov, Jan Valenta, Jiří Valenta vs Karel Dub – Martin Fiala, Petr Kristoforski, Ján Pavlík, Radek Petřina, Jan Polák, Petr Polák, Martin Škapa, David Smorádek, Lukáš Vondra
59. Ján Pavlík
18. 5. 14 15:00 MIKU2 F.R.F. mit vocet Horsis heads 8. 0:5 (0:2)
Utkání rozhodla lepší kombinace hostů.
F.R.F. mit vocet Horsis heads
Karel Dub – Martin Fiala, Petr Kristoforski, Ján Pavlík, Jan Polák, Petr Polák, Lukáš Vondra vs Andrej Tatka – Jiří Beránek, Jan Burda, Jan Havelka, Zdeněk Kricner, Jiří Medlín, Ondřej Sýkora
20., 28., 35. Jan Havelka
38. Jan Burda
60. Ondřej Sýkora
11. 5. 14 18:45 MIKU4 F.R.F. mit vocet Xichties FC 7. 1:2 (1:1)
Vyrovnané a bojovné utkání. Zasloužená by byla remíza, ale to do branky prostě nedali. Kovařík
F.R.F. mit vocet Xichties FC
Karel DubMartin Fiala, Milan Kadlec, Petr Kristoforski, Jan Polák, Petr Polák, Martin Škapa, Lukáš Vondra vs Roman Pytlíček – Luboš Dlouhý, Tom Jankovec, Vít Jankovec, Martin Klimt, Jiří Škoda
24. Martin Škapa 25. Vít Jankovec
41. Tom Jankovec
4. 5. 14 16:15 MIKU3 Beton FC F.R.F. mit vocet 6. 2:6 (2:1)
Klidný a pohledný zápas. Ke konci hosté zabrali a zasloužili se o pěknou výhru. Bouzid, Končický
Beton FC F.R.F. mit vocet
Marek Šístek – Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Michal Mikeš, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Pecka, Miroslav Placr, Lenka Stehnová, Daniel Vakerman vs Karel Dub – Martin Fiala, Ján Pavlík, Radek Petřina, Jan Polák, Petr Polák, Lukáš Vondra
13. Jan Lebeda
15. Martin Hamrle ml.
13. OG
40., 50. Lukáš Vondra
42., 43., 60. Ján Pavlík
27. 4. 14 17:30 MIKU4 F.R.F. mit vocet Basta fidli B 5. 2:3 (2:2)
Vocet měl smůlu, že hráli celý druhý poločas ve čtyřech kvůli zranění spoluhráče. Paleček
F.R.F. mit vocet Basta fidli B
Karel Dub – Milan Kadlec, Jan Krejčí, Jan Polák, David Smorádek, Jakub Vondra vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Martin Kejmar, Milan Mikšovský, Jan Ungerman, Daniel Waňka
21. Milan Kadlec
23. David Smorádek
8. Daniel Waňka
9. Milan Mikšovský
52. Ondřej Dub
21. 4. 14 13:45 P1 Terron AC Bozi B F.R.F. mit vocet 4. 4:4 (0:3)
Zápas duo rozdílných poločasů. První poločas patřil hostům, po změně stran hráči týmu Terron Bozi zabrali a v závěru dokázali vyrovnat. Trnka
Terron AC Bozi B F.R.F. mit vocet
Leoš Melichar – Thomas Ištok, Jakub Jakoubek, Ondřej Jakoubek, Daniel Manda, Petr Pokorný, Miroslav Sabo, Milan Šebek, Pavel Šustr vs Karel Dub – Martin Fiala, Ján Pavlík, Jan Polák, Petr Polák, Lukáš Šebesta, David Smorádek, Jakub Vondra
38. Miroslav Sabo
39., 58. Milan Šebek
57. Pavel Šustr
40 Daniel Manda 3., 7. Ján Pavlík
4. Jakub Vondra
40. Lukáš Šebesta
13. 4. 14 16:15 MIKU2 F.R.F. mit vocet Alvarez D.C. 3. 10:4 (2:1)
Po vyrovnané půli si domácí ve druhé polovině s chutí zastříleli a zaslouženě zvítězili. Václav Perlík, Ladislav Korn
F.R.F. mit vocet Alvarez D.C.
Karel Dub – Martin Fiala, Ján Pavlík, Radek Petřina, Jan Polák, Petr Polák, Lukáš Šebesta, David Smorádek vs David Jiroušek – Tomáš Čejna, Tomáš Hruška, Robert Jiroušek, Roman Kovařík, Břetislav Lauer, Rudolf Lavický, Roland Marcsa, Jiří Mrázek, Petr Procházka, Ladislav Vamberský
6., 30., 33., 41., 58. David Smorádek
38., 54. Jan Polák
43., 55. Ján Pavlík
5. Tomáš Hruška
36., 53. Jiří Mrázek
49. Ladislav Vamberský
6. 4. 14 10:00 P1 Social Members FC F.R.F. mit vocet 2. 0:3 (0:1)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Procházka M.
Social Members FC F.R.F. mit vocet
Michal Voldřich – Pavel Balihar, Jan Baudyš, Jiří Beran, Michal Beran, Jan Havlík, Martin Holub, Tomáš Novák, Igor Suchý vs Karel Dub – Ján Pavlík, Radek Petřina, Petr Polák, Lukáš Šebesta, David Smorádek, Lukáš Vondra
16. Lukáš Šebesta
40. Lukáš Vondra
55. Ján Pavlík
30. 3. 14 16:15 MIKU2 F.R.F. mit vocet Los Niňos M.B. 1. 3:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, zvítězil šťastnější tým. Procházka
F.R.F. mit vocet Los Niňos M.B.
Karel Dub – Martin Fiala, Jan Krejčí, Ján Pavlík, Jan Polák, Petr Polák, Lukáš Šebesta, David Smorádek, Lukáš Vondra vs David Cichra – František Čáha, Ondřej Gothard, Matouš Hrubeš, Petr Kouba, Tomáš Koutský, David Sládek, David Staněk, Radim Staněk