Ne 18.5.14 10:00 P1 Hustec Internazionale AC B   (HL4E)
Ne 18.5.14 11:15 P1 Parádníci Mal Wall FC   (HL6I)

22. 6. 14 13:45 P1 Integrita Jinonice A.Č.A.B. FC 11. 5:2 (2:0)
Jan Kotrč – Jan Beneš, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Václav Karas, Jan Matějka, David Tampier vs Tomáš Havelka – Jiří Bůžek, Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Josef Gyömber, Jakub Javůrek, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Jiří Petr, Jiří Princ, Petr Šveněk
31., 33. Jan Beneš
35 Jan Hrabě 48. Milan Mazanec
49. Josef Gyömber
8. 6. 14 18:45 SCBEC A.Č.A.B. FC Rumové pralinky FC 10. 6:1 (0:0)
Ve velkém horku se Pralinkám dařilo držet krok jen poločas s o generaci mladším soupeřem. Paleček
A.Č.A.B. FC Rumové pralinky FC
Jakub Doležal – Jiří Bůžek, Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Josef Gyömber, Jakub Javůrek, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Jiří Princ, Petr Šveněk vs Pavel Kohout – Robert Baran, Dušan Cendelín, Farid Hanafi, Sergiu Miron, Martin Svoboda, Robert Václavík
39. Milan Mazanec
41. Jiří Princ
50. Josef Gyömber
55. Jakub Javůrek
58., 60. Petr Šveněk
51. Sergiu Miron
1. 6. 14 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC A.Č.A.B. FC 9. 1:4 (0:2)
Svižné utkání s pěknými akcemi na obou stranách. Více klidu projevili při zakončení hosté, a hlavně je podřel gólman. Domácí měli i smůlu, když trefili po pěkných střelách třikrát tyč. Stanislav Petroušek, Vlastimil Krkoška
Hattrick Prosek FC A.Č.A.B. FC
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek vs Jakub Doležal – Jiří Bůžek, Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Milan Mazanec, Marek Mikeš
52. Jiří Březina 6. Marek Mikeš
22., 39., 58. Lukáš Ditrich
25. 5. 14 16:15 MIKU3 A.Č.A.B. FC Praetorians FC A 8. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas s množstvím šancí na obou stranách, ale rovněž s nepřesnou koncovkou.
A.Č.A.B. FC Praetorians FC A
Jakub Doležal – Jiří Bůžek, Lukáš Ditrich, Josef Gyömber, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Jiří Princ, Petr Šveněk vs Martin Smižanský – Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, Michal Provazník, Petr Provazník, Daniel Sander, Jiří Sander, Pavel Vrtiška
33. Milan Mazanec 21. Jiří Sander
11. 5. 14 16:15 MIKU2 Guinness AC A.Č.A.B. FC 7. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou domácích.
Guinness AC A.Č.A.B. FC
Jan Zelenka – Daniel Fára, Petr Kain, Miroslav Klinka, Pavel Majringer, Petr Mánek, Martin Musílek, Josef Nedó, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk, Marek Vybíral vs Jiří Princ – Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Petr Šveněk
39., 46., 60. Marek Vybíral 38. Lukáš Ditrich
4. 5. 14 16:15 MIKU4 A.Č.A.B. FC PPPO 6. 4:4 (1:3)
Poklidný vyrovnaný zápas. Remíza je zasloužená. Jakub Voldřich, Tomáš Sobota
A.Č.A.B. FC PPPO
Tomáš Havelka – Jiří Bůžek, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Jiří Princ vs Pavel Tuč – Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Tomáš Duda, Šimon Kasl, Ondřej Poula, Petr Sluka
20., 41. Jakub Javůrek
55. Milan Mazanec
59. Josef Černý
19., 30. Petr Sluka
23. Ondřej Čerbačeský
34. Jakub Chundela
27. 4. 14 12:30 P2 F3N FC B A.Č.A.B. FC 5. 1:7 (1:4)
Domácí předvedli ostudný výkon, o vítězi nebylo od prvních minut pochyb. Procházka M., Procházka T.
F3N FC B A.Č.A.B. FC
Petr Kratochvíl – Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Marek Teller vs Jakub Doležal – Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Marek Mikeš, Jiří Princ, Petr Šveněk
24. Marek Teller 2. Jiří Princ
10., 56. Josef Černý
11., 22., 44., 54. Petr Šveněk
21. 4. 14 18:30 HOSTI A.Č.A.B. FC Parukářka FC 4. 2:3 (0:2)
Každý poločas trošku jinak. Domácí v druhém neproměnili nemálo šancí. Kovařík
A.Č.A.B. FC Parukářka FC
Tomáš Havelka – Jiří Bůžek, Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Jiří Princ, Petr Šveněk vs Jindřich Ornst – Jiří Čihák, Radim Fischer, Jiří Janoušek, Aleš Jirásek, Jiří Ornst, Igor Usik, Daniel Vaca
47. Jiří Princ
50. Lukáš Ditrich
13., 25. Igor Usik
31. Jiří Janoušek
18. Igor Usik
13. 4. 14 13:45 P2 Bröndby codein IF A.Č.A.B. FC 3. 2:3 (2:0)
Pěkný technický fotbal, odpovídající vyšší lize. Hosté byli fotbalovější a zaslouženě zvítězili. Stanislav Kratochvíl, Jaroslav Kriebel
Bröndby codein IF A.Č.A.B. FC
Aleš Řeřicha – Marek Gallo, Jan Karlík, Pavel Mazur, Jakub Štěpán, Jan Tóth, Matouš Vacík vs Jakub Doležal – Jiří Bůžek, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Josef Gyömber, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Petr Šveněk
1. Jakub Štěpán
25. Matouš Vacík
35. Milan Mazanec
43. Josef Gyömber
48. Lukáš Ditrich
6. 4. 14 16:15 P1 A.Č.A.B. FC Medvědi B 2. 1:2 (0:0)
Utkání hrané fair play. Mladší domácí útočili, ale brankář soupeře svůj tým podržel. A tak jak to bývá, hosté rozhodli z brejků. Ryszard J. Macidlowski, Carlos A. Molina Tello
A.Č.A.B. FC Medvědi B
Tomáš Havelka – Jiří Bůžek, Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Tomáš Hrouda, Marek Mikeš, Jiří Petr, Jiří Princ, Petr Šveněk vs Libor Petřina – Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Leoš Rotter, Pavol Štofej, Jan Zachar
55. Tomáš Hrouda 40. Jozef Pixa
50. Robert Hlubuček
30. 3. 14 17:30 P2 Beerchester United A.Č.A.B. FC 1. 0:6 (0:2)
Utkání bylo roznodnuto prakticky hned na začátku, protože domácí nastoupili v oslabení, navíc se jim v druhém poločase zranili dva hráči a utkání tak bylo v 50. minutě předčasně ukončeno. Václav Houška, David Beneš
Beerchester United A.Č.A.B. FC
Norman David – Miroslav Čanecký, Ondřej Loučka, Štěpán Pavlíček, Petr Vítek vs Jakub Doležal – Jiří Bůžek, Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Tomáš Hrouda, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Jiří Princ, Petr Šveněk