So 29.3.14 08:45 HOSTI Notor Střešovice FC Kopanda team FC   (HL8K)
So 29.3.14 10:00 HOSTI Blizzard ZM Real Braník CF   (HL8K)
So 29.3.14 11:15 HOSTI Boys in Blue Prtzalona C.F.   (HL8K)
So 31.5.14 08:45 HOSTI Prtzalona C.F. Real Braník CF   (HL8K)
So 31.5.14 10:00 HOSTI Epic Fail Rychlá rota   (HL8K)
So 31.5.14 11:15 HOSTI Kopanda team FC Boys in Blue   (HL8K)

22. 6. 14 13:45 P3 Rumové pralinky FC Beerchester United 11. 1:6 (1:1)
Otěže utkání po většinu doby držel vítězný tým. Poražení též ukázali kvalitu, ale občas chybělo to fotbalové štěstíčko. Václav Pekárek, Pavel Hanuš
Rumové pralinky FC Beerchester United
Pavel Kohout – Robert Baran, Dušan Cendelín, Sergiu Miron, Martin Svoboda, Robert Václavík vs Norman David – Miroslav Čanecký, Jan Čiverný, Filip Ernest, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Pavel Štěpánek, Filip Vacek, Petr Vítek
27. Sergiu Miron 38 Robert Václavík 29., 46. Petr Vítek
39. Miroslav Čanecký
53., 59. Pavel Štěpánek
60. Štěpán Pavlíček
41. Miroslav Čanecký
8. 6. 14 17:30 P2 Beerchester United Praetorians FC A 10. 0:2 (0:0)
Beerchester byl víc než vyrovnaným soupeřem, ale Praetorians se štěstím vstřelil dva góly. Husák
Beerchester United Praetorians FC A
Norman David – Pavel Bednář, Miroslav Čanecký, Jan Čiverný, Filip Ernest, Jozef Paluga, Štěpán Pavlíček, Petr Plšek, Martin Přikryl, Pavel Štěpánek, Petr Vítek vs Martin Smižanský – Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník, Jiří Sander, Pavel Vrtiška
51. Michal Provazník
52. Stanislav Gregor
1. 6. 14 17:30 P2 PPPO Beerchester United 9. 3:1 (0:0)
Mládí vyhrálo nad zkušeností. Hosté navíc hráli bez střídání. Přemysl Šimáně, Martin Troška
PPPO Beerchester United
Pavel Tuč – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Šimon Kasl, Ondřej Poula, Petr Sluka, Jan Vyšín vs Norman DavidMiroslav Čanecký, Jan Čiverný, Filip Ernest, Štěpán Pavlíček, Filip Vacek, Petr Vítek
43. Michal Blažek
52. Ondřej Poula
59. OG
42. Miroslav Čanecký
25. 5. 14 17:30 P2 Beerchester United Parukářka FC 8. 4:1 (3:0)
Hezké utkání plné šancí. Filip Boubín
Beerchester United Parukářka FC
Norman David – Miroslav Čanecký, Jan Čiverný, Filip Ernest, Jozef Paluga, Štěpán Pavlíček, Pavel Štěpánek, Filip Vacek, Petr Vítek vs Jiří Janoušek – Petr Čada, Jiří Čihák, Radim Fischer, Martin Hodboď, David Jedlička, Aleš Jirásek
3. Filip Ernest
24. Miroslav Čanecký
26. Jan Čiverný
54. Štěpán Pavlíček
56. Jiří Čihák
18. 5. 14 17:30 P3 Beerchester United Guinness AC 4. 0:4 (0:2)
Jen výtečná obrana Beerchesteru zabránila větší porážce. Jednoznačná převaha Guinnesu bez dobré koncovky. Zasloužená výhra. Michal Antonický, Pavel Fligl
Beerchester United Guinness AC
Norman David – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Jozef Paluga, Štěpán Pavlíček, Pavel Štěpánek, Petr Vítek vs Jan ZelenkaDaniel Fára, Petr Kain, Miroslav Klinka, Pavel Majringer, Petr Mánek, Martin Musílek, Josef Nedó, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk
16. Josef Nedó
28. Pavel Majringer
44. Tomáš Rakušan
59. Michal Vodňaruk
11. 5. 14 16:15 P1 Medvědi B Beerchester United 7. 3:3 (1:2)
Hrál se snaživý, kombinační fotbal, Beerchester chtěl možná více vyhrát, ale Medvědi se nedali a ve druhé půli dvakrát úspěšně vyrovnali. Hošek
Medvědi B Beerchester United
Leoš Rotter – Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Jan Kreuzer, Ivan Němec, Pavol Štofej, Jan Zachar vs Norman David – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Zdeněk Nesveda, Štěpán Pavlíček, Lukáš Pilař, Martin Přikryl, Pavel Štěpánek, Petr Vítek
25., 54. Luboš Kašpar
34. Pavol Štofej
3., 49. Miroslav Čanecký
26. Martin Přikryl
4. 5. 14 17:30 P2 Beerchester United Integrita Jinonice 6. 8:3 (3:2)
Tak ubrečený tým jako domácí jsem snad ještě nezažil. Co kontakt se soupeřem, to měl být faul, ovšem opačně to samozřejmě neplatilo. Tento tým by neměl hrát fotbal, ale spíš někde na louce si hrát s panenkami a motat si věnečky. Zápas rozhodl hostující gólman, který pouštěl velmi laciné góly. Klail
Beerchester United Integrita Jinonice
Norman David – Miroslav Čanecký, Ondřej Loučka, Zdeněk Nesveda, Ondřej Nosek, Štěpán Pavlíček, Lukáš Pilař, Martin Přikryl, Filip Vacek, Petr Vítek vs Matěj Štrébl – Jan Hrabě, Michal Hrib, Jan Kalaš, Václav Karas, Jan Kotrč, Leoš Vik
57. Jan Hrabě
27. 4. 14 17:30 P2 Hattrick Prosek FC Beerchester United 5. 1:2 (1:2)
V úvodu zápasu to vypadalo na jasnou záležitost Hattricku. Hráli kombinačně a vytvářeli si šance. Jenže Beerchester dal z prvních dvou brejků dva góly a byl rázem ,,na koni". Hráči Hattricku se ze šoku probrali až před půlí, kdy snížil Březina. Ve druhé půli se snažil Hattrick o obrat, ale síly rychle ubývaly. Navíc Beerchester dobře bránil a navíc hrozil z brejků. Nakonec ve druhé půli gól nepadl, což je také zásluha dobrých výkonů obou brankářů. Jan Páv, Jan Páv ml.
Hattrick Prosek FC Beerchester United
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Michal Petrásek vs Norman David – Miroslav Čanecký, Tomáš Dostál, Ondřej Loučka, Zdeněk Nesveda, Ondřej Nosek, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Filip Vacek, Petr Vítek
29. Jiří Březina 6. Tomáš Dostál
8. Martin Přikryl
13. 4. 14 17:30 P1 F3N FC B Beerchester United 3. 2:1 (1:0)
Vítězství lepšího týmu. Kučera, Mlynařík
F3N FC B Beerchester United
Petr Kratochvíl – Pavel Hodura, Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Tomáš Urbánek vs Norman David – Miroslav Čanecký, Tomáš Dostál, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Pavel Štěpánek, Filip Vacek, Petr Vítek
28., 43. Martin Kratochvíl 42. Tomáš Dostál
6. 4. 14 17:30 P2 Beerchester United Bröndby codein IF 2. 2:4 (2:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla větší produktivita hostů. Tomáš Novák, Marek Ducháč
Beerchester United Bröndby codein IF
Norman David – Miroslav Čanecký, Tomáš Dostál, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Pavel Štěpánek, Filip Vacek, Petr Vítek vs Aleš Řeřicha – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Oswald, Matouš Vacík, Lukáš Weber
20. Filip Vacek
22. Štěpán Pavlíček
13., 52. Jan Knobloch
15. Jan Karlík
30. Matouš Vacík
30. 3. 14 17:30 P2 Beerchester United A.Č.A.B. FC 1. 0:6 (0:2)
Utkání bylo roznodnuto prakticky hned na začátku, protože domácí nastoupili v oslabení, navíc se jim v druhém poločase zranili dva hráči a utkání tak bylo v 50. minutě předčasně ukončeno. Václav Houška, David Beneš