22. 6. 14 13:45 ZAK Medvědi B Hattrick Prosek FC 11. 4:6 (2:3)
Hezké ofenzivní utkání, hra v klidném duchu. Martin Vegricht, Vojtěch Hála
Leoš Rotter – Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Jan Kreuzer, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Pavol Štofej, Jan Zachar vs Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Vojtěch Tobola
6., 22., 26., 36. Jiří Březina
43. Petr Honka
50. Martin Dařílek
8. 6. 14 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC Integrita Jinonice 10. 0:1 (0:0)
Utkání mělo průměrnou úroveň, přestože si obě mužstva vypracovala několik šancí, padla jedna branka v závěru. Vynikli oba brankáři. Svoboda
Hattrick Prosek FC Integrita Jinonice
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Pavel Semrád vs Jan Kotrč – Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Jan Kalaš, Václav Karas, Jan Matějka, Matěj Štrébl, Leoš Vik
59. Matěj Štrébl
1. 6. 14 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC A.Č.A.B. FC 9. 1:4 (0:2)
Svižné utkání s pěknými akcemi na obou stranách. Více klidu projevili při zakončení hosté, a hlavně je podřel gólman. Domácí měli i smůlu, když trefili po pěkných střelách třikrát tyč. Stanislav Petroušek, Vlastimil Krkoška
Hattrick Prosek FC A.Č.A.B. FC
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek vs Jakub Doležal – Jiří Bůžek, Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Milan Mazanec, Marek Mikeš
52. Jiří Březina 6. Marek Mikeš
22., 39., 58. Lukáš Ditrich
25. 5. 14 18:45 METE1 Guinness AC Hattrick Prosek FC 8. 1:6 (0:1)
Utkání velmi vysoké úrovně. Z obou stran v první půli velmi vyrovnané. VE druhé půli jasně lepší Prosek. Hosté promarnily šance, domácí nikoliv. Pavel Kreuz, Vladimír Zika
Guinness AC Hattrick Prosek FC
Jan Zelenka – Daniel Fára, Pavel Majringer, Petr Mánek, Josef Nedó, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk vs Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Jan Vlček
52. Tomáš Rakušan 7., 40., 46. Jiří Březina
42. Tomáš Pečuk
51. Miroslav Bořil
56. Miroslav Bořil
11. 5. 14 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC F3N FC B 7. 5:2 (1:1)
V první půli velmi vyrovnané. V druhé půli jasně lepší Prosek. Zatím co domácí gólman ve druhé půli nepustil skoro nic za svá záda, hostující pustil skoro vše. Hosté v závěru pouze korigovali. Pavel Kreuz, Vladimír Zika
Hattrick Prosek FC F3N FC B
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek vs Adam Pažout – Pavel Hodura, Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Matěj Plachý, Marek Teller, Tomáš Urbánek
2., 32. Miroslav Bořil
42., 44. Jiří Březina
46. Miroslav Bořil
6. Marek Teller
60. Martin Kratochvíl
4. 5. 14 18:45 METE1 Bröndby codein IF Hattrick Prosek FC 6. 1:5 (0:0)
V první půli vyrovnané utkání, ve druhé jasně lepší hosté. Domácí v závěru odpadli fyzicky, doplatili na malý počet hráčů na střídání. Pavel Kreuz, Vladimír Zika
Bröndby codein IF Hattrick Prosek FC
Aleš Řeřicha – Robert Franěk, Jan Karlík, Miroslav Malý, Pavel Mazur, Jan Tóth, Matouš Vacík vs Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Vojtěch Tobola, Jan Vlček
40. Matouš Vacík 31., 37. Jan Vlček
54. Miroslav Bořil
58. Petr Honka
60. Miroslav Bořil
27. 4. 14 17:30 P2 Hattrick Prosek FC Beerchester United 5. 1:2 (1:2)
V úvodu zápasu to vypadalo na jasnou záležitost Hattricku. Hráli kombinačně a vytvářeli si šance. Jenže Beerchester dal z prvních dvou brejků dva góly a byl rázem ,,na koni". Hráči Hattricku se ze šoku probrali až před půlí, kdy snížil Březina. Ve druhé půli se snažil Hattrick o obrat, ale síly rychle ubývaly. Navíc Beerchester dobře bránil a navíc hrozil z brejků. Nakonec ve druhé půli gól nepadl, což je také zásluha dobrých výkonů obou brankářů. Jan Páv, Jan Páv ml.
Hattrick Prosek FC Beerchester United
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Michal Petrásek vs Norman David – Miroslav Čanecký, Tomáš Dostál, Ondřej Loučka, Zdeněk Nesveda, Ondřej Nosek, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Filip Vacek, Petr Vítek
29. Jiří Březina 6. Tomáš Dostál
8. Martin Přikryl
21. 4. 14 20:00 ZAK Rumové pralinky FC Hattrick Prosek FC 4. 2:2 (1:0)
Oboustranně fyzicky náročné utkání skončilo zaslouženou remízou.
Rumové pralinky FC Hattrick Prosek FC
Pavel Kohout – Robert Baran, Dušan Cendelín, Farid Hanafi, Sergiu Miron, Martin Svoboda, Robert Václavík vs Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Vojtěch Tobola, Jan Vlček
21. Sergiu Miron
55. Robert Baran
33. Martin Dařílek
60. Tomáš Pečuk
13. 4. 14 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC Praetorians FC A 3. 2:2 (2:1)
Slušně hrané utkání z obou stran, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Pavel Kreuz, Vladimír Zika
Hattrick Prosek FC Praetorians FC A
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Vojtěch Tobola, Jan Vlček vs Martin Smižanský – Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník, Daniel Sander, Jiří Sander
8. Jiří Březina
20. Miroslav Bořil
26. Stanislav Gregor
32. Michal Provazník
6. 4. 14 18:45 METE1 PPPO Hattrick Prosek FC 2. 4:3 (1:2)
Utkání velmi vysoké úrovně. V první půli lepší hosté, a když se zdálo že utkání skončí zaslouženou remízou, tak v poslední minutě rozhodl Blažek. Pavel Kreuz, Vladimír Zika
PPPO Hattrick Prosek FC
Pavel Tuč – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Tomáš Duda, Ondřej Poula, Petr Sluka, Jan Vyšín vs Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Vojtěch Tobola
8., 40., 46., 60. Michal Blažek 16., 30. Jiří Březina
56. Tomáš Pečuk
30. 3. 14 18:30 HOSTI Hattrick Prosek FC Parukářka FC 1. 1:0 (1:0)
Hodně vyhrocené utkání plné faulů, domácí vděčí za výhru zejména brankáři. Zdeněk Holakovský, Zdeněk Holakovský
Hattrick Prosek FC Parukářka FC
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Vojtěch Tobola vs Jindřich OrnstRadim Fischer, Martin Hodboď, Jiří Janoušek, Jiří Ornst, Stanislav Pýcha, Jan Šimek, Igor Usik, Daniel Vaca