Seznam týmů, 8. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
VZ modrá
Rarach FC černá, bílá
Tream Deam FC žluto-černá, modro-červená
SK Elet modrá, bílá
Planners Prague FC modrá, černá
Pivušky FC černo-červená
Buchmeister team červená
Horno Porno černá, žlutá
Fotbaloví bozi bílá
Senioři Praha B zelená, bílá
Pavana AK B modro-bílá, červená
Botostroj SK zlatá, modrá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Horno PornoRarach FC Út 25.3. 17:45 ZABEH
Botostroj SKVZ Út 25.3. 18:15 NOVOB
Buchmeister teamSK Elet St 26.3. 18:45 ARIT
Fotbaloví boziPlanners Prague FC St 26.3. 19:00 METE2
Senioři Praha BPivušky FC St 26.3. 19:45 HRAB1
Pavana AK BTream Deam FC St 26.3. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
SK EletHorno Porno Po 31.3. 20:15 METE2
VZPivušky FC Út 1.4. 18:00 STRE
Tream Deam FCBuchmeister team St 2.4. 18:45 ARIT
Rarach FCFotbaloví bozi St 2.4. 19:00 METE2
Planners Prague FCSenioři Praha B St 2.4. 19:45 HRAB1
Botostroj SKPavana AK B St 2.4. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivušky FCPlanners Prague FC St 9.4. 17:45 STOD
Fotbaloví boziSK Elet St 9.4. 18:00 STER2
Horno PornoTream Deam FC St 9.4. 18:00 DOLME
Buchmeister teamBotostroj SK St 9.4. 18:45 ARIT
Senioři Praha BRarach FC St 9.4. 19:45 HRAB1
Pavana AK BVZ St 9.4. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tream Deam FCFotbaloví bozi Po 14.4. 20:15 MOTO3
VZPlanners Prague FC Út 15.4. 17:00 BECH
Botostroj SKHorno Porno Út 15.4. 20:15 MOTO3
Rarach FCPivušky FC Út 15.4. 20:15 MOTO2
SK EletSenioři Praha B St 16.4. 19:45 HRAB1
Pavana AK BBuchmeister team St 16.4. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Planners Prague FCRarach FC Út 22.4. 18:15 HANSP
Buchmeister teamVZ St 23.4. 18:45 ARIT
Senioři Praha BTream Deam FC St 23.4. 19:45 HRAB1
Fotbaloví boziBotostroj SK St 23.4. 20:15 STOD
Pivušky FCSK Elet Čt 24.4. 17:45 STOD
Horno PornoPavana AK B St 11.6. 19:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
VZRarach FC St 30.4. 17:30 KBELY
SK EletPlanners Prague FC St 30.4. 18:15 HANSP
Tream Deam FCPivušky FC St 30.4. 19:00 METE2
Botostroj SKSenioři Praha B St 30.4. 19:45 HRAB1
Pavana AK BFotbaloví bozi St 30.4. 20:15 METE1
Buchmeister teamHorno Porno St 21.5. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Fotbaloví boziBuchmeister team St 7.5. 18:45 ARIT
Senioři Praha BPavana AK B St 7.5. 19:45 HRAB1
Rarach FCSK Elet Čt 8.5. 17:45 STOD
Pivušky FCBotostroj SK Čt 8.5. 18:15 ARIT
Planners Prague FCTream Deam FC Čt 8.5. 18:15 HANSP
Horno PornoVZ Čt 8.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Horno PornoFotbaloví bozi St 14.5. 17:00 HANSP
Botostroj SKPlanners Prague FC St 14.5. 18:15 LITVI
VZSK Elet St 14.5. 18:15 KBELY
Buchmeister teamSenioři Praha B St 14.5. 18:45 ARIT
Pavana AK BPivušky FC St 14.5. 20:15 METE1
Tream Deam FCRarach FC St 14.5. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
SK EletTream Deam FC Po 26.5. 20:15 METE2
Rarach FCBotostroj SK Út 27.5. 18:30 HRAB1
Fotbaloví boziVZ St 28.5. 18:00 STER3
Pivušky FCBuchmeister team St 28.5. 18:45 ARIT
Senioři Praha BHorno Porno St 28.5. 19:45 HRAB1
Planners Prague FCPavana AK B St 28.5. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Botostroj SKSK Elet Po 2.6. 19:30 LITVI
Horno PornoPivušky FC Út 3.6. 18:15 BECH
VZTream Deam FC Út 3.6. 20:45 LITVI
Buchmeister teamPlanners Prague FC St 4.6. 18:45 ARIT
Fotbaloví boziSenioři Praha B St 4.6. 19:45 HRAB1
Pavana AK BRarach FC St 4.6. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tream Deam FCBotostroj SK St 18.6. 20:15 ZABEH
SK EletPavana AK B St 18.6. 20:15 METE2
Rarach FCBuchmeister team St 18.6. 20:15 METE1
Pivušky FCFotbaloví bozi St 18.6. 20:15 P2
Planners Prague FCHorno Porno St 18.6. 20:15 P3
Senioři Praha BVZ St 18.6. 20:15 P1