Martin Pašek – Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich vs Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Daniel Bílek, Jiří Heller, Lukáš Kadeřábek, Tomáš Makrlík, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek, Ondřej Válek
44. Lukáš Bačinský
47. Karel Semerád
7. 6. 14 11:15 P3 Boys in Blue Divocí andělé 10. 6:0 k.
31. 5. 14 11:15 HOSTI Kopanda team FC Boys in Blue 9. 4:2 (2:1)
Velmi pěkné utkání, ve kterém byli domácí lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Norman David, Michal Kubeš
Kopanda team FC Boys in Blue
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Martin Hložek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Petr Smejkal, Václav Žofka vs Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Daniel Bílek, Tomáš Havelka, Lukáš Kadeřábek, Tomáš Makrlík, František Novotný, Karel Semerád, Ondřej Válek
16., 19. Radek Churaň
47. Martin Bošiak
57. OG
2., 38. Karel Semerád
17. 5. 14 08:45 STER3 Boys in Blue Notor Střešovice FC 8. 0:7 (0:5)
Domácí v úvodu neproměnili dvě velké šance a poté úplně vypadali z role. Hosté vstřelili do půle pět branek a do konce utkání si náskok v klidu hlídali.
Boys in Blue Notor Střešovice FC
Vít Válek – Tomáš Dalibába, Tomáš Havelka, Lukáš Kadeřábek, Martin Klečák, Tomáš Makrlík, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek, Ondřej Válek vs Radim Jírovský – Jan Čulík, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Jan Krouský, Tomáš Vavřina
6., 25., 30., 50. Jan Čulík
7. Ondřej Jelínek
17. Lukáš Doubek
48. Václav Kafka
10. 5. 14 10:00 P3 Epic Fail Boys in Blue 7. 3:0 (2:0)
Bojovné, ale slušně hrané utkání. Vlastimil Jansa
Epic Fail Boys in Blue
Josef Klail – Pavel Čapek, Miroslav Häusl, Robert Horčík, Hristo Kanchev, Daniel Kučera, Daniel Musca, Petr Svoboda, Jiří Tomaštík vs Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Tomáš Dalibába, Lukáš Kadeřábek, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek
2. Robert Horčík
18. Pavel Čapek
56. Petr Svoboda
50 Josef Klail
3. 5. 14 11:15 DEKAN Boys in Blue Emergency 6. 5:3 (2:3)
Bojovné utkání, ve kterém domácí po první půli prohrávali o jednu branku, ale hned na počátku druhé půle se jim podařilo vývoj otočit a zaslouženě vyhráli.
Boys in Blue Emergency
Lukáš Bačinský – Daniel Bílek, Tomáš Dalibába, Tomáš Havelka, Lukáš Kadeřábek, Martin Klečák, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek, Ondřej Válek, Vít Válek vs Lukáš Bricín – Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Lukáš Mach, Zdeněk Prášil, David Řehořka
20. Lukáš Mach
26. 4. 14 10:00 DEKAN Boys in Blue Rychlá rota 5. 5:2 (3:0)
Domácí byli celý zápas lepším týmem a rozhodli už v prvním poločase. Miroslav Sládek, Ivan Procházka
Boys in Blue Rychlá rota
Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Tomáš Dalibába, Tomáš Havelka, Lukáš Kadeřábek, Martin Klečák, Tomáš Makrlík, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek, Ondřej Válek, Vít Válek vs Martin Hrnčíř – Jaroslav Bureš, Lukáš Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Rudolf Kvapil, Kostadin Panushev, Martin Skýva
2. Lukáš Kadeřábek
6. Ladislav Šulek
19., 47. Tomáš Dalibába
60. Ondřej Válek
35. Martin Hrnčíř
57. Kostadin Panushev
19. 4. 14 10:00 ZABEH Blizzard ZM Boys in Blue 4. 3:3 (2:1)
Vyrovnaný zápas ve vysokém tempu. Filip Benedikt, Kryštof Černovský
Blizzard ZM Boys in Blue
Václav Holenda – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek vs Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Tomáš Dalibába, Tomáš Havelka, Lukáš Kadeřábek, Martin Klečák, Tomáš Makrlík, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek, Ondřej Válek
6., 56. Miroslav Michňa
19. Vít Antoš
14. Tomáš Dalibába
45. Tomáš Makrlík
58. Karel Semerád
12. 4. 14 08:45 DEKAN Boys in Blue Atletico de Toranja 3. 13:2 (5:1)
Utkání, ve kterém jasně dominovali domácí.
Boys in Blue Atletico de Toranja
Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Tomáš Dalibába, Tomáš Havelka, Lukáš Kadeřábek, Martin Klečák, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek, Ondřej Válek, Vít Válek vs Michal Koubek – Václav Beneš, Jiří Bouchal, Martin Foglar, Erik Gašpar, Dominik Harag, Milan Rozšafný, Lukáš Sedláček, Zdeněk Skýpala
33. Václav Beneš
5. 4. 14 11:15 P3 Real Braník CF Boys in Blue 2. 0:6 k.
Jasná záležitost v podání hostujícího týmu.
Real Braník CF Boys in Blue
Samuel Marinov – Abaseen Amiri, Adam Göttel, Filip Hausknecht, Jonáš Kratochvíl, Daniel Palouš vs Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Tomáš Dalibába, Tomáš Havelka, Lukáš Kadeřábek, Martin Klečák, Tomáš Makrlík, František Novotný, Karel Semerád, Ondřej Válek, Vít Válek
12., 40. Tomáš Dalibába
18. Karel Semerád
21. Tomáš Havelka
32. Martin Klečák
56. Ondřej Válek
29. 3. 14 11:15 HOSTI Boys in Blue Prtzalona C.F. 1. 4:0 (3:0)
Hosté hráli celé utkání v počtu pouze 4+1, což se projevilo na výsledku utkání. Hrálo se prakticky na jednu branku a je jen zázrak, že domácí vyhráli pouze o 4 branky. Michal Kubeš, Norman David
Boys in Blue Prtzalona C.F.
Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Tomáš Dalibába, Tomáš Havelka, Lukáš Kadeřábek, Martin Klečák, Tomáš Makrlík, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek, Ondřej Válek, Vít Válek vs Quang Vinh Bach – Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Pavel Křehlík, Filip Sedliský