10. Atletico de Toranja 11 2 0 9 24:76 4

Ne 30.3.14 13:45 P1 Terron AC Bozi B Xichties FC   (HL7J)
Ne 30.3.14 15:00 P1 Černý pumy Sturm JM   (HL6L)
Ne 13.4.14 18:45 DABLI Pragochmel Blšany A Slavoj Legends   (HL5I)
Ne 13.4.14 20:00 DABLI My Šachťor Praha CF   (HL6J)
Ne 25.5.14 18:45 MIKU3 Kolomajzna TJ Atomový veverky B   (HL6K)
Ne 25.5.14 20:00 MIKU3 Tutto bene A Old Ball FK   (HL6J)

21. 6. 14 11:15 DEKAN Notor Střešovice FC Rychlá rota 11. 7:5 (5:3)
Napínavý zápas 8.ligy. Zápas bez větších nedorozumnění. Jiří Štádler, Petr Knedlík
Notor Střešovice FC Rychlá rota
Jan Krouský – Jan Čulík, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Petr Kantor, Jaroslav Pražan, David Schäfer, Luděk Svoboda vs Martin Skýva – Jaroslav Bureš, Jiří Hrnčíř, Lukáš Hrnčíř, Martin Hrnčíř, Rudolf Kvapil, Kostadin Panushev, Vojtěch Raiman
39., 53. Jiří Hrnčíř
7. 6. 14 08:45 P1 Epic Fail Notor Střešovice FC 10. 5:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, kdy nervy na obou stranách pracovaly až do konce. Neomylný střelec Horčík třikrát nachytal gólmana na švestkách. Jan Simandl, David Doležal
Epic Fail Notor Střešovice FC
Josef Klail – Pavel Čapek, Miroslav Häusl, Robert Horčík, Hristo Kanchev, Karel Kohout, Daniel Kučera, Petr Svoboda, Jiří Tomaštík vs Radim Jírovský – Jan Čulík, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Petr Kantor, Jan Krouský, David Schäfer, Tomáš Vavřina
17., 49., 59. Robert Horčík
19. Hristo Kanchev
40. Karel Kohout
5. Lukáš Doubek
12. Daniel Jordák
43. David Schäfer
31. 5. 14 11:15 DEKAN Notor Střešovice FC Emergency 9. 3:3 (1:0)
Bojovné utkání dobré úrovně. Vypadalo to na vítězství hostujícího týmu, ale domácím se podařilo 2 minuty před koncem vyrovnat. Svoboda,Novotný
Notor Střešovice FC Emergency
Lukáš Doubek – Jan Čulík, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Jan Krouský, Jaroslav Pražan, Luděk Svoboda, Tomáš Vavřina vs Lukáš Bricín – Igor Bondar, Marek Borovička, René Borovička st., Josef Drábek, Martin Kalina, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka
14. Václav Kafka
47. Jan Čulík
58. Luděk Svoboda
33. Josef Drábek
44. René Borovička st.
54. Marek Borovička
17. 5. 14 08:45 STER3 Boys in Blue Notor Střešovice FC 8. 0:7 (0:5)
Domácí v úvodu neproměnili dvě velké šance a poté úplně vypadali z role. Hosté vstřelili do půle pět branek a do konce utkání si náskok v klidu hlídali.
Boys in Blue Notor Střešovice FC
Vít Válek – Tomáš Dalibába, Tomáš Havelka, Lukáš Kadeřábek, Martin Klečák, Tomáš Makrlík, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek, Ondřej Válek vs Radim Jírovský – Jan Čulík, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Jan Krouský, Tomáš Vavřina
6., 25., 30., 50. Jan Čulík
7. Ondřej Jelínek
17. Lukáš Doubek
48. Václav Kafka
10. 5. 14 10:00 TEMPO Notor Střešovice FC Blizzard ZM 7. 5:1 (1:1)
Po vyrovnané 1.půli Notor ze začátku druhé půle šel do vedení a vítězství si zajistil až góly v posledních minutách. Smetana, Mlynařík
Notor Střešovice FC Blizzard ZM
Radim Jírovský – Jan Čulík, Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Jan Krouský, Jaroslav Pražan, David Schäfer, Luděk Svoboda, Tomáš Vavřina vs Vít Antoš – Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
11., 54. Ondřej Jelínek
32. David Schäfer
57., 58. Václav Kafka
23. Miroslav Michňa
3. 5. 14 10:00 TEMPO Atletico de Toranja Notor Střešovice FC 6. 0:19 (0:9)
Exhibiční utkání, ve kterém vyhrál sehraný a velice fotbalový tým. Václav Soukup, Martin Štoncner
Atletico de Toranja Notor Střešovice FC
Milan Rozšafný – Václav Beneš, Jiří Bouchal, Erik Gašpar, Dominik Harag, Michal Koubek, Lukáš Sedláček, Zdeněk Skýpala vs Radim Jírovský – Jan Čulík, Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Jaroslav Pražan, Luděk Svoboda
55. Jan Čulík
26. 4. 14 08:45 P3 Notor Střešovice FC Real Braník CF 5. 6:0 k.
19. 4. 14 10:00 P3 Prtzalona C.F. Notor Střešovice FC 4. 2:1 (2:1)
Výsledek naprosto neodpovídá dění na hřišti. Hosté byli jasně lepší, domácí produktivnější.
Prtzalona C.F. Notor Střešovice FC
Marek Beneš – Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Patrik Diamant, Jaroslav Hájek, Pavel Křehlík, Filip Sedliský vs Radim Jírovský – Jan Čulík, Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Jaroslav Pražan, Ondřej Skoták, Luděk Svoboda
20. Jaroslav Hájek
26. Jan Brakenhoff
25. Ondřej Jelínek
12. 4. 14 08:45 P3 Notor Střešovice FC Jabadabadoo Prosek 3. 1:5 (1:3)
Jednoznačné utkání, v hlavní roli hráč Hradílek. Zasloužená výhra hostů.
Notor Střešovice FC Jabadabadoo Prosek
Radim Jírovský – Jan Čulík, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Jan Krouský, David Schäfer, Ondřej Skoták, Tomáš Vavřina, Jakub Vorel vs Martin Pašek – Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
17. David Schäfer 4., 15., 21., 38., 45. Pavel Hradílek
5. 4. 14 10:00 P3 Divocí andělé Notor Střešovice FC 2. 0:6 k.
Ve vyrovnaném, bojovném zápase hosté rozhodli utkání větším důrazem před bránou soupeře. Jan Tlusťák, Marek Procházka
Divocí andělé Notor Střešovice FC
Filip Loužecký – Lukáš Cimler, Lukáš Dvořák, Martin Dvořák, Pavel Kafka, Marek Rytina, Marek Schlossbauer vs Radim Jírovský – Jan Čulík, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, David Schäfer, Luděk Svoboda
9. Marek Schlossbauer
17. Lukáš Dvořák
28. David Schäfer
30. Jan Čulík
34. Ondřej Jelínek
29. 3. 14 08:45 HOSTI Notor Střešovice FC Kopanda team FC 1. 3:2 (3:2)
Počáteční převaha domácích vyústila v tříbrankový náskok domácích, který sice hosté dokázali snížit, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Norman David, Michal Kubeš
Notor Střešovice FC Kopanda team FC
Lukáš Doubek – Jan Čulík, Ondřej Jelínek, Radim Jírovský, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, David Schäfer, Tomáš Vavřina vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Martin Hložek, Vojtěch Macho, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Petr Smejkal, Václav Žofka