Seznam týmů, 8. liga, skupina O

Tým Barvy dresů
Zimbru Olymp B modrá, červená
Stříbrný hroch C červeno-bílá
ZAHR 1.FC modrá, oranžová
Stodůlecký piráti červeno-bílá, modrá
Real Motion SG zelená, žlutá
Protector 1320 FC červeno-černá, světle modrá
Pražská hnědka DK černá, bílá
Potíže žluto-černá, červená
Modrý balet A modro-bílá, žlutá
Fiasko černá, oranžová
Čanda bůráků bílá, zelená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina O

Utkání Datum Čas Hřiště
Pražská hnědka DKStodůlecký piráti Ne 30.3. 12:30 STOD
FiaskoZimbru Olymp B Ne 30.3. 14:45 BECH
PotížeStříbrný hroch C Ne 30.3. 15:00 MIKU2
Protector 1320 FCReal Motion SG Ne 30.3. 16:00 HOSTI
Modrý balet AZAHR 1.FC Ne 30.3. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Zimbru Olymp BModrý balet A Ne 6.4. 14:45 BECH
Čanda bůrákůFiasko Ne 6.4. 16:15 MIKU3
Stodůlecký pirátiProtector 1320 FC Ne 6.4. 16:15 CESMI
ZAHR 1.FCPotíže Ne 6.4. 17:15 HOSTI
Stříbrný hroch CPražská hnědka DK Ne 6.4. 17:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Motion SGStodůlecký piráti Ne 13.4. 11:15 STOD
PotížeZimbru Olymp B Ne 13.4. 14:45 BECH
Modrý balet AČanda bůráků Ne 13.4. 15:00 MIKU2
Protector 1320 FCStříbrný hroch C Ne 13.4. 16:00 HOSTI
Pražská hnědka DKZAHR 1.FC Ne 13.4. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Zimbru Olymp BPražská hnědka DK Po 21.4. 14:45 BECH
Stříbrný hroch CReal Motion SG Po 21.4. 16:15 MIKU3
ZAHR 1.FCProtector 1320 FC Po 21.4. 17:15 HOSTI
FiaskoModrý balet A Po 21.4. 17:30 MIKU3
Čanda bůrákůPotíže Po 21.4. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Stodůlecký pirátiStříbrný hroch C Ne 27.4. 12:30 STOD
Real Motion SGZAHR 1.FC Ne 27.4. 15:00 ZABEH
Pražská hnědka DKČanda bůráků Ne 27.4. 15:00 MIKU3
PotížeFiasko Ne 27.4. 15:00 MIKU2
Protector 1320 FCZimbru Olymp B Ne 27.4. 16:00 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
ZAHR 1.FCStodůlecký piráti Ne 4.5. 11:15 STOD
Zimbru Olymp BReal Motion SG Ne 4.5. 14:45 BECH
Čanda bůrákůProtector 1320 FC Ne 4.5. 16:00 HOSTI
FiaskoPražská hnědka DK Ne 4.5. 16:15 CESMI
Modrý balet APotíže Ne 4.5. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Motion SGČanda bůráků Ne 11.5. 12:15 BECH
Stodůlecký pirátiZimbru Olymp B Ne 11.5. 12:30 STOD
Pražská hnědka DKModrý balet A Ne 11.5. 12:30 ZAK
Protector 1320 FCFiasko Ne 11.5. 16:00 HOSTI
Stříbrný hroch CZAHR 1.FC Ne 11.5. 17:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Čanda bůrákůStodůlecký piráti Ne 18.5. 11:15 STOD
Zimbru Olymp BStříbrný hroch C Ne 18.5. 14:45 BECH
PotížePražská hnědka DK Ne 18.5. 15:00 MIKU3
Modrý balet AProtector 1320 FC Ne 18.5. 16:00 HOSTI
FiaskoReal Motion SG Ne 18.5. 16:15 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Stodůlecký pirátiFiasko Ne 25.5. 11:15 STOD
ZAHR 1.FCZimbru Olymp B Ne 25.5. 14:45 BECH
Protector 1320 FCPotíže Ne 25.5. 16:00 HOSTI
Real Motion SGModrý balet A Ne 25.5. 16:15 MIKU4
Stříbrný hroch CČanda bůráků Ne 25.5. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrý balet AStodůlecký piráti Ne 1.6. 12:30 STOD
FiaskoStříbrný hroch C Ne 1.6. 12:30 P3
Pražská hnědka DKProtector 1320 FC Ne 1.6. 16:00 HOSTI
PotížeReal Motion SG Ne 1.6. 16:15 MIKU4
Čanda bůrákůZAHR 1.FC Ne 1.6. 17:30 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Zimbru Olymp BČanda bůráků Ne 15.6. 12:30 ZAK
ZAHR 1.FCFiasko Ne 15.6. 12:30 DEKAN
Real Motion SGPražská hnědka DK Ne 15.6. 12:30 P1
Stodůlecký pirátiPotíže Ne 15.6. 12:30 P2
Stříbrný hroch CModrý balet A Ne 15.6. 12:30 P3