Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Úterní hosté Ski FC A žlutá, černá
Restaurace U Pecků A červená, modrá
Lucián FC A zelená, černá
Holosmetky FC A modrá, bílá
Boston HS oranžová, černo-bílá
Audi United FC černá, bílá
Sparta Pankrác modrá
Santa Dominica rudo-bílá, rudá
Rowdies HFC oranžová, modrá
Smutný potapěči světle modrá
Akta - rez modrá, bílá
Borcibalona FC A modro-červená, černo-růžová

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Akta - rezÚterní hosté Ski FC A Po 1.9. 19:00 ZABEH
Smutný potapěčiLucián FC A Po 1.9. 20:00 TEMPO
Santa DominicaBoston HS Po 1.9. 20:15 P1
Borcibalona FC ARestaurace U Pecků A Út 2.9. 20:15 ZABEH
Rowdies HFCHolosmetky FC A St 3.9. 18:15 MIKU1
Sparta PankrácAudi United FC St 3.9. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC AAudi United FC Po 8.9. 19:00 ZABEH
Restaurace U Pecků ASmutný potapěči Po 8.9. 20:00 TEMPO
Holosmetky FC ASanta Dominica Po 8.9. 20:15 P1
Lucián FC ARowdies HFC St 10.9. 18:15 MIKU1
Boston HSSparta Pankrác St 10.9. 19:30 MIKU1
Akta - rezBorcibalona FC A Pa 12.9. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Smutný potapěčiAkta - rez Po 15.9. 20:00 TEMPO
Santa DominicaLucián FC A Po 15.9. 20:15 P1
Rowdies HFCRestaurace U Pecků A Po 15.9. 20:45 MIKU4
Sparta PankrácHolosmetky FC A St 17.9. 19:30 MIKU1
Audi United FCBoston HS St 17.9. 20:45 MIKU1
Borcibalona FC AÚterní hosté Ski FC A Pa 19.9. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC ABoston HS Po 29.9. 19:00 ZABEH
Restaurace U Pecků ASanta Dominica Po 29.9. 20:15 P1
Lucián FC ASparta Pankrác St 1.10. 19:30 MIKU2
Holosmetky FC AAudi United FC St 1.10. 20:45 MIKU2
Borcibalona FC ASmutný potapěči Pa 3.10. 19:00 ZABEH
Akta - rezRowdies HFC Ne 5.10. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Smutný potapěčiÚterní hosté Ski FC A Po 6.10. 19:00 ZABEH
Boston HSHolosmetky FC A Po 6.10. 19:30 MIKU3
Sparta PankrácRestaurace U Pecků A Po 6.10. 20:45 MIKU3
Rowdies HFCBorcibalona FC A St 8.10. 18:15 MIKU1
Audi United FCLucián FC A St 8.10. 19:30 HOSTI
Santa DominicaAkta - rez Ne 12.10. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC AHolosmetky FC A Po 13.10. 19:00 ZABEH
Restaurace U Pecků AAudi United FC Po 13.10. 20:15 P3
Smutný potapěčiRowdies HFC St 15.10. 18:15 MIKU3
Lucián FC ABoston HS Čt 16.10. 20:45 HOSTI
Borcibalona FC ASanta Dominica Pa 17.10. 19:00 ZABEH
Akta - rezSparta Pankrác Ne 19.10. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Boston HSRestaurace U Pecků A Po 20.10. 19:30 MIKU1
Santa DominicaSmutný potapěči Po 20.10. 20:00 TEMPO
Audi United FCAkta - rez Út 21.10. 20:45 MIKU3
Rowdies HFCÚterní hosté Ski FC A St 22.10. 18:15 MIKU1
Sparta PankrácBorcibalona FC A St 22.10. 19:30 MIKU1
Holosmetky FC ALucián FC A Čt 23.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Borcibalona FC AAudi United FC Po 27.10. 18:00 ZAK
Restaurace U Pecků AHolosmetky FC A Po 27.10. 19:15 ZAK
Akta - rezBoston HS Po 27.10. 20:30 ZAK
Rowdies HFCSanta Dominica St 29.10. 18:15 MIKU1
Smutný potapěčiSparta Pankrác St 29.10. 19:30 MIKU1
Úterní hosté Ski FC ALucián FC A Čt 30.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Audi United FCSmutný potapěči Po 3.11. 20:00 TEMPO
Santa DominicaÚterní hosté Ski FC A Po 3.11. 20:15 P1
Holosmetky FC AAkta - rez Po 3.11. 20:45 MIKU3
Sparta PankrácRowdies HFC St 5.11. 19:30 MIKU1
Lucián FC ARestaurace U Pecků A Čt 6.11. 20:45 HOSTI
Boston HSBorcibalona FC A Pa 7.11. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC ARestaurace U Pecků A Po 10.11. 19:00 ZABEH
Akta - rezLucián FC A Po 10.11. 19:30 HOSTI
Smutný potapěčiBoston HS Po 10.11. 20:00 TEMPO
Rowdies HFCAudi United FC St 12.11. 18:15 MIKU4
Santa DominicaSparta Pankrác St 12.11. 19:30 MIKU4
Borcibalona FC AHolosmetky FC A Čt 13.11. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků AAkta - rez Po 24.11. 20:00 MIKU4
Lucián FC ABorcibalona FC A Po 24.11. 20:00 MIKU3
Holosmetky FC ASmutný potapěči Po 24.11. 20:00 TEMPO
Boston HSRowdies HFC Po 24.11. 20:00 MIKU2
Audi United FCSanta Dominica Po 24.11. 20:00 MIKU1
Sparta PankrácÚterní hosté Ski FC A Po 24.11. 20:00 ZABEH