10. 11. 14 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A 10. 3:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Kučera, Faltys
Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A
Ivo Doležal – Marek Chrobák, Martin Chvátal, Robert Čížek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jiří Franěk, Stanislav Tkadlec vs Jakub Horejš – Jiří Allram, Jan Filípek, František Jakubec, Jan Kahuda, Jan Petržílka, František Přibyl, Karel Tureček
20. František Jakubec
36. Jan Kahuda
45. Jan Petržílka
6. 11. 14 20:45 HOSTI Lucián FC A Restaurace U Pecků A 9. 2:3 (2:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů, když po přestávce hosté začali hrát, domácí byli bez šance. Kučera
Lucián FC A Restaurace U Pecků A
David Davídek – Marek Barták, Jakub Boudník, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Josef Suda, Tomáš Trnka, Radek Votava, Filip Výborný vs Karel Tureček – Jiří Allram, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, František Přibyl
10. Jakub Boudník
18. Tomáš Trnka
32. Jan Kahuda
53. Jiří Novák
55. Jan Petržílka
27. 10. 14 19:15 ZAK Restaurace U Pecků A Holosmetky FC A 8. 3:2 (3:1)
Domácí lepší v prvním poločase. Hosté po snížení na 2:3 tlačili a v závěru s brankářem v poli ovšem na remízu nedosáhli. Kohout
Restaurace U Pecků A Holosmetky FC A
Karel Tureček – Jiří Allram, David Bozděch, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, František Přibyl, Jakub Slunéčko, Lukáš Zelenka vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Pavel Beneš, Jakub Čihák, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, David Minha, Štěpán Vošta
4. Lukáš Zelenka
17. Jakub Slunéčko
17. David Bozděch
6. Štěpán Vošta
36. Václav Bellada
20. 10. 14 19:30 MIKU1 Boston HS Restaurace U Pecků A 7. 4:7 (1:2)
Vyrovnaný první poločas. Ale ve druhém převaha hostů přinesla ovoce. Boubín
Boston HS Restaurace U Pecků A
Aleš Deré – Josef Bezkočka, Martin Kubeš, Václav Kudrna, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Vít Turtenwald vs Jakub Horejš – Jiří Allram, David Bozděch, František Jakubec, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Zdeněk Turek, Tomáš Vajnar
40. Jiří Allram
13. 10. 14 20:15 P3 Restaurace U Pecků A Audi United FC 6. 2:3 (1:2)
Peckové byli bez některých stabilních opor a byli soupeři vyrovnaným soupeřem, i když prohrávali o dva góly, byli stále nebezpečný. Klid do řad Audi přinesla až třetí branka. Smetana
Restaurace U Pecků A Audi United FC
Jakub Horejš – Jiří Allram, David Bozděch, Michal Parys, Jan Petržílka, František Přibyl, Jakub Slunéčko, Karel Tureček vs Jan Měchura – Musa Ansuma, Lukáš Carboch, Petr Cipra, Radek Hochmeister, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Ondřej Penc, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev, Jan Zima
25., 60. Jakub Slunéčko 12. Musa Ansuma
17. Georgi Ivanov Tsonev
52. Stanislav Hřebeček
6. 10. 14 20:45 MIKU3 Sparta Pankrác Restaurace U Pecků A 5. 4:2 (2:0)
Domácí byli od začátku utkání pohyblivější a díky tomu vyhráli. Stránský
Sparta Pankrác Restaurace U Pecků A
Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Lukáš Jakobovský, Michal Krejča, Ondřej Mareš, Jiří Ptáček vs Karel Tureček – Jiří Allram, David Bozděch, Jakub Horejš, Jan Lištván, Michal Parys, Jan Petržílka, Lukáš Zelenka
17., 44. Ondřej Mareš
20. Pavel Dufek
57. Lukáš Dufek
32. Jiří Allram
34. Michal Parys
29. 9. 14 20:15 P1 Restaurace U Pecků A Santa Dominica 4. 5:1 (1:1)
Rychlé utkání se spoustou šancí z obou stran, kde se podařilo domácím mezi 43. a 48. minutou dokonale hosty zaskočit a 3 góly rozhodnout. Trnka
Restaurace U Pecků A Santa Dominica
Karel Tureček – Jiří Allram, Jan Lištván, Jiří Novák, Michal Parys, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Zdeněk Turek, Tomáš Vajnar vs Alexander Károlyi – Ondřej Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
29., 48. Jan Lištván
43. Jiří Novák
47. Jakub Slunéčko
57. Michal Parys
28. Stanislav Mařík
15. 9. 14 20:45 MIKU4 Rowdies HFC Restaurace U Pecků A 3. 2:0 (0:0)
Vypadalo to, že hosté budou zezačátku kontrolovat hru. Potom ale domácí převzali iniciativu a zaslouženě vyhráli. Stránský
Rowdies HFC Restaurace U Pecků A
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Michal Holeček, Jan Kosina, Richard Peer, Pavel Stejskal, Radek Zlatník vs Karel Tureček – Jiří Allram, David Bozděch, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, František Přibyl
42. Pavel Stejskal
50. Michal Holeček
30 Pavel Stejskal
8. 9. 14 20:00 TEMPO Restaurace U Pecků A Smutný potapěči 2. 4:4 (2:2)
Velmi kvalitní utkání skončilo zaslouženou remízou, když se na oba týmy vystřídali ve vedení. Výborná reklama malého fotbalu. Smetana
Restaurace U Pecků A Smutný potapěči
Jakub Horejš – František Jakubec, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Michal Parys, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Karel Tureček vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
7., 54. Jan Kahuda
30., 55. Jakub Slunéčko
4., 55. Petr Dedek
19. Jiří Trunečka
35. Jiří Žalud
2. 9. 14 20:15 ZABEH Borcibalona FC A Restaurace U Pecků A 1. 1:4 (1:1)
Domácí začali lépe, ale po 10 minutách se hra vyrovnala a do poločasu i skóre. Druhá půle jasně v režii hostů. Kohout, Hauptman
Borcibalona FC A Restaurace U Pecků A
Václav Šinkmajer – Michal Bartuš, Matěj Baum, Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Matěj Kracman, Leon Petrů, Jan Špaček, David Volf vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, František Přibyl, Jakub Slunéčko