8. Borussia Dortšpunt B 11 4 2 5 28:37 10

Ne 21.9.14 16:15 ZAK Křídla Ďáblic VET A Keckafogo KK VET   (VL2B)
Ne 21.9.14 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Améby AFC B   (HL5I)
Ne 5.10.14 16:15 ZAK Deportivo Praga Apači   (HL6J)
Ne 5.10.14 17:30 ZAK Sokol Vysočany B S.T.R.U.P.   (HL5I)
Ne 12.10.14 16:15 ZAK Dropa FC A Bohnice United   (HL6K)
Ne 12.10.14 17:30 ZAK Defect Praha Sokol Vysočany B   (HL5I)

30. 11. 14 18:45 ZAK Debakl FC Bohemia Roztyly 11. 6:1 (1:0)
Jednoznačný výsledek odpovídá dění na hřišti a výsledek není vyšší jen díky exhibičnímu zakončení hráčů domácích.
Debakl FC Bohemia Roztyly
Luboš Valent – Jiří Moravec, Tomáš Repaský, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Vít Studený, Jan Šuráň vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Jan Šterner, Aleš Tylinger, Martin Zeman
26., 34. Tomáš Repaský
40., 57. Alexandr Sirotek
41. Jan Štoncner
44. Jan Šuráň
59. Tomáš Chalupa
17. 11. 14 18:45 ZAK Botič FC Debakl FC 10. 2:2 (0:0)
Velmi pohledné kombinační utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Plucar
Botič FC Debakl FC
Jan Soušek – Jaromír Horníček, Martin Neumann, Václav Plecitý, Jan Soják, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Jan Tyrpekl, Tomáš Voděsil vs Luboš Valent – Jiří Moravec, Michal Osvald, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň, Miloslav Vašák
31. Jan Soják
39. Tomáš Voděsil
33. Alexandr Sirotek
58. Michal Osvald
9. 11. 14 18:45 ZAK Debakl FC Bum bar PV B 9. 3:1 (3:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou od začátku jasně lepších domácích. David Kabát, Vanja Dabič
Debakl FC Bum bar PV B
Luboš Valent – Jiří Moravec, Michal Osvald, Tomáš Repaský, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Šuráň vs Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban
5., 17. Tomáš Repaský
20. Marek Šifta
23. Robert Hecht
2. 11. 14 18:45 ZAK Puk PFC Debakl FC 8. 4:13 (2:4)
Domácí celý zápas 4+1, čemuž odpovídá i výsledek. Jiří Šanda, Jakub Kroupa
Puk PFC Debakl FC
Matěj Havlík – Pavel Černý, Martin Čížek, Tomáš Podvín, Radek Zukal vs Luboš Valent – David Červený, Jiří Moravec, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň, Miloslav Vašák
45., 47. Jan Štoncner
19. 10. 14 18:45 ZAK Debakl FC Bamboocha City 7. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání. Hosté neudrželi vedení.
Debakl FC Bamboocha City
Luboš Valent – David Červený, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň, Miloslav Vašák vs Martin Krupka – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, Petr Vondráček
9. Alexandr Sirotek
59. Jan Štoncner
38. Petr Vondráček
50. Ondřej Červinský
12. 10. 14 18:45 ZAK Pivson a Pofel Debakl FC 6. 2:2 (1:1)
Solidní utkání se spravedlivou remízou. Voldán, Pavel
Pivson a Pofel Debakl FC
Oldřich Sedlák – Matouš Bém, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Michal Stoklasa, Petr Valášek vs Jan Šuráň – Jiří Moravec, Tomáš Nejedlý, Michal Osvald, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Luboš Valent
22. Matouš Bém
38. Václav Pinkas
13. Jiří Moravec
42. Jan Šuráň
5. 10. 14 18:45 ZAK Debakl FC Atomovej brouk B 5. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, které nabídlo výbornou úroveň skončilo zaslouženou remízou, i když hosté v poslední minutě odmítli vítězství... Smetana
Debakl FC Atomovej brouk B
Luboš Valent – David Červený, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň, Miloslav Vašák vs Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund
10. Marek Šifta
57. Miloslav Vašák
43. Zbyněk Zykmund
55. Jiří Sova
28. 9. 14 18:45 ZAK Normální Chlapi Debakl FC 4. 2:8 (2:4)
Do 25. minuty vyrovnané utkání, pak už dominovali hosté, kteří zaslouženě berou oba body. Na straně poražených dominovali spíše osamocení bratři Zvěřinové. Slavomír Giertli, Václav Tejml
Normální Chlapi Debakl FC
Jan Varga – Jan Dont, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Luboš ValentJiří Moravec, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň, Miloslav Vašák
17. Václav Zvěřina
21. Vojtěch Zvěřina
14., 38., 42. Jan Štoncner
24., 26. Jiří Moravec
29., 59. Alexandr Sirotek
50. Miloslav Vašák
21. 9. 14 18:45 ZAK Debakl FC Borussia Dortšpunt B 3. 4:1 (1:1)
První půle byla gólově vyrovnaná a skončila 1:1. Až v druhé půli si Debakl uvědomil jak se jmenuje a jelikož Dortšpunt  dohrával od čtyřicáté minuty jen ve čtyřech v poli, když se zranil hráč Müller, asi kotník, Debakl utkání již v pohodě vyhrál. Otta
Debakl FC Borussia Dortšpunt B
Luboš ValentMartin Korytko, Marek Šifta, Jan Štoncner, Jan Šuráň, Miloslav Vašák, Kamil Výborný vs Jakub Vlnatý – Jaroslav Babica, Matěj Holeček, Martin Müller, Tomáš Novotný, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
2. Miloslav Vašák
33. Marek Šifta
44. Kamil Výborný
47. Jan Štoncner
10. Martin Müller
14. 9. 14 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Debakl FC 2. 4:1 (1:0)
Lord Mayor Idiot Debakl FC
Stanislav Futera – Pavol Bendík, Karel Engliš, Vladimír Folber, Michal Pinka, Vlastimil Váňa, Jiří Vícha vs Luboš Valent – David Červený, Jiří Moravec, Michal Osvald, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň, Miloslav Vašák
27., 43. Vladimír Folber
39. Jiří Vícha
59. Pavol Bendík
36. Jan Štoncner
7. 9. 14 18:45 ZAK Debakl FC Kapr tým 86 A 1. 3:1 (1:0)
Pohledný zápas, kterému by ale více slušela remíza.
Debakl FC Kapr tým 86 A
Luboš Valent – Martin Korytko, Jiří Moravec, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Miloslav Vašák vs Ondřej Vlasák – Radek Benda, Daniel Čermák, Tomáš Djakov, Tomáš Jurčík, Lukáš Kulhánek, Ruslan Skopal, Lukáš Zhříval