St 22.10.14 19:15 STER1 Eden 1999 Guatemalské ještěrky   (HL5D)
St 22.10.14 20:30 STER1 Athletico KMF Gekad   (HL8F)

24. 11. 14 20:15 zzSANC4 STS Chvojkovice - Brod Blšany FK 11. 8:0 (3:0)
David Černý – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Martin Suchý, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Martin Ferčák – Lukáš Andras, Daniel Doubek, David Hofman, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Vít Sádecký, Richard Spazier
22., 39., 45. Lukáš Trš
50. Michal Opravil
60. Martin Dlouhý
10. 11. 14 19:00 SANC2 Blšany FK Speciál Bráník B 10. 3:2 (1:1)
Ani dvojí vedení v zápase nepomohlo v bodovém zisku pro tým Speciál Bráník. Otta
Blšany FK Speciál Bráník B
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Daniel Doubek, David Hofman, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Vít Sádecký vs Pavel Dvořák – Michal Baroch, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jan Ropický, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
9., 55. Lukáš Kalenda
49. Lukáš Andras
26 Jan Křivka 6. Petr Vanko
45. Daniel Prokop
3. 11. 14 19:15 STER2 Saens 1.FC C Blšany FK 9. 0:0 (0:0)
Pohledné utkání ve vysokém tempu. Domácí měli jednoznačně navrch, ale vylámali si zuby na excelentně chytajícím brankáři Blšan. Josef Pelikán, Petr Lochman
Saens 1.FC C Blšany FK
David Vávra – Lukáš Drlík, František Fabián, Lukáš Mikyska, Otakar Novák, Daniel Novotný, Lukáš Oslzla, Miroslav Trojan, Roman Váňa vs Martin Ferčák – David Hofman, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Jan Ležák, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Vít Sádecký, Richard Spazier
40 David Vávra
27. 10. 14 20:15 P3 Blšany FK Pražští lvi 8. 2:2 (1:1)
Slušně hrané utkání bez zranění. Tomáš Heinitz
Blšany FK Pražští lvi
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Daniel Doubek, David Hofman, Lukáš Kalenda, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Vít Sádecký, Richard Spazier vs Patrik Juřena – Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Vilém Řehák, Ondřej Sedláček, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika
15. Tomáš Novák
38. Lukáš Kalenda
18., 42. Ondřej Sedláček
20. 10. 14 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Blšany FK 7. 3:3 (1:2)
Parádní utkání plné fotbalovosti i bojovnosti. Obě mužstva byla vyrovnanými soupeři, a tak obě berou zaslouženě po bodu. Šťástka, Dokoupil
Orgasmico L.S.D. Blšany FK
Jan Střelka – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura vs Jan Křivka – Lukáš Andras, Daniel Doubek, David Hofman, Lukáš Kalenda, Dominik Lipár, Petr Macháček, Tomáš Novák, Vít Sádecký
50. Daniel Doubek
6. 10. 14 19:00 SANC2 Blšany FK Nikdo nikde 6. 4:4 (1:2)
Ostrý závěr ostrého zápasu. Mlynařík
Blšany FK Nikdo nikde
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Daniel Doubek, David Hofman, Lukáš Kalenda, Jan Ležák, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Vít Sádecký vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Václav Královec, Michal Nosek, Martin Novák, Lukáš Richtrmoc, George Sarichev, Pavel Tůma
10., 60., 60. Lukáš Andras
32. Lukáš Kalenda
15. Jakub Kafka
24., 59. George Sarichev
43. Lukáš Richtrmoc
29. 9. 14 19:00 SANC2 Limita Blšany FK 5. 1:4 (1:2)
Vyhrocené utkání připomínající spíš 8. ligu vyhrály o chlup lepší Blšany. Michal Švára, Petr Barvíř
Limita Blšany FK
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Václav Halbich, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Petr Žižka vs Martin Ferčák – Lukáš Andras, Daniel Doubek, David Hofman, Lukáš Kalenda, Jan Ležák, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Vít Sádecký, Richard Spazier
12. Jiří Vepřek 8. David Hofman
27., 55. Dominik Lipár
53. Lukáš Andras
9. Lukáš Kalenda
22. 9. 14 19:00 SANC2 Blšany FK Kbelské vosy A 4. 3:5 (0:2)
Pohledné utkání, ve kterém dominoval hráč hostů Kocourek. Jakub Pavel
Blšany FK Kbelské vosy A
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Daniel Doubek, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Dominik Lipár, Petr Macháček, Tomáš Novák, Vít Sádecký vs Marek Drabina – David Cabák, Jan Chudoba, Martin Dolejš, Pavel Dolejš, Daniel Kocourek, Jaroslav Souček
39. Martin Ferčák
47., 49. Lukáš Kalenda
13., 15. Daniel Kocourek
37., 56. Pavel Dolejš
59. Martin Dolejš
15. 9. 14 19:00 SANC2 Hoblina Jižák FC Blšany FK 3. 2:2 (1:2)
Zápas na jednu branku. Již od úvodního hvizdu převzali otěže do svých rukou domácí, nicméně svými chybami doslova darovali soupeři oba góly a sami své příležitosti zahazovali. V závěru pak stihli pouze srovnat. Trousil, Trousilová
Hoblina Jižák FC Blšany FK
David Dratva – Lukáš Černý, Milan Freiman, Jan Kocfelda, Tomáš Pata, Kryštof Rzounek vs Martin Ferčák – Lukáš Andras, Daniel Doubek, Lukáš Drdla, Lukáš Kalenda, Jan Ležák, Dominik Lipár, Petr Macháček, Vít Sádecký, Richard Spazier
24. Milan Freiman
55. Tomáš Pata
20. Vít Sádecký
30. Jan Ležák
46. Vít Sádecký
8. 9. 14 19:00 SANC2 Blšany FK Bronx KKK A 2. 1:6 (0:6)
Utkání dvou poločasů. V prvním poločase Bronx exceloval, na co sáhl, to přetavil v gól nebo velkou šanci. Jako by tam nebyl brankář. Za hosty nejlepší dva hráči, jak 7, tak 13. Radotínský běhal, přihrával, tvořil a Dixa usmrcoval. Druhá půle patřila hráči Kalendovi z Blšan. Co ten vyváděl s míček, bylo bombastické. Kvalitní zpracování, rychlost, střela. Domácí vyhráli druhý poločas, nicméně skóre říká jasně, že o vítězi nebylo pochyb. Janča
Blšany FK Bronx KKK A
Martin Ferčák – Daniel Doubek, David Hofman, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Jan Ležák, Petr Macháček, Tomáš Novák, Vít Sádecký vs Jakub Moulík – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Špánek, Robert Vávra, Martin Žižkovský
52. Jan Ležák 1. Michal Radotínský
7., 21., 28., 30. Petr Dixa
28. Petr Špánek
1. 9. 14 19:00 SANC2 Blšany FK Tlakové galoše 1. 4:1 (3:0)
Domácí šli v 10.  minutě do vedení a od této chvíle měli zápas pod svojí kontrolou. A zaslouženě zvítězili. Jan Cupl
Blšany FK Tlakové galoše
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Daniel Doubek, David Hofman, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Jan Ležák, Tomáš Novák, Vít Sádecký, Richard Spazier vs Štěpán Filipi – Šimon Chalupa, Adam Doležal, Dinh Nam Nguyen, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Jaroslav Rosol, David Roubal, Ladislav Salvet, Petr Vaněk, Roman Zbudil