St 19.11.14 20:45 MIKU4 Yakuza Omlékované Sojky   (HL7D)

24. 11. 14 20:45 HOSTI Speciál Bráník B Bronx KKK A 11. 2:8 (2:2)
V první půli jasně lepší Bráník nevyužil svou převahu. Ve druhé půli pak inkasoval a už se neubránil rychlým brejkům Bronxu. Tomáš Kříž, Robin Stron
Pavel Dvořák – Michal Baroch, Josef Klouda, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Petr Vanko vs Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Daniel Hlubuček, Lukáš Kencl, Petr Malý, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský
25., 41., 51., 59. Daniel Hlubuček
48. Petr Dixa
52., 55. Martin Žižkovský
10. 11. 14 19:15 STER2 Bronx KKK A Saens 1.FC C 10. 3:3 (1:0)
Saens byl po celé utkán techničtějším týmem. Tým Bronx vyrážel do rychlých protiútoků. Zasloužená remíza. Patrik Byrouti, Filip Bari
Bronx KKK A Saens 1.FC C
Pavel Zemánek – David Mathouchanh, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Petr Špánek, Robert Vávra, Martin Žižkovský vs David Vávra – Pavel Holaj, Lukáš Mikyska, Otakar Novák, Daniel Novotný, Lukáš Oslzla, Miroslav Trojan, Roman Váňa
18., 33. Michal Radotínský
42. Jakub Moulík
35. Daniel Novotný
45. Roman Váňa
57. Miroslav Trojan
3. 11. 14 20:15 P2 Pražští lvi Bronx KKK A 9. 4:2 (2:2)
Zápas rozhodly dva šťastné góly Lvů. Bronx několikrát nastřelil tyč, nebo je vychytal golman Lvů. Čapla J., Čapla M.
Pražští lvi Bronx KKK A
Patrik Juřena – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Vilém Řehák, Ondřej Sedláček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika vs Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Petr Špánek, Robert Vávra, Martin Žižkovský
9. Ondřej Sedláček
25., 50. Zbyněk Zika
31. Jakub Körbler
17. Petr Dixa
23. Jakub Moulík
27. 10. 14 19:30 HANSP Bronx KKK A Orgasmico L.S.D. 8. 8:3 (4:2)
Utkání na první pohled vyrovnané. Rozhodující tak byla produktivita ve finální fázi. Šťástka
Bronx KKK A Orgasmico L.S.D.
Pavel Zemánek – Petr Dixa, Daniel Hlubuček, Petr Malý, David Mathouchanh, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Martin Žižkovský vs Jan Střelka – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura
4., 52. Petr Dixa
23. Martin Žižkovský
25., 30., 55. Daniel Hlubuček
35., 39. Michal Radotínský
16. Mikoláš Tuček
20., 34. Martin Troup
20. 10. 14 19:15 STER1 Nikdo nikde Bronx KKK A 7. 2:9 (0:2)
Průběh byl vyrovnanější než výsledek. Rozhodlo lepší vytváření a promněňování šancí Bronxem, který byl ke konci fyzicky lepší. Martin Svoboda, Miloš Zelingr
Nikdo nikde Bronx KKK A
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Václav Královec, Michal Nosek, Martin Novák, Lukáš Richtrmoc, George Sarichev, Miroslav Šlehofer, Lukáš Smetana, Pavel Tůma vs Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Daniel Hlubuček, Lukáš Kencl, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Martin Žižkovský
57. Daniel Hlubuček
6. 10. 14 20:00 TEMPO Bronx KKK A Limita 6. 6:5 (2:2)
Rychlé utkání, Bronx se ale musel obávat o výsledek do poslední minuty. Když Limita vyrovnala, Bronx prokázal sílu a utkání dotáhl do vítězného konce. Otakar Moučka, Martin Gryc
Bronx KKK A Limita
Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Daniel Hlubuček, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Michal Radotínský, Robert Vávra, Martin Žižkovský vs Radek Matoušek – Václav Halbich, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka
10., 49., 59. Petr Dixa
28. Daniel Hlubuček
48., 52. Martin Žižkovský
3., 59. Jiří Vepřek
5., 57. Martin Prokop
34. Jaroslav Mrázek
29. 9. 14 19:15 STER3 Kbelské vosy A Bronx KKK A 5. 3:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas rozhodli domácí ve druhé půli. Vladimír Rys, Marek Berka
Kbelské vosy A Bronx KKK A
David Cabák – Martin Dolejš, Pavel Dolejš, Daniel Kocourek, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček vs Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Daniel Hlubuček, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Martin Žižkovský
19., 46. Daniel Kocourek
44. Pavel Dolejš
22., 37. Martin Žižkovský
22. 9. 14 19:00 P3 Bronx KKK A Hoblina Jižák FC 4. 2:4 (1:1)
To, co předváděl Dratva s balónem, bylo kouzlo. Bronx sice vedl, ale bylo hned jasné, že to tak nezůstane. Jednoznačně lepší Hoblina a zaslouženě vítězí. Janča, Jančová
Bronx KKK A Hoblina Jižák FC
Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Daniel Hlubuček, Lukáš Kencl, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Robert Vávra, Martin Žižkovský vs Vilém Pacák – Jan Carbol, Lukáš Černý, David Dratva, Milan Freiman, Tomáš Pata
8., 36. Daniel Hlubuček 20., 33. David Dratva
32. Lukáš Černý
60. Jan Carbol
15. 9. 14 18:30 HRAB1 Bronx KKK A Tlakové galoše 3. 4:0 (0:0)
Vyrovnanější utkání, než jak napovídá výsledek. Pavel Frühauf, Bedřich Sýkora
Bronx KKK A Tlakové galoše
Jakub Moulík – Roman Čakurda, Daniel Hlubuček, Lukáš Kencl, Michal Radotínský, Petr Špánek, Lukáš Václavík, Robert Vávra, Martin Žižkovský vs Milan Hrdina – Šimon Chalupa, Jiří Mergl, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Jaroslav Rosol, Josef Šilhavý, Petr Vaněk, Roman Zbudil
35. Michal Radotínský
56. Martin Žižkovský
60. Jakub Moulík
8. 9. 14 19:00 SANC2 Blšany FK Bronx KKK A 2. 1:6 (0:6)
Utkání dvou poločasů. V prvním poločase Bronx exceloval, na co sáhl, to přetavil v gól nebo velkou šanci. Jako by tam nebyl brankář. Za hosty nejlepší dva hráči, jak 7, tak 13. Radotínský běhal, přihrával, tvořil a Dixa usmrcoval. Druhá půle patřila hráči Kalendovi z Blšan. Co ten vyváděl s míček, bylo bombastické. Kvalitní zpracování, rychlost, střela. Domácí vyhráli druhý poločas, nicméně skóre říká jasně, že o vítězi nebylo pochyb. Janča
Blšany FK Bronx KKK A
Martin Ferčák – Daniel Doubek, David Hofman, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Jan Ležák, Petr Macháček, Tomáš Novák, Vít Sádecký vs Jakub Moulík – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Špánek, Robert Vávra, Martin Žižkovský
52. Jan Ležák 1. Michal Radotínský
7., 21., 28., 30. Petr Dixa
28. Petr Špánek
1. 9. 14 18:15 BECH Bronx KKK A STS Chvojkovice - Brod 1. 1:6 (0:3)
V poslední minutě hráč č. 4 domácího týmu Petr Malý si v souboji v nepřerušené hře zranil koleno pravé nohy bez cizího přičinění a v důsledku tohoto zranění utkání nedohrál. Jasné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Dufek