Pá 12.9.14 18:15, 19:30, 20:45 BECH Spořilov Represent
St 17.9.14 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Petřiny 09 FC
Po 22.9.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU4 Horoušany FC
Po 22.9.14 18:45, 20:00 TEMPO Tycho de Brahe FC A
Čt 25.9.14 17:00, 18:15 DEKAN Dirty Bastards
Čt 25.9.14 17:30, 18:45 zzNOVOB Tycho de Brahe FC A
Pá 26.9.14 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Morová rána 1.FC
Po 29.9.14 17:45, 19:00 ZABEH Merck stars
St 1.10.14 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Penco FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Poslední kolo už nemohlo na výsledcích nic změnit, a tak z prvního místa do čtyřky postupuje Serval, který se rozloučil výhrou nad Friends. Doprovodí ho Morová rána, která o svém vítězství nad Pencem rozhodla už v prvním poločase. Na druhém konci tabulky se do šestky propadají Petřiny, které přitom ještě na jaře kopaly čtyřku. Ve svém posledním zápase sezony porazily Spořilov, který sestupuje s nimi z poslední pozice. Trojici uzavírají Merck stars, kteří se sice s Dirty Bastards snažili, ale rozhodil je vlastní gól deset minut před koncem.

2. 12. 14 20:15 METE2 Penco FC Morová rána 1.FC 11. 3:4 (1:4)
Zajímavé utkání ve kterém si tým Morová rána vypracoval v prvním poločase tříbrankový náskok. Soupeř však ve druhém poločase dotahoval, ale vítězství patří týmu Morová rána zaslouženě. Trnka,Lebr
Penco FC Morová rána 1.FC
Patrik Byrouti – Filip Bari, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, David Prachař, Petr Větrovec, Michal Voith vs Michal Hroník – František Diviš, Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Jan Horník, Jan Hrabal, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Vladimír Švorba, David Volf
3. Michal Voith
45. Petr Větrovec
50. David Prachař
1. Ondřej Gros
17., 26. Jan Horník
27. Pavel Rodr
2. 12. 14 20:15 P1 Polární záře Horoušany FC 11. 4:2 (2:1)
Utkání odehrané v extrémních podmínkách. Odehráno v klidu. Domácí byli důraznější v koncovce. Procházka, Procházka
Polární záře Horoušany FC
Zbyněk Šaller – David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Tomáš Reichenauer, Petr Štěpánek vs Petr Piroš – Jakub Bednář, Michael Bonk, Petr Holuša, David Horák, Robert Kocour, Tomáš Koubek, Filip Nechanský, Petr Procházka, Martin Regner, Miroslav Regner, Tomáš Regner, Tomáš Růžička
3. Vítězslav Rákosník
6., 59. David Lojek
32. Tomáš Lojek
8. Tomáš Růžička
40. Tomáš Regner
2. 12. 14 20:15 ZABEH Dirty Bastards Merck stars 11. 5:2 (1:2)
První poločas byl vyrovnaný. Hosté zaslouženě vedli i díky možnosti střídání jednoho hráče. Ve druhé půli domácí vyrovnali a poté měli několik tutovek které neproměnily. Vše zlomil vlastní gol 10 minut před koncem a následně vítězové zvýšily na 5:2 a zaslouženě vyhráli. Výborné utkání hrané ve vysokém tempu. Michal Janoška, Tomáš Němec
Dirty Bastards Merck stars
Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Lukáš Kružík, Ondřej Melichar, Jakub Podlena, Martin Šebesta vs Ivan Kašpar – Šimon Čepek, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Jaroslav Štolfa
4. Martin Šebesta
32., 55. Jakub Podlena
50. OG
51. Jaromír Ambrus
14. Šimon Čepek
19. Zdeněk Krejčí
2. 12. 14 20:15 P3 Spořilov Represent Petřiny 09 FC 11. 3:4 (1:2)
Na zmrzlém terénu dobrý fotbálek. Hosté lepším mužstvem. Kovařík, Važán
Spořilov Represent Petřiny 09 FC
Martin Bulvas – Adam Bechyně, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Marek Liška, Marek Voženílek vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Jan Holický, Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Marek Maršál, Libor Pechoč, Václav Rod
7., 33. Marek Liška
59. Jan Fyrbach
13. Libor Pechoč
22. Milan Bradáč
39. Oldřich Kopecký
55. Tomáš Hrabánek
2. 12. 14 20:15 P2 Serval KPKS Friends Prague 11. 4:0 (2:0)
Bojovné utkání odehrané ve vysokém tempu. O něco větší kvalita byla na straně domácích, kteří zcela zaslouženě vyhráli. Marek Kohout, Pavlíček
Serval KPKS Friends Prague
Miroslav Samec – Jiří Anděl, Petr Bakos, Jan Čanda, Martin Daněček, Jan Kuchařík, Josef Řebíček, Jakub Vítek vs Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil
8., 47., 54. Jan Kuchařík
28. Josef Řebíček
2. 12. 14 20:15 METE1 Pavana AK A Tycho de Brahe FC A 11. 3:3 (1:1)
Více šancí měla Pavana, která několikrát nastřelila brankovou konstrukci. Tycho 2x vedlo ale v závěru vybojovalo bod za remízu.. Čapla, Brhel
Pavana AK A Tycho de Brahe FC A
David Smrčina – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Rajmond Marku, Jiří Nohava, Jakub Oktávec, Václav Pechanec, Benjamín Peterka vs David Heller – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Martin Pánek, Jiří Runtsch