Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 3.12.14 | 18:15 | MIKU3 | M - Bubo A Alkohol Tea FC | 11. | 1:5 |
St 3.12.14 | 18:15 | MIKU2 | Filipi SK Démoni | 11. | 2:6 |
St 3.12.14 | 18:15 | MIKU1 | Eden 1999 Pozdní sběr II | 11. | 2:7 |
St 3.12.14 | 18:15 | MIKU4 | Mystique Dynamo CF Guatemalské ještěrky | 11. | 8:2 |
St 3.12.14 | 18:00 | SCBEC | Lachtánci 1.WC Bába FC | 11. | 11:0 |
St 3.12.14 | 18:00 | ZAK | Oratoř Kobylisy AG team | 11. | 10:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lachtánci 1.WC | 11 | 9 | 1 | 1 | 49:19 | 19 |
2. | Mystique Dynamo CF | 11 | 8 | 0 | 3 | 49:21 | 16 |
3. | Oratoř Kobylisy | 11 | 6 | 3 | 2 | 54:28 | 15 |
4. | Pozdní sběr II | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:31 | 14 |
5. | AG team | 11 | 3 | 5 | 3 | 36:38 | 11 |
6. | Démoni | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:28 | 11 |
7. | Eden 1999 | 11 | 4 | 3 | 4 | 34:42 | 11 |
8. | M - Bubo A | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:35 | 10 |
9. | Bába FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:43 | 10 |
10. | Alkohol Tea FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:33 | 7 |
11. | Filipi SK | 11 | 2 | 1 | 8 | 32:49 | 5 |
12. | Guatemalské ještěrky | 11 | 1 | 1 | 9 | 20:55 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 1.9.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Démoni |
Po 1.9.14 | 19:00, 20:15 | P2 | Bába FC |
Po 1.9.14 | 19:00, 20:15 | STOD | Lachtánci 1.WC |
Út 2.9.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | AG team |
Čt 18.9.14 | 17:30, 18:45 | zzNOVOB | Bába FC |
Čt 25.9.14 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | M - Bubo A |
Čt 25.9.14 | 17:00, 18:15 | BECH | Lachtánci 1.WC |
Pá 26.9.14 | 17:45, 19:00, 20:15 | TEMPO | Oratoř Kobylisy |
Po 29.9.14 | 19:30, 20:45 | BECH | Guatemalské ještěrky |
Út 30.9.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Alkohol Tea FC |
Út 30.9.14 | 19:30, 20:45 | STOD | Pozdní sběr II |
Čt 2.10.14 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Eden 1999 |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Radek Vodička | Oratoř Kobylisy | 24 |
2. | Jan Lenz | Mystique Dynamo CF | 15 |
3. | Ondřej Štefančik | Pozdní sběr II | 15 |
4. | Dominik Šír | AG team | 14 |
5. | Jiří Baroch | Lachtánci 1.WC | 13 |
6. | Lukáš Kučera | Torpedo Cannabis | 13 |
7. | Jan Tyburec | Lachtánci 1.WC | 12 |
8. | Martin Mužák | QARA | 12 |
9. | Lukáš Ceé | AG team | 12 |
10. | David Mach | Eden 1999 | 9 |
11. | Aleš Moravec | Mystique Dynamo CF | 8 |
12. | Ondřej Štika | Sokol Picasso B | 8 |
13. | Eliseu Tavares Mane | Filipi SK | 8 |
14. | Petr Dvořák | Guatemalské ještěrky | 7 |
15. | Pavel Drápal | Démoni | 7 |
16. | Michal Burda | Mystique Dynamo CF | 6 |
17. | Jan Bartoň | Parta AC | 6 |
18. | David Mally | Bába FC | 6 |
19. | Michal Lampír | Mystique Dynamo CF | 6 |
20. | Jan Vokůrka | Lachtánci 1.WC | 6 |