Rozpis pískání, 5. liga, skupina F

Bohemia AFK

Po 7.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 7.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 7.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Ne 15.6. 10:00 Pražačka P2
Ne 15.6. 11:15 Pražačka P2
Ne 15.6. 12:30 Pražačka P2

President FC

Po 7.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Po 7.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
St 30.4. 19:00 Meteor 8 METE2
St 30.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 16.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 16.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Víťazný február FK

St 26.3. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 26.3. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 26.3. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 19.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 19.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 19.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Efficenza AC

Út 25.3. 17:00 Běchovice 2 BECH
Út 25.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 25.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Ne 15.6. 10:00 Pražačka P3
Ne 15.6. 11:15 Pražačka P3
Ne 15.6. 12:30 Pražačka P3

GoGo 1.NC

St 14.5. 18:00 Štěrboholy STER3
St 14.5. 19:15 Štěrboholy STER3
St 14.5. 20:30 Štěrboholy STER3
Út 20.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 20.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 20.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Gumídci Méďové FC

St 26.3. 18:15 Mikulova MIKU2
St 26.3. 19:30 Mikulova MIKU2
St 26.3. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 28.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 28.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 28.4. 20:45 Mikulova MIKU3

Nalejto 1.FC

St 26.3. 18:15 Mikulova MIKU4
St 26.3. 19:30 Mikulova MIKU4
St 26.3. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 29.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 29.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 29.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Těžká demence

Po 31.3. 18:15 Aritma ARIT
Po 31.3. 19:30 Aritma ARIT
Ne 1.6. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 1.6. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 9.6. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 9.6. 20:15 Meteor 8 METE1

Chuchle

St 2.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 2.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 2.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 15.6. 10:00 Pražačka P1
Ne 15.6. 11:15 Pražačka P1
Ne 15.6. 12:30 Pražačka P1

Power Rangers

St 2.4. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 2.4. 19:45 Hrabákova HRAB3
Po 5.5. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 5.5. 19:45 Hrabákova HRAB2
Ne 11.5. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 11.5. 20:00 Mikulova MIKU1

Badíci

St 14.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 14.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 14.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 19.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 19.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 19.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Purple Team AFK

Ne 30.3. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 30.3. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 27.4. 16:15 Pražačka P2
Ne 27.4. 17:30 Pražačka P2
Ne 18.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 18.5. 20:00 Mikulova MIKU4