Seznam týmů, 5. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Badíci bílá
Bohemia AFK modro-bílá
Efficenza AC modro-bílá
GoGo 1.NC bílá, modrá
Chuchle červená, bílá
Gumídci Méďové FC vínová, zelená
Nalejto 1.FC oranžová
Power Rangers zlato-černá
President FC oranžová, černo-červená
Purple Team AFK fialová, žlutá
Těžká demence černá, bílá
Víťazný február FK červeno-žlutá, žlutá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
BadíciVíťazný február FK St 3.9. 19:30 METE2
Bohemia AFKTěžká demence Pa 5.9. 19:30 DEKAN
ChuchlePower Rangers Pa 5.9. 20:15 TEMPO
Gumídci Méďové FCNalejto 1.FC Pa 5.9. 20:45 BECH
Efficenza ACPurple Team AFK Pa 14.11. 19:15 ZAK
GoGo 1.NCPresident FC Pa 14.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Purple Team AFKGoGo 1.NC Pa 5.9. 20:30 ZAK
Power RangersGumídci Méďové FC Pa 12.9. 17:00 DEKAN
Těžká demenceEfficenza AC Pa 12.9. 19:15 ZAK
BadíciBohemia AFK Pa 12.9. 19:30 BECH
President FCChuchle Pa 12.9. 19:30 PRKOP
Víťazný február FKNalejto 1.FC Pa 12.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohemia AFKVíťazný február FK Pa 19.9. 18:00 ZAK
Efficenza ACBadíci Pa 19.9. 19:15 ZAK
Gumídci Méďové FCPresident FC Pa 19.9. 19:30 PRKOP
ChuchlePurple Team AFK Pa 19.9. 20:15 TEMPO
GoGo 1.NCTěžká demence Pa 19.9. 20:30 ZAK
Nalejto 1.FCPower Rangers Pa 19.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohemia AFKEfficenza AC Pa 26.9. 19:15 ZAK
President FCNalejto 1.FC Pa 26.9. 19:30 PRKOP
Víťazný február FKPower Rangers Pa 26.9. 19:30 HANSP
Těžká demenceChuchle Pa 26.9. 20:15 TEMPO
Purple Team AFKGumídci Méďové FC Pa 26.9. 20:15 ZABEH
BadíciGoGo 1.NC Pa 26.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Gumídci Méďové FCTěžká demence Pa 3.10. 19:15 P2
Efficenza ACVíťazný február FK Pa 3.10. 19:15 ZAK
Power RangersPresident FC Pa 3.10. 19:30 PRKOP
ChuchleBadíci Pa 3.10. 20:15 TEMPO
GoGo 1.NCBohemia AFK Pa 3.10. 20:30 ZAK
Nalejto 1.FCPurple Team AFK Pa 3.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
BadíciGumídci Méďové FC St 8.10. 19:15 STER2
Purple Team AFKPower Rangers Pa 10.10. 19:00 TEMPO
Efficenza ACGoGo 1.NC Pa 10.10. 19:15 ZAK
Víťazný február FKPresident FC Pa 10.10. 19:30 PRKOP
Bohemia AFKChuchle Pa 10.10. 20:15 TEMPO
Těžká demenceNalejto 1.FC Pa 10.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Power RangersTěžká demence Pa 17.10. 18:15 DEKAN
President FCPurple Team AFK Pa 17.10. 19:30 PRKOP
Gumídci Méďové FCBohemia AFK Pa 17.10. 19:30 DEKAN
ChuchleEfficenza AC Pa 17.10. 20:15 TEMPO
GoGo 1.NCVíťazný február FK Pa 17.10. 20:30 ZAK
Nalejto 1.FCBadíci Pa 17.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
BadíciPower Rangers Pa 24.10. 19:00 ZABEH
Efficenza ACGumídci Méďové FC Pa 24.10. 19:15 ZAK
Těžká demencePresident FC Pa 24.10. 19:30 PRKOP
Víťazný február FKPurple Team AFK Pa 24.10. 19:30 HANSP
GoGo 1.NCChuchle Pa 24.10. 20:30 ZAK
Bohemia AFKNalejto 1.FC Pa 24.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Power RangersBohemia AFK Pa 31.10. 18:00 P3
Purple Team AFKTěžká demence Pa 31.10. 19:00 TEMPO
Gumídci Méďové FCGoGo 1.NC Pa 31.10. 19:15 ZAK
President FCBadíci Pa 31.10. 19:30 PRKOP
Nalejto 1.FCEfficenza AC Pa 31.10. 20:45 BECH
ChuchleVíťazný február FK Pa 14.11. 20:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Víťazný február FKTěžká demence Pa 7.11. 18:00 ZAK
Efficenza ACPower Rangers Pa 7.11. 19:15 ZAK
BadíciPurple Team AFK Pa 7.11. 19:15 MALES
Bohemia AFKPresident FC Pa 7.11. 19:30 PRKOP
ChuchleGumídci Méďové FC Pa 7.11. 20:15 TEMPO
GoGo 1.NCNalejto 1.FC Pa 7.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Těžká demenceBadíci Pa 21.11. 18:00 P3
Purple Team AFKBohemia AFK Pa 21.11. 18:00 P2
President FCEfficenza AC Pa 21.11. 18:00 ZAK
Gumídci Méďové FCVíťazný február FK Pa 21.11. 18:00 P1
Power RangersGoGo 1.NC Pa 21.11. 18:15 DEKAN
Nalejto 1.FCChuchle Pa 21.11. 18:15 BECH