Čt 4.9.14 17:00 HANSP Jawa - Techno team X-team   (VL3C)
Čt 4.9.14 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A DP Xaverov   (VL2A)
Čt 4.9.14 19:30 HANSP Partizan Jednota Ravens FC   (HL8C)
Ne 23.11.14 08:45 P2 Příkopy FC Taggart   (HL8M)
Ne 23.11.14 10:00 P2 Hodkovičky United FC Angmar A   (HL4E)
Ne 23.11.14 11:15 P2 Šotgani Desítníci CH.C.   (HL5H)

21. 11. 14 18:00 P3 Těžká demence Badíci 11. 4:2 (0:0)
Badíci vyrovnali ke konci zápasu a sahali po výhře, ale Těžká demence v samém závěru strhla výhru na svou stranu.
Těžká demence Badíci
Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka vs Martin Bašta – Jan Franz, Daniel Knespl, Martin König, Vojtěch Plecitý, Michal Slavík, Roman Tumpach, Filip Vorlíček, Matěj Vorlíček
35. Jan Bárta
36., 59. Pavel Korček
60. Petr Řeřicha
48. Vojtěch Plecitý
55. Matěj Vorlíček
7. 11. 14 18:00 ZAK Víťazný február FK Těžká demence 10. 1:7 (0:5)
Od první minuty jednoznačný zápas. Domácí se ještě pokusili s výsledkem něco udělat na začátku druhé půle, kdy se celý zápas trochu vyrovnal, ale góly Kracíka jim vzaly vítr z plachet. Radek Matoušek, Jiří Vepřek
Víťazný február FK Těžká demence
Vojtěch Noha – Šimon Bercha, David Bohuslav, Jan Ihnát, Jakub Plachetka, Michal Vrátný, Aleš Vytečka vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Petr Košťál, Matěj Kracík, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka
33. Šimon Bercha 2., 15. Ondřej Vokurka
5., 9., 43., 50. Matěj Kracík
26. Petr Košťál
31. 10. 14 19:00 TEMPO Purple Team AFK Těžká demence 9. 2:0 (1:0)
Domácí hráli od začátku aktivnější fotbal a po zásluze vyhráli. Stránský
Purple Team AFK Těžká demence
Martin Kubala – Michael Kotrč, Matěj Lafata, Jan Páv ml., Marek Šafr, Karel Sehnoutka, Jakub Strašek vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka
16., 35. Jakub Strašek 42. Pavel Korček
42. Ondřej Vokurka
24. 10. 14 19:30 PRKOP Těžká demence President FC 8. 3:3 (2:0)
Výborné utkání, hosté dokázali v posledních deseti minutách vyrovnat.
Těžká demence President FC
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Ondřej Vokurka vs Martin Kolankiewicz st. – Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Jan Šmíd, Vladimír Sup
2. Pavel Korček
4. Martin Jančo
52. Ondřej Vokurka
50., 51., 57. Vladimír Sup
17. 10. 14 18:15 DEKAN Power Rangers Těžká demence 7. 1:1 (1:1)
Bojovné utkání hrané velmi na hraně. Mnoho soubojů, málo šancí, možná í díky malému hřišti na Děkance. Remíza je asi zasloužená. Kučera
Power Rangers Těžká demence
Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Buš, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka
8. Pavel Novanský 60 Petr Hýsek 20. Pavel Korček 11. Pavel Korček
58. Jan Bárta
10. 10. 14 20:45 BECH Těžká demence Nalejto 1.FC 6. 4:2 (3:1)
Zasloužené vítězství domácích. Voldán, Linhart
Těžká demence Nalejto 1.FC
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka vs Martin Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek
13., 40. Pavel Korček
15. Martin Jančo
24. Ondřej Vokurka
27. Aleš Sirotek
58. Miroslav Dvořák
3. 10. 14 19:15 P2 Gumídci Méďové FC Těžká demence 5. 2:1 (1:0)
Poměrně vyrovnané utkání. I přes velkou snahu hostů o vyrovnaní se z vítězství nakonec radovali domácí. Martin Přibyl, Ondřej Beneš
Gumídci Méďové FC Těžká demence
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Filip Fiala, Pavel Hess, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Jindřich Slabý, Jan Sommer, Milan Tichý vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka
9., 54. Pavel Hess 56. Martin Jančo
26. 9. 14 20:15 TEMPO Těžká demence Chuchle 4. 5:2 (2:1)
Utkání dobré úrovně s vysokým nasazením. Domácí byli lepší v přechodové fázi a v druhém poločase už kontrolovali hru. Radek Vodička, Miroslav Tipta
Těžká demence Chuchle
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka vs Pavel Koli – Jiří Arnold, Daniel Dobrovodský, Pavel Harvánek, Jan Kozák, Jaroslav Lang, Jaroslav Němec
18., 28., 43. Pavel Korček
36., 58. Ondřej Vokurka
12. Jan Kozák
52. Jiří Arnold
19. 9. 14 20:30 ZAK GoGo 1.NC Těžká demence 3. 0:3 (0:2)
Bojovné utkání, ve kterém se v obou poločasech důrazněji prosazoval vítězný tým hostů. Trnka
GoGo 1.NC Těžká demence
Jiří Brožík – Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Tomáš Majdl, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka
11. Petr Košťál
27., 43. Jan Bárta
12. 9. 14 19:15 ZAK Těžká demence Efficenza AC 2. 1:2 (1:2)
Utkání slušné úrovně. O těsné výhře hostů rozhodl již gól v 16. minutě utkání. Trnka
Těžká demence Efficenza AC
Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Petr Louda, Petr Prokop, Jan Zralý
13. Jan Bárta 6. Kamil Bouzid
16. Petr Prokop
5. 9. 14 19:30 DEKAN Bohemia AFK Těžká demence 1. 2:4 (1:2)
Pěkné fotbalové utkání, ve kterém zaslouženě vyhrál tým Těžká demence. Hošek,Vukovič
Bohemia AFK Těžká demence
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Václav Komárek, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Petr Řeřicha